Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Tapeciranje sjedala na motoru ili prodaja SKAJA!!!??

#1:  Tapeciranje sjedala na motoru ili prodaja SKAJA!!!?? Autor: slavonija Post Postano: 30.03.2011. 21:58

Nisam siguran da ima ova tema...zanima me gdje se u Osijeku netko bavi tapeciranjem sjedala motocikla?? Zanima me i gdje se može pronaći veći izbor SKAJA, neka trgovina što to prodaje na metre!! Imam manji uzorak materijala kojeg tražim pa bih se preko vikenda razletio po gradu da pronađem što sličniji!!?? Unaprijed hvala!!

#2:   Autor: silence Post Postano: 31.03.2011. 14:23

Ako negdje ima onda je to užarija u Županijskoj ulici. A za uslugu jedino neki oglasnik tipa slavonske burze, oni koji presvlače- tapaciraju namještaj mogu odraditi i sjedalo valjda.

#3:   Autor: slavonija Post Postano: 31.03.2011. 16:37

silence je napisao/la (Pogledaj post): › Ako negdje ima onda je to užarija u Županijskoj ulici. A za uslugu jedino neki oglasnik tipa slavonske burze, oni koji presvlače- tapaciraju namještaj mogu odraditi i sjedalo valjda.


Ma znam da bi oni to mogli odradit, privremeno sam tako i rješio, međutim stavio je lik neku kožu pa se bojim da će ga sunce spalit i vlaga uništiti, pa sam u potrazi za što sličnijim materijalom koji se nalazio na tom komadu (naslon sjedala)!! A treba mi i savjet, što je bolje stavit skaj, koža...izloženo je suncu!! Spmenuo mi je neki nautički skaj, kojim se presvlači namještaj na jahtama, je malo skuplji ali si onda siguran!!

#4:   Autor: PEGY Post Postano: 31.03.2011. 17:38

stavi si kravlju kožu

#5:   Autor: Sir William Post Postano: 31.03.2011. 17:40

laminat..

#6:  Re: Tapeciranje sjedala na motoru ili prodaja SKAJA!!!?? Autor: simo031 Post Postano: 31.03.2011. 19:22

Klik
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Tapeciranje sjedala na motoru ili prodaja SKAJA!!!??


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::