Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » K: daska za crtanje

#1: Question K: daska za crtanje Autor: Domigorgon Post Postano: 29.03.2010. 15:56

Treba mi daska za crtanje, za format A3 (dakle, malo veca od A3 papira).
Sad, moze to biti nova, polovna, Rotringova, ili najobicnija daska. Ne znam. Zato pitam ovdje, ako netko zna, ima, moze preporuciti...?

#2:   Autor: Princass Post Postano: 09.04.2010. 16:58

Hej, probaj zaviriti u dječju kreativnu kućicu Dokkicu (Jegerova, kod Pučkog učilišta). Imaju majstorske i kreativne radionice i nađe se tamo svega!

#3: Question Re: K: daska za crtanje Autor: saba Post Postano: 09.04.2010. 20:24

Domigorgon je napisao/la (Pogledaj post): › Treba mi daska za crtanje, za format A3 (dakle, malo veca od A3 papira).
Sad, moze to biti nova, polovna, Rotringova, ili najobicnija daska. Ne znam. Zato pitam ovdje, ako netko zna, ima, moze preporuciti...?


imam ja dasku negdje, morao bi ju potražiti a meni netreba dalo bi se za neku sitnu lovu skontat nešt Very Happy

#4:   Autor: PowerPuff Post Postano: 10.04.2010. 0:18

Preporucujem ti bolnički stol.
Jer:

1. Ima točkiće
2. Sklopiv je
3. Možeš prilagođavati visinu i kosinu
4. Lako se pere kad ga zmažeš bojama i inim masama
5. Tko još ima bolnički stol doma?

#5: Question Re: K: daska za crtanje Autor: Domigorgon Post Postano: 16.04.2010. 16:19

saba je napisao/la (Pogledaj post): ›
Domigorgon je napisao/la (Pogledaj post): › Treba mi daska za crtanje, za format A3 (dakle, malo veca od A3 papira).
Sad, moze to biti nova, polovna, Rotringova, ili najobicnija daska. Ne znam. Zato pitam ovdje, ako netko zna, ima, moze preporuciti...?


imam ja dasku negdje, morao bi ju potražiti a meni netreba dalo bi se za neku sitnu lovu skontat nešt Very Happy


Ajde, uslikaj to da vidim; pošalji mi na mail i predloži cijenu.

domigorgon na gmail točka com

#6:   Autor: mladunce Post Postano: 16.04.2010. 18:38

pa de ne budi lud. odi u furnir i kupi si dasku, kazes koje tocno dimenzije zelis i eto ti daske!
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » K: daska za crtanje


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::