Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Second hand shop: Prodaja bundi?

#1:  Second hand shop: Prodaja bundi? Autor: chosen Post Postano: 05.03.2011. 16:06

Zanima me dali u Osijeku ili negdje u okolici postoji mjesto nešto kao second hand shop gdje bih mogao odnijeti 4 bunde i prodati ih? imao sam smrtni slučaj u obitelji i hrpa stvari (takviih) mi je ostala pa ako netko ima nekakvu informaciju bio bih jak ozahvalan da se što prije ovoga riješim...

#2:   Autor: nake_rado Post Postano: 05.03.2011. 17:29

Garage sale napravit Very Happy

i moja sućut.

#3:   Autor: simo031 Post Postano: 05.03.2011. 17:30

chosen je napisao/la: ›
Zanima me dali u Osijeku ili negdje u okolici postoji mjesto nešto kao second hand shop gdje bih mogao odnijeti 4 bunde i prodati ih? imao sam smrtni slučaj u obitelji i hrpa stvari (takviih) mi je ostala pa ako netko ima nekakvu informaciju bio bih jak ozahvalan da se što prije ovoga riješim...

Ima jedan second hand shop u ulici Zmaja Jove Jovanovića u D.G.O.

#4:   Autor: PEGY Post Postano: 05.03.2011. 19:59

Ja sam se sad zamislila. Što bi sve ostalo da ja otegnem, strašno! Večina familije bi sigurno mislila da nisam bila normalna.
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Second hand shop: Prodaja bundi?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::