Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Dolutao pas-traži svoju obitelj

#1:  Dolutao pas-traži svoju obitelj Autor: Osječanin Post Postano: 24.01.2011. 15:09

prije desetak dana dolutao pas sa područja juga2-donjeg grada-nemetina..pas je plašljiv prema ljudima a voli se igrati sa drugim psima..ako znate tko mu je vlasnik, molim da mi se javite na pm...pas se privremeno zove Neda..


#2:  Re: Dolutao pas-traži svoju obitelj Autor: Osječanin Post Postano: 24.01.2011. 15:21


#3:   Autor: ToniOsk Post Postano: 09.02.2011. 9:10

A jesi siguran da nije oduvijek samo lutalica? Vidim da je SOĐ(seoski obični đukela),znači mješanac svega i svačega,a takvih poput njega u Osijeku imaš di god se okreneš osijek031.com smile

#4:   Autor: simo031 Post Postano: 09.02.2011. 11:02

ToniOsk je napisao/la: ›
Vidim da je SOĐ(seoski obični đukela),znači mješanac svega i svačega,a takvih poput njega u Osijeku imaš di god se okreneš osijek031.com smile


Tebi za info to nije SOĐ kako ti navodiš nego čistokrvni Šarplaninac. I to mlađe dobi, šest mjeseci, do maximalno godinu dana starosti.

Šarplaninci

#5:   Autor: ToniOsk Post Postano: 09.02.2011. 11:13

simo031 je napisao/la: ›
ToniOsk je napisao/la: ›
Vidim da je SOĐ(seoski obični đukela),znači mješanac svega i svačega,a takvih poput njega u Osijeku imaš di god se okreneš osijek031.com smile


Tebi za info to nije SOĐ kako ti navodiš nego čistokrvni Šarplaninac. I to mlađe dobi, šest mjeseci, do maximalno godinu dana starosti.

Šarplaninci

Jbg,malo mi izgleda mješano pa sam pobrkao,inače takvih čudnih boja budu SOĐevi ali dobro hvala na info Very Happy

#6:   Autor: simo031 Post Postano: 09.02.2011. 11:45

ToniOsk je napisao/la: ›
simo031 je napisao/la: ›
ToniOsk je napisao/la: ›
Vidim da je SOĐ(seoski obični đukela),znači mješanac svega i svačega,a takvih poput njega u Osijeku imaš di god se okreneš osijek031.com smile


Tebi za info to nije SOĐ kako ti navodiš nego čistokrvni Šarplaninac. I to mlađe dobi, šest mjeseci, do maximalno godinu dana starosti.

Šarplaninci

Jbg,malo mi izgleda mješano pa sam pobrkao,inače takvih čudnih boja budu SOĐevi ali dobro hvala na info Very Happy

Molim, i drugi put... Smile

#7:   Autor: tamna strana Post Postano: 09.02.2011. 15:39

treba provjeriti da li ovaj pas ima profil na fejsu...pa obavijestiti njegove prijatelje gdje se sad tocno nalazi

#8:   Autor: ToniOsk Post Postano: 09.02.2011. 15:40

Hahahahaha umirem hahahahhahahahahahhahahahahahha svaka ti čast hahahahaha.
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Dolutao pas-traži svoju obitelj


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::