Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Zna li netko gdje se može naučiti plesati "melbourne shuffle"?? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1: Question Zna li netko gdje se može naučiti plesati "melbourne shuffle"?? Autor: Maia -_- Post Postano: 04.04.2010. 14:12

Baš bih htjela naučiti plesati u tom stilu, a mislim da preko ovih tutoriala na youtubeu neću daleko stići...jel zna netko možda gdje se u Osijeku to može naučiti??

#2: Cool  Autor: eseker Post Postano: 05.04.2010. 15:17

Mislim da prvo ovo moraš ukapirati i uvježbati... Sve su ostalo nijanse

http://www.youtube.com/watch?v=P3evoNeD45g&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=qERatfGpjCU&feature=related

#3:   Autor: Maia -_- Post Postano: 06.04.2010. 13:20

aha..vidila sam to al sam se nekako nadala da ima još ljudi koji se za to zanimaju pa da nekako ubrzam proces jel Smile
a ništa čini se da ću morati polako po tome pa kako bude..

#4:   Autor: MissTake Post Postano: 06.04.2010. 16:48

ja sam vidjela da to plešu, dodšue ljetos na terasi bastiona, ali onda očito da netko može i podučavati osijek031.com smile

#5:   Autor: tonyskywalker Post Postano: 13.04.2010. 17:09

i ja bi isto htio nauciti melbourne shuffle... jucer sam dodao jednog lika...nzm odakle je ali sto decko plese...nemam rijeci uvjerite se sami http://www.youtube.com/watch?v=B9JQdKZt9TM pogledajte ovaj link...bas je steta sto u Osijeku nema neka skola za tako sta...mislim preko neta sam i ja naucio neke osnovne stvari ako npr. runningman, t-step, kicks i spins...al bas necu daleko dogurat ak nemam neku bolju vjezbu il tak nest uglavnom
MissTake je napisao/la: ›
ja sam vidjela da to plešu, dodšue ljetos na terasi bastiona, ali onda očito da netko može i podučavati osijek031.com smile

#6:   Autor: MissTake Post Postano: 13.04.2010. 20:30

osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile



#7:   Autor: Maia -_- Post Postano: 19.04.2010. 8:14

da i ja isto pokušavam preko tutoriala, skinila sam sve skupa sa torrenta..al ide dosta sporo i isto mi se čini da neću baš daleko s tim..ili sam ja samo smotana osijek031.com smile

#8:   Autor: tonyskywalker Post Postano: 10.05.2010. 16:15

zivis u osijeku jel tako???...sto se nebi skupilo nekoliko ljudi koji su zainteresirani za to...evo ja sam prico sa pro shufflerom...mikkelom koji plese vec 2 godine...dao mi je korisne savjete kojih se trebam pridrzavat Very Happy

#9:   Autor: Maia -_- Post Postano: 11.05.2010. 22:38

tonyskywalker je napisao/la: › zivis u osijeku jel tako???...sto se nebi skupilo nekoliko ljudi koji su zainteresirani za to...evo ja sam prico sa pro shufflerom...mikkelom koji plese vec 2 godine...dao mi je korisne savjete kojih se trebam pridrzavat Very Happy
pa da, tu sam u osijeku..ja sam za, sam ja neznam više nikoga tko se želi time baviti..
eto tkoje zainteresiran može se javiti tu pa mislim da bi se moglo skupiti par ljudi Smile

#10:   Autor: tonyskywalker Post Postano: 15.05.2010. 0:02

okej onda...daj msn ili fejs da se dogovorimo oko toga....

#11:   Autor: tonyskywalker Post Postano: 17.05.2010. 11:52

PS...stavite ovdje svoj msn ili fejs il bilo kakvi massenger...naravno ko zeli...de se mozemo dog oko toga...

#12:   Autor: tonyskywalker Post Postano: 18.05.2010. 23:20

oh da...i javite se na ovaj email... [email protected]

#13:   Autor: brunomeister Post Postano: 08.09.2010. 20:45

Maia -_- je napisao/la (Pogledaj post): ›
tonyskywalker je napisao/la: › zivis u osijeku jel tako???...sto se nebi skupilo nekoliko ljudi koji su zainteresirani za to...evo ja sam prico sa pro shufflerom...mikkelom koji plese vec 2 godine...dao mi je korisne savjete kojih se trebam pridrzavat Very Happy
pa da, tu sam u osijeku..ja sam za, sam ja neznam više nikoga tko se želi time baviti..
eto tkoje zainteresiran može se javiti tu pa mislim da bi se moglo skupiti par ljudi Smile


ja sam iz osijeka i MORAM naucit melbourne shuffle posto sam lud za tim xD

#14:  zna li neko mozd gdje se u osijeku moze nauciti melbourne shuffle? Autor: brunomeister Post Postano: 08.09.2010. 21:09

evo ovako posto sam lud za melbourne shuffleom i moram ga naucit..pa jel zna ko mozd gdje se to moze naucit u osijeku?

#15:   Autor: Tra-la-la xD Post Postano: 10.09.2010. 11:25

hej ^^

ovako
nas par se čulo jer nas interesira isti plees i svako od nas je malo učio osnove s neta...Počeli smo se neš dogovarat da se probamo okupit (svi koje to interesira) pa da se učimo međusobno itd.
Na kraju to zamrlo zbog obveza, ali AKO se odlučimo skupit, ako si zainteresiran, ja ti javim Cool

Al inače da postoji klub il neš ko podučava, ne, nema toga
Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Zna li netko gdje se može naučiti plesati "melbourne shuffle"?? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::