Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Nogometno suđenje

#1:  Nogometno suđenje Autor: trauma_os Post Postano: 29.06.2010. 12:52

Jeli netko možda upućen gdje se u našem gradu može prijaviti za navedeni tečaj ili bilo kakva informacija o tome.. poslala sam upit na kontakt mail na koji mi nitko ne odgovara već dva tjedan i zovem ih na telefon koji je naveden na njihvoj stranici nitko mi se ne javlja.. pa stoga bi mi bilo kakva informacija bi dobro došla.

#2:   Autor: Bojo Post Postano: 01.07.2010. 11:01

nisam 100 % siguran....al mislim da to moraš ići u ŽUPANIJSKI NOGOMETNI SAVEZ (Kralja Zvonimira 5) ...ili nazoveš tel: 208-366...to je valjd njihov broj...probaj se raspitat malo tamo....ako se ne varam...prijaviš se tamo u savezu...prođeš tečaj neki itd itd...normalno platiš tečaj i kupiš sudačku opremu...i mislim da ti je to sad najbolje kad je gotova sezona...tak bi bilo logično da počne tečaj...prije sezone....

#3:   Autor: trauma_os Post Postano: 01.07.2010. 11:03

Taj br. sam zvala pa mi se ne javlja nitko, ne znam jel ih zovem u pogrešno doba dana ili što je točno u pitanju... A vidiš nije mi ni palo napamet otići tamo Smile
Hvala ti.
Osijek031.com » Sport » Nogometno suđenje


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::