Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Američke vojne pločice Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Američke vojne pločice Autor: kolacic Post Postano: 06.07.2010. 11:47

Jel zna netko gdje ovo mogu kupiti u os? Bila sam u jednoj zlatarnoj i bilo je nešto na tu foru..iako to nije to.. i koštalo je više od 300kn Shocked Shocked

Ako i ne nađem u os, jedna firma iz zg šalje poštom i u cijenu je uključeno graviranje... Cool

E,sad..znam da ide ono age, sex,name.. i tak to.. ALI ja bi htjela još neki spešl tač Razz osijek031.com smile ali ne znam šta... imate ideju?

P.S. poklon je za dečka osijek031.com smile

#2:   Autor: noname Post Postano: 06.07.2010. 12:34

length? Very Happy


da ne ispadne da spamam bezveze Razz još jedna firma koja prodaje www.dogtag-studio.com

#3:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 06.07.2010. 13:04

Ako dečko vozi motor - obavezno krvnu grupu i broj knjižice donora organa! Wink

#4:   Autor: kolacic Post Postano: 06.07.2010. 13:25

lenght Laughing Laughing Laughing

a vozi motor Rolling Eyes ali prema ovom linku.. što je stavio bezimeni...

može se staviti 5 linija teksta... po 13/14 slova.. e,sad.. jel to vrijedi samo za jednu pločicu ili na svaku imože ići tih 5 linija, s obzirom da se dobiju 2 Very Happy

#5:   Autor: noname Post Postano: 06.07.2010. 13:59

koliko sam ja skuzio po tome ide na svaku plocicu 5 redova teksta

#6:  Re: Američke vojne pločice Autor: Monstrum Post Postano: 06.07.2010. 15:10

klik

#7:  Re: Američke vojne pločice Autor: kolacic Post Postano: 06.07.2010. 16:36

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › klik


a koji je tečaj £ ?

ovi iz zg prodaju po 50kn + što ti napišu što hoćeš

#8:   Autor: Monstrum Post Postano: 06.07.2010. 17:59

s dostavom te ja mislim izađe oko 53kn, samo je pitanje kakve su čije. kolko mogu vidjeti ove su original američke vojske i možeš isto napisati šta god želiš, šta god ima kažeš oni napišu, a uz to možeš i birati boju gumice ( Woodland Camo, Army USMC Camo, Urban Camo, Army Green,

Grey, Green, Orange, Purple, Yellow, Blue, Pink, White, Red White & Blue, Rainbow,

Lime Green, Brown, Clear, Red

Glow in The Dark Blue, Glow in The Dark Green, Glow in The Dark Yellow, Glow in The Dark Pink

IF NO CHOICE MADE BLACK WILL BE SUPPLIED).

#9:   Autor: tamna strana Post Postano: 06.07.2010. 20:45

kolacic je napisao/la: ›


može se staviti 5 linija teksta... po 13/14 slova.. e,sad.. jel to vrijedi samo za jednu pločicu ili na svaku imože ići tih 5 linija, s obzirom da se dobiju 2 Very Happy


možeš pisati što god želiš..
a 2 plocice služe zato...
odnosno služile su u smislu...kad te raznese granata ili te netko ubije...jedna plocica se uzima da bi se znalo tko si...a jedna plocica ide pokojniku (odnosno vlasniku doticnih plocica) u usta...tako da kad kasnije nađu samo tvoje kosti..da se zna tko si Cool
znaci po pravilu bi trebalo isto pisati na obje plocice...
a sad s obzirom da se ovo kupuje za bezveze...pišeš što god želiš....

#10:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 06.07.2010. 22:37

ako ti nije neka žurba prevelika, sačekaj 9. mjesec.... u Reisnerovoj pored auto sounda će se otvoriti army shop pa će biti svega lijepoga tamo za kupiti ;-)

#11:   Autor: kolacic Post Postano: 07.07.2010. 0:07

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › ako ti nije neka žurba prevelika, sačekaj 9. mjesec.... u Reisnerovoj pored auto sounda će se otvoriti army shop pa će biti svega lijepoga tamo za kupiti ;-)


uff...ne mogu toliko čekati Shocked rođendan je uskoro Laughing

ali korisna informacija za ubuduće Laughing

#12:   Autor: exHOP3on Post Postano: 20.12.2010. 14:59

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
ako ti nije neka žurba prevelika, sačekaj 9. mjesec.... u Reisnerovoj pored auto sounda će se otvoriti army shop pa će biti svega lijepoga tamo za kupiti ;-)

ovo se otvorilo [ Army Shop Vod link ], i stvarno ima svega super, al još ne graviraju pločice, pa sad, da li netko zna gdje se to može i po kojoj cijeni gravirati?

#13:  Re: Američke vojne pločice Autor: 1step2far Post Postano: 21.12.2010. 10:45

Uz Bruno Banani Made for men parfem se dobije vojna pločica, ali samo s natpisom Brauno Banani, no super izgledaju. Jedino lanac nije uključen.

#14:   Autor: empetri Post Postano: 21.12.2010. 14:24

Ma daj? Ide mi i uz ime i uz fizička obilježja. A i fin je miris.

#15:   Autor: Sleepwalker Post Postano: 30.12.2010. 13:01

Ima i u njujorkeru, ali to tamo je skroz bezvezno. :/
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Američke vojne pločice Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::