Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Igre » Sims3 expansion pack instalacija? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Sims3 expansion pack instalacija? Autor: semir Post Postano: 31.01.2011. 22:28

narode molim pomoć imam igricu koja je u ISO i uz to expanson pack i jednostavno je nemogu instalirat jer stalno ponavlja da nisam prvotno nešto instalirao tako da sam lagano izgubljen molitću vas ako ste se susreli sa takvim načinom da mi objasnite šta da radim hvala unaprijed Shocked

#2:   Autor: simo031 Post Postano: 31.01.2011. 22:31

semir je napisao/la: ›
narode molim pomoć imam igricu koja je u ISO i uz to expanson pack i jednostavno je nemogu instalirat jer stalno ponavlja da nisam prvotno nešto instalirao tako da sam lagano izgubljen molitću vas ako ste se susreli sa takvim načinom da mi objasnite šta da radim hvala unaprijed Shocked

Nešto ? A da napraviš print screen i postaviš sliku ovdje, pa će ti možda netko i moći pomoći?

#3:   Autor: Seba Post Postano: 31.01.2011. 22:36

s čim otvaraš iso?

#4:   Autor: exHOP3on Post Postano: 31.01.2011. 23:04

moraš imati instaliranu igru da bi ju mogao proširiti expansion packom (dodatkom, proširenjem za igru)... možda to traži?

#5:   Autor: semir Post Postano: 01.02.2011. 11:37

exHOP3on je napisao/la: ›
moraš imati instaliranu igru da bi ju mogao proširiti expansion packom (dodatkom, proširenjem za igru)... možda to traži?

e to i traži ali kako je instalirat kad traži več instaliranu igru radi se o sims3 world adventures u ISO i veličine je 5.4 giga znači da je tu cijelokupna igrica a ne samo nadogradnja otvarao sam je u običnom iso i alkoholom i pretvarao u bin ali jednostavno kako ste rekli traži instalaciju stalno ponavlja da moram prvo nešto drugo instalirat da bih nastavio s instalacijom

#6:   Autor: Monstrum Post Postano: 01.02.2011. 16:14

instaliraj daemon tools i s njim stvaraš virtualan drive kojim onda pokrećeš i instaliraš igru

#7:   Autor: Frost Post Postano: 01.02.2011. 18:38

semir je napisao/la: › nešto drugo instalirat

Simse?
DirectX?
.NET Framework?
Windowse?
Grafičku karticu?
Električne instalacije u kuću?


Prvo instaliraj to "nešto drugo", pa onda igru.

#8:   Autor: semir Post Postano: 01.02.2011. 21:32

Monstrum je napisao/la: ›
instaliraj daemon tools i s njim stvaraš virtualan drive kojim onda pokrećeš i instaliraš igru

hvala kolega probam pa javim jesam li uspio

#9:   Autor: semir Post Postano: 03.02.2011. 17:18

Telepath © e:.-ISO-datoteku za ¡jlt Stavljanje Daemon Tools (Virtual ¡LIS pogon ³ ba), serijski ispucati mape ¡n bela ¼ l RLD-s3wk klikom l Bela ¼ generiranje-ispucati mape Sadržaj Bema ¡¡t © solo ribolov u bilješkama 'igri / bin folder baInstall ¡¡ja:-staviti ISO datoteku daemon tools u crack/rld-s3wk--- serijski-> generirati kliku i kopirati iz ispucati (DLL + logo) avantura na svijetu igra / play-bin
evo ovo trebam napravit na daemon tools ali mi neide našao sam upute koje sam preveo sa mađarskog ali i dalje nekužim
kolega monstrum molim vas da mi objasnite kako da to napravim po ovim gore uputama

#10:   Autor: dumbaos Post Postano: 03.02.2011. 18:15

Po ovim uputama ni Allah dž.š. ne može ništa napraviti.

#11:   Autor: Dylan Post Postano: 03.02.2011. 18:36

Imaš li ti uopće instalirane Simse 3?

#12:   Autor: Monstrum Post Postano: 03.02.2011. 18:38

1. instaliraš daemon tools (odeš na setup i instaliraš na c)
2. nakon instalacije restartiraš komp
3. u donjem desnom uglu vidjet ćeš novu ikonicu daemon toolsa (kao mali grom u okruglom disku), desni klik/odeš na virtual devices/mount image i tu odabereš ISO file od Simsa
4. kad odeš na my computer vidjet svoje normalne particije, dvd drive i kakve još budalaštine imaš, tamo će ti biti i novi virtualni drive Simsa, desni klik/open i na setup odradiš instalaciju

dalje valjd već znaš

#13:   Autor: semir Post Postano: 05.02.2011. 20:04

gospodo hvala na trudu i svjetima ali i dalje šta god radio traži da instaliram igru pa tek onda da pokrenem proces ja odustajem i isto tako deinstaliram daemon tools jer mi diže voltažu na kompu

#14:   Autor: dumbaos Post Postano: 05.02.2011. 20:50

semir je napisao/la: ›
gospodo hvala na trudu i svjetima ali i dalje šta god radio traži da instaliram igru pa tek onda da pokrenem proces ja odustajem i isto tako deinstaliram daemon tools jer mi diže voltažu na kompu


Pa naravno da moraš prvo instalirati igru, EXPANSION PACK proširuje igru.

#15:   Autor: Monstrum Post Postano: 06.02.2011. 11:29

daemon ti ne može nikako dizat voltažu na kompu jer nije hardware, a igru da bi stavio ekspanziju moraš instalirat.
Osijek031.com » Igre » Sims3 expansion pack instalacija? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::