Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Igre » Desert operation - cheat, hack? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Desert operation - cheat, hack? Autor: semir Post Postano: 08.02.2011. 0:40

pošto igram tu on-line igricu i malo šmuljajući po internetu skužih da postoje programi za hakiranje i unos resursa u igru pa ovim putem pitam dali itko je igra i dali zna za to di točno pronaći taj program hvala unaprijed

#2:   Autor: zeros Post Postano: 08.02.2011. 0:45

A ti bi malo varao, ha?

#3:   Autor: Frost Post Postano: 08.02.2011. 2:37

cheateri su luzeri, najgori šljam

#4:   Autor: fatalni_cevap Post Postano: 08.02.2011. 3:47

govna

#5:   Autor: Monstrum Post Postano: 08.02.2011. 5:37

gori su od kampera

#6:   Autor: exHOP3on Post Postano: 08.02.2011. 13:44

el čitanje ak sam am otkrio da zabijanje u zid [autowalk] u oblivijonu povećava athletics (ak je uključejno čučenje onda i sneak)?

#7:   Autor: Frost Post Postano: 08.02.2011. 15:11

exHOP3on je napisao/la: ›
el čitanje ak sam am otkrio da zabijanje u zid [autowalk] u oblivijonu povećava athletics (ak je uključejno čučenje onda i sneak)?

To je exploitanje buga, to je nešto sasvim drugo Very Happy

#8:   Autor: semir Post Postano: 08.02.2011. 15:27

a slušajte gospodo kad su oko vas cheateri i zbog toga nemožete napredovat onda čovijek se mora prilagodit uvijetima ali eto novosti našao sam 2 programa ali nemoguće ih je skinuti s našim IP adresama pa i dalje se borim na pošten način

#9:   Autor: Frost Post Postano: 08.02.2011. 18:09

Prijavi ih adminu Very Happy

#10:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 08.02.2011. 18:37

semir je napisao/la: ›
a slušajte gospodo kad su oko vas cheateri i zbog toga nemožete napredovat onda čovijek se mora prilagodit uvijetima ali eto novosti našao sam 2 programa ali nemoguće ih je skinuti s našim IP adresama pa i dalje se borim na pošten način


Da,da,oni bolji od tebe mora da su cheateri Razz

#11:   Autor: semir Post Postano: 13.02.2011. 16:17

bazooka_joe je napisao/la: ›
semir je napisao/la: ›
a slušajte gospodo kad su oko vas cheateri i zbog toga nemožete napredovat onda čovijek se mora prilagodit uvijetima ali eto novosti našao sam 2 programa ali nemoguće ih je skinuti s našim IP adresama pa i dalje se borim na pošten način


Da,da,oni bolji od tebe mora da su cheateri Razz

nebih baš rekao od 17.500 igrača ja sam 350-i ali kad su cheateri tu gore onda nemožeš baš napredovat dalje probaj pa češ vidjet mogu ti dati link od igrice se onda sam uvjeri

#12:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 13.02.2011. 16:31

semir je napisao/la: ›
bazooka_joe je napisao/la: ›
semir je napisao/la: ›
a slušajte gospodo kad su oko vas cheateri i zbog toga nemožete napredovat onda čovijek se mora prilagodit uvijetima ali eto novosti našao sam 2 programa ali nemoguće ih je skinuti s našim IP adresama pa i dalje se borim na pošten način


Da,da,oni bolji od tebe mora da su cheateri Razz

nebih baš rekao od 17.500 igrača ja sam 350-i ali kad su cheateri tu gore onda nemožeš baš napredovat dalje probaj pa češ vidjet mogu ti dati link od igrice se onda sam uvjeri


Sori,nemam vremena za gubljenje vremena Wink

#13:   Autor: semir Post Postano: 14.02.2011. 19:46

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
semir je napisao/la: ›
bazooka_joe je napisao/la: ›
semir je napisao/la: ›
a slušajte gospodo kad su oko vas cheateri i zbog toga nemožete napredovat onda čovijek se mora prilagodit uvijetima ali eto novosti našao sam 2 programa ali nemoguće ih je skinuti s našim IP adresama pa i dalje se borim na pošten način


Da,da,oni bolji od tebe mora da su cheateri Razz

nebih baš rekao od 17.500 igrača ja sam 350-i ali kad su cheateri tu gore onda nemožeš baš napredovat dalje probaj pa češ vidjet mogu ti dati link od igrice se onda sam uvjeri


Sori,nemam vremena za gubljenje vremena Wink

nevidim zašto onda uopče bacaš takve komentare

#14:   Autor: ToniOsk Post Postano: 14.02.2011. 19:51

Pa bacanje nepotrebnih komentara je najpotrebnije Very Happy
Nije to ništa što ti govoriš, najbolje je kad se admin na online igri koristi cheatovima,a onda mene izbaci sa Srpskog servera samo radi nicka sa prethodnim diskriminiranjem, mislim da možeš zaključiti zbog čega. Very Happy
I ne vidim uopće ičiju poantu igranja igre sa cheatom,to više nije pokazatelj tvoje igračke sposobnosti nego pronalaženje idealnih solucija poput varanja Very Happy

#15:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 14.02.2011. 19:54

semir je napisao/la: ›
nevidim zašto onda uopče bacaš takve komentare


zbog radi toga što:

a) volim igre
b) ne volim glupe igre
c) poštujem cheatere koji su si dali truda naučiti skriptiranje u tu svrhu
d) mogu Razz
Osijek031.com » Igre » Desert operation - cheat, hack? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::