Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Psiholog/psihijatar u Osijeku

#1: Question Psiholog/psihijatar u Osijeku Autor: eternity_chaos Post Postano: 11.05.2010. 22:35

Pozdrav

Ova tema valjda spada na ovaj pdf

Uglavnom, nisam iz Osijeka, ali imam nekog ovdje i u njegovo ime se raspitujem.

Zanima me jel postoji neki oblik besplatne psihološke pomoći u Osijeku, neki psihološki centar npr...ako ne, koja je druga opcija, otići kod doktorice opće prakse po uputnicu pa kod psihijatra?

Kakva je situacija sa privatnim psiholozima/psihijatrima? Cijene? Ima netko da je upućen u to?

#2:   Autor: punk urac Post Postano: 12.05.2010. 2:37

mhmm cijenu koju sam ja plaćala je 100 kuna po satu jel... to jest ne ja nego moja mati... kod psihijatrice.. sad kak se zove, neam pojma zaboravila sam... ugl nie mi niš pomogla tako da... razmisli prije neg što baciš pare

#3:   Autor: eternity_chaos Post Postano: 12.05.2010. 2:47

A gle, ne znam što da ti kažem niti znam kakvi su problemi tebe mučili, ali moram nešto poduzeti što se toga tiče. A i nisu svi psihijatri/psiholozi isti, znam da to isto može bit i lutrija, ovisi na kakvog naiđeš.

#4:  Re: Psiholog/psihijatar u Osijeku Autor: Callistemon Post Postano: 12.05.2010. 10:15

VELIKA je razlika psiholog ili psihijatar.

Pokusaj kontaktirati http://www.mzss.hr/hr/linkovi/udruge/sunce_drustvo_za_psiholosku_pomoc

#5: Question Re: Psiholog/psihijatar u Osijeku Autor: Ingo Post Postano: 12.05.2010. 10:38

eternity_chaos je napisao/la (Pogledaj post): › Pozdrav

Ova tema valjda spada na ovaj pdf

Uglavnom, nisam iz Osijeka, ali imam nekog ovdje i u njegovo ime se raspitujem.

Zanima me jel postoji neki oblik besplatne psihološke pomoći u Osijeku, neki psihološki centar npr...ako ne, koja je druga opcija, otići kod doktorice opće prakse po uputnicu pa kod psihijatra?

Kakva je situacija sa privatnim psiholozima/psihijatrima? Cijene? Ima netko da je upućen u to?


Dr. Spomenka Grubišić Bilić
Adresa: Prolaz Josipa Leovića 4, Osijek
Tel: +385 (0)31 373 454
Djelatnosti: Psihijatrija;
Pretrage: Pregled; Psihoterapija;

ja sam o njoj cuo sam pozitivna iskustva

#6:   Autor: eternity_chaos Post Postano: 12.05.2010. 10:47

Callistemon je napisao/la: ›
VELIKA je razlika psiholog ili psihijatar.

Pokusaj kontaktirati http://www.mzss.hr/hr/linkovi/udruge/sunce_drustvo_za_psiholosku_pomoc


Znam razliku, ali da budem iskren, ne znam što bi više koristilo osobi kojoj pokušavam pomoći...inače, radi se o depresiji i socijalnoj fobiji.

@Ingo, hvala za info

#7:   Autor: rockeros Post Postano: 12.05.2010. 12:03

SOS-TELEFON ZA PSIHOLOŠKU POMOĆ »SUNCE«
368-888, pon., sri. i pet. od 16 do 19 sati

#8:   Autor: PEGY Post Postano: 12.05.2010. 21:10

rockeros je napisao/la: ›
SOS-TELEFON ZA PSIHOLOŠKU POMOĆ »SUNCE«
368-888, pon., sri. i pet. od 16 do 19 sati


Obavezno se kod njih treba javiti. Za njih rade jako kvalificirani i stručni psiholozi i psihijatri iz KBO.

#9:   Autor: eternity_chaos Post Postano: 12.05.2010. 21:52

A pružaju i besplatnu individualnu terapiju, jel?
Uglavnom, hvala na informacijama, mogu ih ja i nazvati pa ću se raspitati za ostalo.

#10:  Re: Psiholog/psihijatar u Osijeku Autor: Psiholog Post Postano: 04.10.2018. 10:31

Obavijest za sve koji se raspituju i traže informacije.
U Osijeku je pokrenut Centar za psihološko savjetovanje i istraživanje Norvel. Specijalizirani su za rad u domeni anksioznosti i depresivnosti, te rade s djecom, mladima i odraslima. Više o njima možete pratiti na www.norvel.hr. Centar vode psiholozi.

#11:   Autor: sandey Post Postano: 25.11.2019. 8:08

Pozdrav,
Vidim da ova tema nije baš zastupljena ali me zanima jel ima netko iskustva sa psihoterapijom u Norvelu? Svaka informacija je dobro došla. Hvala Wink

#12:  Re: Psiholog/psihijatar u Osijeku Autor: deaOS Post Postano: 30.06.2021. 14:21

NeuroLab u Našicama također ima privatnog psihologa koji provodi savjetodavni i psihoterapijski rad s djecom i odraslima. Više o njihovom radu ima na stranici www.neurolab.hr
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Psiholog/psihijatar u Osijeku


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::