Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Studentska mjesečna karta do Kopačkog rita

#1:  Studentska mjesečna karta do Kopačkog rita Autor: Stella1989 Post Postano: 28.03.2010. 13:17

Bok svima!

Zanima me zna li netko koja je cijena studentske mjesečne karte do Kopačkog rita? Gledala sam nešto na Panturistovoj stranici, ali nema baš nešto konkretno, pa ako tko zna pa mi može odgovoriti. I dal taj bus staje ispred Kopačkog rita ili gdje već? Iz Tenja sam, ali zbog posla mi treba do Kopačkog...

I da...koliko je Kopački rit udaljen od glavne ceste gdje prometuje autobus? Koliko minuta hodanja?

Hvala. Wink

#2:   Autor: Frost Post Postano: 28.03.2010. 14:52

Ako je lijep dan, najbolje ti je uputit se biciklom.

Od glavne ceste do ulaza u sam rit imaš možda 10-20 minuta pješice.

#3:   Autor: Stella1989 Post Postano: 29.03.2010. 0:42

Frost je napisao/la: ›
Ako je lijep dan, najbolje ti je uputit se biciklom.

Od glavne ceste do ulaza u sam rit imaš možda 10-20 minuta pješice.

Znači, to u biti i nije tako puno. A koliko dođe mjesečna karta za studente?

Btw, išla bih ja i bajkom, ali dosta je to vožnje od Tenja. A ako treba svaki dan na posao i s posla tako, nije baš ni malo. Wink Ja bi si uzela mjesečnu, a za bajk zamolila neke od mještana Kopačeva da mi ga pričuvaju, možda im nešto malo i platit, pa da kad izađem iz busa, mogu do Kopačkog bajkom. Smile

Ali ako pješke nije previše, ne smeta mi. Smile

#4:   Autor: Frost Post Postano: 29.03.2010. 1:15

Pa nemaš pješke puno, a za mjesečnu ti ne znam reć.

#5:   Autor: Stella1989 Post Postano: 29.03.2010. 1:18

Frost je napisao/la: ›
Pa nemaš pješke puno, a za mjesečnu ti ne znam reć.

Ako pješke nema puno, onda ok. Jedino me sad brine koliko je ta mjesečna. Morat ću ujutro nazvati Panturist pa da mi točno kažu, jer vidim da na onoj njihovoj stranici baš i ne piše, ali još ću pogledati...

Btw, tnx na informacijama, kikiriki stiže. Wink
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Studentska mjesečna karta do Kopačkog rita


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::