Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Fotografija, digitalna fotografija » Mario Poljak - Tricking - Photosession Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Mario Poljak - Tricking - Photosession Autor: Mario1411 Post Postano: 04.05.2010. 13:43

Evo htjeo bih podijeliti / objaviti neke fotke s vama, ovo je slikano sa običnim fotoaparatom, ništa nije profesionalno, pa eto nadam se da će vam se svidjeti =))

Sve slike su slikane u Osijeku.

Ako imate neki savijet, slobodno komentirajte.
























Zadnja promjena: Mario1411; 05.05.2010. 11:57; ukupno mijenjano 2 put/a.

#2:   Autor: Stella1989 Post Postano: 04.05.2010. 14:22

Super je to čime se baviš! Savjetujem ti da se makneš odavde, jer je ovdje sve... i da svoj talent dobro iskoristiš! Wink Možda ovo ljeto na Jadranu naletiš na nekog "head hunter-a", pa ti se ukaže dobra prilika. Laughing

#3:   Autor: Mario1411 Post Postano: 04.05.2010. 14:32

Ma znam , tako ti je to ovdje, da si Cristiano Ronaldo propao bi.. xD Laughing Laughing
Al jbg, pokusat cu , a i eto nije toliko da se zamaram time =))

Wink Wink Wink

#4:  Re: Mario Poljak - Tricking - Photosession Autor: Ingo Post Postano: 04.05.2010. 14:35

Mario1411 je napisao/la (Pogledaj post): › Evo htjeo bih podijeliti / objaviti neke fotke s vama, ovo je slikano sa običnim fotoaparatom, ništa nije profesionalno, pa eto nadam se da će vam se svidjeti =))

Sve slike su slikane u Osijeku.

Ako imate neki savijet ili nešta, slobodno komentirajte.



savjet ... malo bolji fotic i jedan pravi photosession Smile ...

btw, tvoja majka mora da strepi kad izlazis iz kuce Smile

inace osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#5:   Autor: Stella1989 Post Postano: 04.05.2010. 14:38

Mario1411 je napisao/la: ›
Ma znam , tako ti je to ovdje, da si Cristiano Ronaldo propao bi.. xD Laughing Laughing
Al jbg, pokusat cu , a i eto nije toliko da se zamaram time =))

Wink Wink Wink

Ma ako budeš vodio Sportainment, 100 % će te netko skontati...te tvoje akrobacije su totalna atrakcija...meni prefora kad god vidim kakve fore ljudi izvode po gradu... Wink

Sjećam se kad ste kod nas na tjelesnom izvodili te fore, salta i sl., predobro! osijek031.com smile

#6:  Re: Mario Poljak - Tricking - Photosession Autor: Mario1411 Post Postano: 04.05.2010. 14:41

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mario1411 je napisao/la (Pogledaj post): › Evo htjeo bih podijeliti / objaviti neke fotke s vama, ovo je slikano sa običnim fotoaparatom, ništa nije profesionalno, pa eto nadam se da će vam se svidjeti =))

Sve slike su slikane u Osijeku.

Ako imate neki savijet ili nešta, slobodno komentirajte.



savjet ... malo bolji fotic i jedan pravi photosession Smile ...

btw, tvoja majka mora da strepi kad izlazis iz kuce Smile

inace osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile


Ahh kazem ti nemam ti ja fotić , moram posuđivat od drugih, a i nitko normalan neće dati neki skupi fotoaparat , posudit.

A da unajmim nekoga da me slika i da napravim pravi Photossesion, to si stvarno nemogu priuštiti. Za nekog profesionalca, iako bi mi dobro došlo Very Happy Very Happy

Btw Stella, kako znas da sam se prijavio za Animatora i da cu raditi za "Sportainment"
Rolling Eyes Rolling Eyes
Mislim istina je, idem na more radit al kako ti znas hhheh Smile Smile

#7:   Autor: Stella1989 Post Postano: 04.05.2010. 14:47

@Mario...pa bila sam tamo...Laughing Vidjela sam i slike sa seminara, čini se da vam je bilo predobro. Smile Ja isto prošla, al sam im u zadnji tren prije seminara morala otkazati jer sam ovdje našla posao i zbog faxa ne bih mogla otići na 4 mjeseca...

#8:   Autor: Mario1411 Post Postano: 04.05.2010. 14:50

@Stella1989 ... Eh stella nisam ni skontao , sad se sjećam =)) A ja sam isto tako morao zbog faxa otkazati prije 2 god , al eto jbg, pa napokon ovo ljeto odoh na duže vrijeme izvan Osijeka Smile

#9:   Autor: Stella1989 Post Postano: 04.05.2010. 14:52

Mario1411 je napisao/la: ›
@Stella1989 ... Eh stella nisam ni skontao , sad se sjećam =)) A ja sam isto tako morao zbog faxa otkazati prije 2 god , al eto jbg, pa napokon ovo ljeto odoh na duže vrijeme izvan Osijeka Smile

Al eto...u svakom slučaju, sretno, zabavi se i 100 % sam sigurna da će te već netko skontati pa da iskoristiš svoje potencijale! Laughing

Btw, koliko vas je iz Osijeka bilo na seminaru i jel bila "ona ruskinja, njemica...što sve nije nadrobila"? Hehehe osijek031.com smile

#10:  Re: Mario Poljak - Tricking - Photosession Autor: heaven_can_wait Post Postano: 04.05.2010. 15:00

Mario1411 je napisao/la (Pogledaj post): › Ako imate neki savijet ili nešta, slobodno komentirajte.


Prouči gramatiku.

#11:   Autor: Mario1411 Post Postano: 04.05.2010. 15:04

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mario1411 je napisao/la: ›
@Stella1989 ... Eh stella nisam ni skontao , sad se sjećam =)) A ja sam isto tako morao zbog faxa otkazati prije 2 god , al eto jbg, pa napokon ovo ljeto odoh na duže vrijeme izvan Osijeka Smile

Al eto...u svakom slučaju, sretno, zabavi se i 100 % sam sigurna da će te već netko skontati pa da iskoristiš svoje potencijale! Laughing

Btw, koliko vas je iz Osijeka bilo na seminaru i jel bila "ona ruskinja, njemica...što sve nije nadrobila"? Hehehe osijek031.com smile


Nije bila ona cura šta je nabrojila 6-7 jezika, hehehe.
Iz osijeka smo bili prošli i sudjelovali na tom seminaru samo dvojica.
Ja i jedan Ivo =))

#12:   Autor: Stella1989 Post Postano: 04.05.2010. 15:11

Mario1411 je napisao/la: ›
Nije bila ona cura šta je nabrojila 6-7 jezika, hehehe.
Iz osijeka smo bili prošli i sudjelovali na tom seminaru samo dvojica.
Ja i jedan Ivo =))

Hahaha...joj, kad se sjetim na šta je to ličilo kad je počela s nabrajanjem i kad se tamo kreveljila... osijek031.com smile Eh, da im nisam otkazala, znači od 12-ak ljudi prošlo nas je samo nas troje..?

Aj da više ne spammam, sretno i uživaj! Smile

#13:  Re: Mario Poljak - Tricking - Photosession Autor: simo031 Post Postano: 04.05.2010. 17:54

Čovječe nemam pojma na čemu si ti, ali i ja bih toga duplu dozu !

Very Happy Very Happy Very Happy

#14:   Autor: Vanna031 Post Postano: 18.08.2010. 18:20

Poljak bio bi red da otvoriš profil na dA! (: opet se razbacuješ po osijeku dok nešto ne slomiš, vidjela sam Matana neki dan,iste stvari radi,al ti rasturaš,ajde..fotić u ruke,poz Wink

#15:   Autor: Mario1411 Post Postano: 28.08.2010. 22:31

Ko je Matan ?? Refresh my mind,heh =))
i kakav profil na dA ?!
Osijek031.com » Fotografija, digitalna fotografija » Mario Poljak - Tricking - Photosession Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::