Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Kuna zlatica

#1:  Kuna zlatica Autor: sale car Post Postano: 15.05.2011. 20:00

jel netko zna o ovim životinjama kao kućnim ljubimcima?? danas sam našao jednu u dvorištu pa sam ju udomio, ali jako se čudno ponaša... sutra svakako idem kod životinjskog lekara s njim al zanima me jel netko imao tu ili neku sličnu životinju kao kućnog ljubimca?

#2:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 16.05.2011. 21:49

Aj da budem blag... KLOKANE NEDOREČENI, pusti to na slobodu, ako odeš kod veterinara ili tako negdje možeš samo zaraditi kaznenu prijavu i platiti masnu kaznu... Kune su zaštićena živinska vrsta... Elem, pušti je na slobodu Wink

#3:   Autor: Monstrum Post Postano: 16.05.2011. 22:04

pojedi je

#4:   Autor: MissTake Post Postano: 16.05.2011. 22:09

natakni je na ražanj Wink

#5:   Autor: sale car Post Postano: 17.05.2011. 7:04

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Aj da budem blag... KLOKANE NEDOREČENI, pusti to na slobodu, ako odeš kod veterinara ili tako negdje možeš samo zaraditi kaznenu prijavu i platiti masnu kaznu... Kune su zaštićena živinska vrsta... Elem, pušti je na slobodu Wink


znam da je zaštićena životinja, a što se tiče kazne, mogu mi lagano polabat, pošto je premlada da bi se sama vani uspjela održati na životu... btw. sinoć je krepala, bila je poprilično bolesna, pa je pretpostavka da je zato i odbačena od strane svojih staratelja... -.-'

#6:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 17.05.2011. 7:09

iskoristi krzno za robnu zamjenu, onako kako su to cinili pravi rvati Wink
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Kuna zlatica


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::