Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Uzgajanje hrane postao privilegij - ljudska glupost i pohlepa nemaju mjere Sad

#1:  Uzgajanje hrane postao privilegij - ljudska glupost i pohlepa nemaju mjere Sad Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 02.12.2011. 0:43

Shocked
kad će i nas prodati multinacionalnim interesima Question


#2:   Autor: oggy031 Post Postano: 02.12.2011. 7:06

hahahah, strašno... ajd to nek kod nas uvedu i poumirat ćemo od gladi...

nema kolinja, nema bašta, nema posla... slavonija će postati pustinja... s ovim zakonom u hrvatskoj postotak umrlih od gladi bi bio veći od afrike, a slavonija bi postala černobil... nigdje žive duše...

#3:   Autor: PEGY Post Postano: 02.12.2011. 9:41

mislim da je netko ovdje već govorio o kodeks alimentarius, taj zakon na N.zelandu je,čini mi se nešto na tragu toga. Zanimljivo je kako večinu ljudi to uopće ne tangira, baš nimalo.

Mislim da se kod nas potiće ruralni razvoj i ekološka proizvodnja, naravno mora se proizvoditi odgovorno i kvalitetno da bi se sačuvali prirodni resursi.

#4:   Autor: fear of the dark Post Postano: 02.12.2011. 11:21

Valjda ćemo smjeti disati....bez nečijeg dopuštenja...

#5:   Autor: simo031 Post Postano: 02.12.2011. 11:31

fear of the dark je napisao/la: ›
Valjda ćemo smjeti disati....bez nečijeg dopuštenja...

Disat ćemo, ali će se svaki udah i izdah plaćati...

#6:   Autor: zaljubljena u Osijek Post Postano: 02.12.2011. 12:54

fear of the dark je napisao/la: ›
Valjda ćemo smjeti disati....bez nečijeg dopuštenja...

smjet ćeš - ako budeš imao love da tu dozvolu platiš Sad Crying or Very sad Evil or Very Mad
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Uzgajanje hrane postao privilegij - ljudska glupost i pohlepa nemaju mjere Sad


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::