Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » KAMPANJA ZA KRAMARIĆA Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  KAMPANJA ZA KRAMARIĆA Autor: britvabozo Post Postano: 10.04.2005. 15:52

opet je nas dragi i vječni gradonačelnik odlučio se susresti sa studentima u prostorijama Studentskog centra, pod pokroviteljstvom Studentskog zbora(????) da malo razglaba o gorućoj studentskoj problematici i pokaže im kako je on uvijek bio na njihovoj strani i sve čini da im poboljša kvalitetu života u ovom mini Sveučilišnom gradu...

prošlu takvu tribinu je posjetilo svega 7-8 studenata od kojih je 50-tak % bilo iz redova Studentskog zbora, na celu sa tadašnjim Alenom Bjelicom koji je kao veliki gradonačelnikov prijatelj i kolega to odradio.... Ali nije on kriv što ljudi obozavaju njega i gradonačelnika pa je tribina propala...

I eto da se vratim na akutualnu tribinu.... Studenti će se ograditi od te organizacije, kako je meni poznato, i to u potpunosti podržavam jer ne smije se Studentski zbor identificirati i promovirati niti jednu stranačku opciju... Sramno je to što si gospođa Vlasta Dragušica dopušta (nadam se da sam dobro zapamtio), napraviti plakate u kojima stoji da to organizira Studentski zbor, a bez njihovog dopuštenja je u neku ruku kazneno djelo i trebala bi biti pozvana na odgovornost...

Sve u svemu, da ne duljim, ako naš dragi gradonačelnik stvarno želi napraviti nešto za studente, neka dolazi na svoj fakultet, održava predavanja i ispite (za koje prima plaću) i ne maltretira studente da dolaze nedjeljom po potpis, jer je on drugim danima zauzet...

#2:   Autor: Gost Post Postano: 10.04.2005. 18:41

..slazem se u potpunosti..ali na plakatu nigdje ne pise da to organizira studentski zbor!!!!!!!!!!..na dnu plakata pise samo www.szbor-os.hr i to je to!!!

#3:   Autor: gaap Post Postano: 11.04.2005. 10:22

sve u stilu dragoga nam zlatka...ljudi, jebe se njemu za izbore, pali čovjek za veleposlanika u Prag...provjereno. ipak, prije no što ode nije loše da za svoje stranačke veleumove skupi koji glas zabludjelih studenata. ovce!

#4:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 11.04.2005. 11:30

I, jel' bio netko?! Hocemo dobiti informacije iz prve ruke, odnosno studentskih prstitja... ?!

#5:   Autor: gaap Post Postano: 11.04.2005. 12:15

ako ništa drugo bit će u Osječkom domu, medijskoj filijali gradske uprave

#6:  Re: KAMPANJA ZA KRAMARIĆA Autor: Gost Post Postano: 11.04.2005. 20:02

pa mislim da time što su stavili web adresu studentske organizacije indirektno upućuje na to da su oni upoznati s događajem i da ima veze s njima...ne znam kako bi to drukčije protumuačio...možda sam ja u krivu? ....

#7:   Autor: Gost Post Postano: 11.04.2005. 22:41

..lega totalno si u krivu..!!!!:...zbog toga i je nastao cjelokupni nesporazum.....web adresa je samo dio obicne reklame!

#8:   Autor: pilot Post Postano: 11.04.2005. 22:53

Mislim da ovaj šarlatan i lažov ne zavredjuje ovoliko web prostora...zauzeo je već 125 KB!
Too much for him.

#9:   Autor: pilot Post Postano: 11.04.2005. 22:57

samo vi razglabajte o njemu i reklamirajte ga, to će tip bolje zašestarit još jedan mandat, dić još neke pare , kupit sinu još jedan stan u ZG, a sve pod okriljem kavice sa studentima...to mu je brija na koju se isfurava već 15 g. To uvijek pali u narodu

#10:   Autor: britvabozo Post Postano: 12.04.2005. 11:36

svejetlost je isključiva i očito jako opredjeljena!!! prava uzdanica mladeži LS-a!

#11:   Autor: Gost Post Postano: 12.04.2005. 13:21

Ma taj Vaš Kramer je obični papak.

#12:   Autor: britvabozo Post Postano: 12.04.2005. 18:38

papak koji vec 14 godina pljacka i omalovazava 4. grad u hrvatskoj po velicini, a idioti ce i opet glasati za njega... prije bi dao glas nekom poluidiotu nego tom cijenjenom fakultetskom profesoru jer ovaj (poluidiot) barem nece znati tako spretno pljackati ovaj grad, pa mozda nesto i ostane za gradjane....

#13:   Autor: gaap Post Postano: 12.04.2005. 18:50

mene je stid mog gradonačelnika!!!

#14:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 12.04.2005. 21:12

A, tko je alternativa?!

Mislim, nije da u ovom gradu nema kvalitetnih ljudi (kvalitetni su uglavnom na nezavisnim listama), ali sta vrijedi sto ja znam prepoznati kvalitetu (barem ono sto ja smatram kvalitetnim), kad to nece nitko drugi. I onda takvi popasu s 3% na izborima, ili udje jedan u nekakvo vijece (gradsko, zupanijsko, whatever).

Ili glasas za neku strancicu sa sposobnim i provjereno kvalitetnim ljudima i opet i oni popasu. I onda ti se izbor svodi na tri zla. Ako ne glasas za LS ili SDP, onda ce pobijediti ono najvece zlo. Dakle, izbor je u banani do koske. Treba omoguciti direktan izbor gradonacelnika, koji onda dobiva ulogu mandatara gradskog poglavarstva (mini vlade) koje ratificira gradsko vijece.

#15:   Autor: Johanna Post Postano: 12.04.2005. 22:28

Prvo isprika svim 'običnim' posjetiteljima ovog foruma, nije mi običaj ali moram... Svjetlost nije član LS-a, nemamo potrebu za konspirativnim djelovanjem. Mi nemamo mladež - to ima jedna druga stranka. Što se priča u drugim stranačkim krugovima o Kramarićevom mjestu veleposlanika - bojim se da je samo priča da bi netko ispao bitan. Žao mi je samo što za neke postove ovdje mogu naslutiti čak i tko ih je postao i nadam se da neće imati obraza sutra me tapšati po ramenu, pogotovo kada se sjetim priče zadnjih mjesec dana. Hm, kada još bacim pogled na trenutne vijesti na STV-u, mislim da više ne trebam ništa komentirati...
Svim članovima političkih stranaka - nemojte prepucavanjima opterećivati druge, zato politika u Hrvatskoj i jest tako 'interesantna' ljudima. A to što ste koji post ostavili anonimno, neće vas sutra učiniti ništa manjim licemjerima, a sasvim sigurno vašoj stranci neće donijeti glas više. Otvorite novi forum gdje će te iznositi stavove u ime svoje stranke, pa neka posjećuje koga zanima.

Oni na koje se ovaj post odnosio, vjerujem da su se prepoznali. Ostalima se još jednom ispričavam, jednostavno mi je dojadilo...
Osijek031.com » Politika » KAMPANJA ZA KRAMARIĆA Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::