Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » odjeca vecih velicina

#1: Question odjeca vecih velicina Autor: kolacic Post Postano: 20.06.2010. 20:22

Ajd ljudi pomagajte...jer ja nemam pojma gdje bi u OS odvela frendicu da si kupi stvari.. a da ne hodamo kao idioti po ovim trgovinicama jer znam da nemaju xxl veličine?

Zna tko...a da cijene opet nisu astronomske?!

Ja znam samo da Takko ima liniju velikih veličina... jel ima još koja takva trgovina? Question

Hvala Smile

#2:   Autor: Mikro Post Postano: 20.06.2010. 21:02

I mene to zanima!

#3:   Autor: d_grassa Post Postano: 20.06.2010. 22:52

Garry Webber...valjda se tako piše xD Al u biti znate na što mislim...Mtč Very Happy

#4:   Autor: exHOP3on Post Postano: 20.06.2010. 23:24

danas sam prolazio kroz županijsku i vidio takav natpis, ''već odjeća: majice, suknje, hlače'', između kružnog i lega-lega negdje sa desne strane (gledano prema sjeveru), ne znam kak se točno zove...

#5:   Autor: PEGY Post Postano: 21.06.2010. 8:50

Pretpostavljam da je frendica mlađa osoba i da ne želi babaste stvari, ako je tako sumnjam da će se obući u gradu na Dravi u kojem čak i sportska odječa završava na veličini L.

#6:   Autor: kolacic Post Postano: 21.06.2010. 12:22

jooj...užas! sva sreća da nemam problema sa tim.. jer bi inače ispalila na živce...

jednom sam došla gore u nami u neku trgovinu... i ženska mi s vrata govori... Nemamo vaše veličine... nisam uspjela ni progovoriti... a što je najžalosnije nosim veličinu M Shocked Shocked

došli smo do toga da svi koji nose vel. veče od S smatraju se debelima Rolling Eyes Rolling Eyes

e,da... jel postoji Doroty Perkins...gjuro u OS?
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » odjeca vecih velicina


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::