Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » mislim da im je prisjeo rum...

#1:  mislim da im je prisjeo rum... Autor: anakonda Post Postano: 05.05.2006. 10:38

...ovo nadjoh kao vijest...

Malo je vuklo na trulež...


Radnici su tijekom preuređenja jedne kuće u Mađarskoj pronašli bačvu jamajčanskog ruma popili su njezin sadržaj prije nego su užasnuti shvatili da je u bačvi bilo ljudsko truplo.


Začuđeni što ne mogu prenijeti bačvu od 300 litara pošto su popili i posljednju kap ruma, radnici su otkrili da je u njoj dobro očuvano truplo golog muškarca.

Istragom je utvrđeno da truplo pripada mađarskom diplomatu koji je prije 20 godina umro u Jamajci.

Policija sumnja da je njegova udovica, koja je nedavno umrla i, čija se kuća u Szegzdu (na jugu zemlje) preuređivala, potajno vratila truplo u domovinu, ali ga nije dala zakopati.



Malo je vuklo na trulež.doc
 Opis:

Skini
 Datoteka:  Malo je vuklo na trulež.doc
 Veličina:  0 Bytes
 Skinuto:  216 put(a)


#2:   Autor: anakonda Post Postano: 05.05.2006. 10:41

...izgleda da sam slučajno ubacila attach, sorry...još sam mlada, naučiti ću Smile

#3:   Autor: swamp Post Postano: 06.05.2006. 0:38

Koji bolestan um unisti bure od 300 l ruma? Nekim ljudima stvarno nista nije sveto..

btw mozes kliknit na "edit" iznad svog posta, pa popravit.. al koda je bitno..

#4:   Autor: Alana Bates Post Postano: 07.05.2006. 9:51

Da, to sam i ja pomislila: 300 litara, hebote! Da ih je bilo 30, i da je svaki popio po deset litara, utukli bi se i ne bi znali jel u bačvi vide truplo ili milijun malih bijelih miševa!

#5:   Autor: puki Post Postano: 07.05.2006. 10:51

zanimljivo...e, to me sjeca na ono jednom kad smo mi popili..e, da...ovaaj...da. ma nista...
Osijek031.com » Čavrljanje » mislim da im je prisjeo rum...


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::