Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Postolar

#1:  Postolar Autor: kolacic Post Postano: 15.12.2010. 1:01

Trebala bi kvalitetnog (!!) postolara koji bi mi mogao malo raširiti saru na čizmicama Very Happy

po mogućnosti da se nalazi u dometu tramvaja ili da je u gornjem gradu Wink

#2:   Autor: mali od čače Post Postano: 15.12.2010. 2:36

bio ti je postolar kad ides trgom slobode prema ul republike, pa kod supera skrenes desno prema prolazu za HNK, i onda onih par butika sto ima s desne strane..ako to jos radi...ili probaj otici dolje u pothodnik kod "kreše", mozda moze i on to napravit,mada mislim da je on klasika obućar,ali meni je nekidan sašio patike,zadovoljan sam..

#3:  Re: Postolar Autor: simo031 Post Postano: 15.12.2010. 8:11

Pored pekare "Golubica" u DGO.

#4:   Autor: kolacic Post Postano: 15.12.2010. 10:35

mali od čače je napisao/la: ›
bio ti je postolar kad ides trgom slobode prema ul republike, pa kod supera skrenes desno prema prolazu za HNK, i onda onih par butika sto ima s desne strane..ako to jos radi...ili probaj otici dolje u pothodnik kod "kreše", mozda moze i on to napravit,mada mislim da je on klasika obućar,ali meni je nekidan sašio patike,zadovoljan sam..


i koliko si to platio?

#5:   Autor: mali od čače Post Postano: 15.12.2010. 12:52

kolacic je napisao/la: ›
mali od čače je napisao/la: ›
bio ti je postolar kad ides trgom slobode prema ul republike, pa kod supera skrenes desno prema prolazu za HNK, i onda onih par butika sto ima s desne strane..ako to jos radi...ili probaj otici dolje u pothodnik kod "kreše", mozda moze i on to napravit,mada mislim da je on klasika obućar,ali meni je nekidan sašio patike,zadovoljan sam..


i koliko si to platio?


30 kn. patike su skoro pa nove, zakacio sam rubom na blok i razdero, pa mi ih bilo zao bacit,i sašio je dobro,maltene se ni ne primjeti,a jos su bijele..

#6:   Autor: kolacic Post Postano: 15.12.2010. 14:23

ahaa..a ja mislila da su ti šivali tj. pravili patike po narudžbi Very Happy

inače, bila sam danas kod 'Kreše' i rekla mi je teta što radi da mogu raširiti čizmicu..ali po njenom bi bilo bolje da ju malo razrežu i ubace 2cm nekog rastezljivog materijala..i to bi koštalo 80kn Smile

#7:   Autor: mali od čače Post Postano: 15.12.2010. 17:14

ma ne šivali Very Happy zašili poderano..pa eto, po mom sudu nije puno ni tih 80 kn, pogotovo ak su ti dobre cizme,i ak ih planiras nosit jos neki period..
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Postolar


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::