Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Bowling Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Bowling Autor: nake_rado Post Postano: 03.04.2011. 21:00

Stigao je i bowling u Osijek, po meni fantastična stvar, stvarno odlično za druženje i zajebanciju. Cijena nije skupa kad se gleda da na stazu može 6 igrača, a da je 50kn sat.
E sad ono zašto zapravo i otvaram topic.
Jel postoji možda (sad neznam gdje još ima bowling, u Zagrebu i gdje još) negdje opcija da postaneš član pa da imaš neke popuste, ili možda da treniraš bowling. Kada bi htio otić sam na stazu jednom tjedno malo izvježbat, nije mala cijena dat 200kn mjesečno za 4 odigrana sata. Šta vi mislite o tom, i jel postoji uopće realna šansa da se to dogodi?

#2:   Autor: rockeros Post Postano: 04.04.2011. 0:19

mislim da nemas u os bowling klub,al imas klasicno kuglanje...i ako hoces mozes iznajmiti stazu...pampas,ukras...
u ukrasu je 25 kn/sat..a kaze legica da je kuglanje puno lakse nego bowling..

#3:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 04.04.2011. 15:11

e, a ja baš htjela pitati za kuglanje.
legica i ja smo išle par puta u dvoranu opetek, ne sjećam se koliko je koštalo.

I sad bi htjele opet ići, a ne znamo ni gdje sve ima ni pošto...
ono, mogu pogledati na netu i to, ali, zanimaju me neka iskustva Smile

#4:   Autor: rockeros Post Postano: 04.04.2011. 18:07

imas ukras kod saponie tamo je bilo 25 kn prije par mjeseci...imas pampas oni su mal skuplji al su staze potpuno nove i i ma ak se ne varam 6 staza...ima tamo u slavoniji na bosutskom,bizovac...mozda jos koja ne znam...

#5:   Autor: trauma_os Post Postano: 04.04.2011. 18:25

Ima Željezničar kod hotela Mursa, ima Opeka na Zelenom polju, ima Pamapas, Slavonija preko puta Mercatora na Bosutskom.
To su aktivne kuglane u Osijeku, Pampas je inače za vrijeme sezone rezerviran samo za klubove, kad završe sve lige onda može i rekreativno, na ostale se može doći u bilokoje doba godine, cijene se kreću uglavnom od 25-50kn po satu ovisi kako na kojoj kuglani.

Klubova ima i ženskih i muških pa tko je zaintereseiran slobodno se može javiti.

#6:   Autor: trauma_os Post Postano: 04.04.2011. 18:32

Zaboravila sam spomenuti ima i Grafičar na Strossmayerovoj, tamo negdje preko puta Glassera i Ukras kod Saponije.

#7:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 04.04.2011. 21:27

hvala, obojima Smile
trauma_os - šta znači "sezona" - misli smo možda baš na Pampas, legica tamo blizu stanuje.
ali, ni Grafičar nije onda daleko...

btw. daleko smo mi od bilo kakve lige...mi bi malo samo, da osjetimo guzne mišiće Wink

#8:   Autor: trauma_os Post Postano: 04.04.2011. 22:03

Sezona traje negdje do kraja 5. mjeseca, počinje ponovo krajem 7. mjeseca.

#9:   Autor: inflameswetrust Post Postano: 12.04.2011. 1:54

Zanimljiva tema! Zna li netko kada se mogu na bowling terenu očekivati najmanje gužve, ekipa planira skoro kuglati, a bojimo se da ćemo morati 10 sati čekati u redu ako naletimo u špicu. Postoji li mogućnost rezerviranja?

Hvala!

#10:   Autor: roberto91 Post Postano: 13.04.2011. 9:51

Sto se zove DISCO BOWLING kad nema nikakve veze s discom ama bas nikakve veze.

#11:   Autor: Frost Post Postano: 13.04.2011. 23:01

Kad bi imalo spotove bilo bi bolje, jel da?

#12:   Autor: Uma Post Postano: 13.04.2011. 23:33

sigurno, od rijane, gage, britni spirs i đastina bibera, onda bi to bila prava veza između disca i bowlinga.

#13:   Autor: roberto91 Post Postano: 14.04.2011. 7:41

Pa da dobra ideja a moze i malo erotike, curice koje kuglaju da malo zapale ljude.
A i dalje mi nije jasno zasto DISCO bowling,to nitko nije znao odgovoriti.
Zasto se nogomet ne zove DISCO nogomet.

#14:   Autor: trauma_os Post Postano: 14.04.2011. 9:57

roberto91 je napisao/la: ›
Pa da dobra ideja a moze i malo erotike, curice koje kuglaju da malo zapale ljude.
A i dalje mi nije jasno zasto DISCO bowling,to nitko nije znao odgovoriti.
Zasto se nogomet ne zove DISCO nogomet.


Zatoš što navečer odvale glazbu tako da ništa ne čuješ, ugase svijetla i ima neki "kao" light show. Eto zašto je disco bowling.

I mislim da je to jedan od razloga zašto rade do 3 ujutro...

#15:   Autor: josipinjo Post Postano: 02.06.2011. 11:53

ajme seljačina kakav disco bowling ime je Gbowling a disco je program koji se događa petkom i subotom
Osijek031.com » Sport » Bowling Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::