Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » IT postenje - kako se u Hrvatskoj dobivaju IT poslovi

#1:  IT postenje - kako se u Hrvatskoj dobivaju IT poslovi Autor: Leteci mungos Post Postano: 07.09.2010. 12:14

Zanimljiv site koji donosi pregled mnogih cinjenica koja vecinu ne zanima, a koje upucuju na prirodu dobivanja (javnih) poslova u IT-u i drzavi uopce.

http://www.it-postenje.info/

#2:  Re: IT postenje - kako se u Hrvatskoj dobivaju IT poslovi Autor: evil monkey Post Postano: 07.09.2010. 19:53

pa ti sad imaj poduzetnickog duha i pokreni IT firmu u kroejši - hau jes nou... dok nemas rodjaka ili nekog politickog buđu da ti podmazuje poslove (ili da ti njega podmazujes, kako to vec ide), nema ni posla.

jebeni balkan.

#3:   Autor: mnemonic Post Postano: 08.11.2010. 22:05

bolje da ovo nisam vidio...

#4:   Autor: fatalni_cevap Post Postano: 08.11.2010. 22:46

hh, i to 90% o kingu i m sanu. a za king sam ja (koji sam slabo upucen u te poslove) znao da se to muti na veliko, ali mislio sam da je m san korektan hah. svasta

#5:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 08.11.2010. 23:22

Ta Kingova 'prednost' ima dvije oštrice; upravo zbog silnih poslova s državom nisu već duže vremena ništa naplatili; vremena su već dulje vremena turbulentna, svako malo se očekuje neka nova 'afera' i svi se odjednom boje potpisati ti narudžbenicu ili primopredajni zapisnik.
Lajf saks i King otpušta. Već godinu dana, polako, ali sustavno... Good times! Very Happy
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » IT postenje - kako se u Hrvatskoj dobivaju IT poslovi


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::