Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Mobiteli » Pomoć - izgubljen mobitel nokia 6700

#1: Warning ! Pomoć - izgubljen mobitel nokia 6700 Autor: help Post Postano: 27.08.2010. 4:55


Evo prije par sati, otprilike oko pola 2, 2 sam zbog svoje nespretnosti izgubio prikazani mobitel Sad Embarassed Zadnji put sam ga imao u kafiću "Top" i moguće da ga je netko maznuo sa stola na terasi gdje je nakratko ostavljen.. nisam osjetio da je igdje ispao (čuo bi se zbog metalnog kućišta), a kući sam išao bajsom u smjeru top-ben-rondel-e.avenija-korzo-trg slobode-gundulićeva.. Probao sam ga par puta cimat i zvonio je, a poslje par min mi javlja da je mob isključen... Nazvao sam t-mobile i pitao ih je li ikako moguće locirat mobitel, a oni kažu da takve stvari radi policija..nazovem policiju, a oni mi kažu da pitam davatelje usluga osijek031.com smile sam uređaj je za moje prilike vrlo skupo koštao, ali ono što je najgore sadrži dosta bilješki, važnih datuma i brojeva. Ima crnu zaštitnu navlaku preko sebe. Ugl, molio bih poštenog pronalazača da se javi na br. 098 253 064 a za uzvrat dajem novčanu nagradu. Hvala i pozdrav.
Osijek031.com » Mobiteli » Pomoć - izgubljen mobitel nokia 6700


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::