Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Domaći centimetri? Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  Domaći centimetri? Autor: fukalot Post Postano: 08.02.2010. 5:57

ajmo cure!

s kolikima ste se susretali?imaju li domaći dečki potencijala?

#2:   Autor: nicoll Post Postano: 08.02.2010. 9:26

To ti da sebe možeš usporediti? Da znaš na čem si?..ili znaš pa očekuješ ono: centimetri nisu bitni Smile Smile
hehe, šala...

#3:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 08.02.2010. 9:29

tocno,cm nisu bitni. ja mjerim po SI-ju,u mm,zvuci bolje. Very Happy

#4:   Autor: mali_ivica Post Postano: 08.02.2010. 9:32

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › tocno,cm nisu bitni. ja mjerim po SI-ju,u mm,zvuci bolje. Very Happy
Po SI sustavu je oznaka (m) metar, a ostalo cm, mm, km...
predmetci za umanjenice ili uvečanice, ali glavna oznaka je metar. Smile
Dakle... Embarassed

#5:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 08.02.2010. 9:41

mali_ivica je napisao/la: ›
bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): › tocno,cm nisu bitni. ja mjerim po SI-ju,u mm,zvuci bolje. Very Happy
Po SI sustavu je oznaka (m) metar, a ostalo cm, mm, km...
predmetci za umanjenice ili uvečanice, ali glavna oznaka je metar. Smile
Dakle... Embarassed


jebga... svejedno milimetar zvuči bolje i preciznije. Smile
Uz to valja napomenuti i inklinaciju glavića obzirom na horizontalnu ravninu korijena penisa; mislim da je to prilično važna stavka...

#6:   Autor: nicoll Post Postano: 08.02.2010. 10:02

ma đaba vama vaši centimetri i milimetri ak vam je ženska sretnija poslije dobrog shopinga nego nakon sexa s vama Smile
dečki, pustite ravnala, ona vam ne mogu reći istinu... Smile

#7:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 08.02.2010. 10:04

nicoll je napisao/la: ›
ma đaba vama vaši centimetri i milimetri ak vam je ženska sretnija poslije dobrog shopinga nego nakon sexa s vama Smile


Nisu li uvijek sretnije poslije shoppinga? Ne gradimo li vam upravo zato te silne centre? Da konačno možemo popiti pivu u miru... Very Happy

#8:   Autor: nicoll Post Postano: 08.02.2010. 10:10

haha, na obostrano zadovoljstvo..mi sretne dođemo iz shopinga, pa želimo podijeliti svoju sreću s vama pa se i vama posreći Smile
i svi sretni...ej pa ti si neki znalac, stvarno znaš zadovoljiti ženu...hehe

#9:   Autor: maniche Post Postano: 08.02.2010. 11:39

Ja samo znam da moja poslije shoppinga nikad ne kaže "ti nisi normalan"Cool

#10:  Re: Domaći centimetri? Autor: simo031 Post Postano: 08.02.2010. 11:50

Ne želim se hvaliti, ali kod mene je dvadeset i dva. Jedanaest unutra i jedanaest van.

Laughing
Samo je jedan broj bitan za sreću i zadovoljstvo žene. Broj "debelog" računa u banci.

#11:  Re: Domaći centimetri? Autor: Elena_Os Post Postano: 08.02.2010. 12:55

simo031 je napisao/la (Pogledaj post): › Ne želim se hvaliti, ali kod mene je dvadeset i dva. Jedanaest unutra i jedanaest van.

Laughing
Samo je jedan broj bitan za sreću i zadovoljstvo žene. Broj "debelog" računa u banci.


osijek031.com smile
osijek031.com smile

#12:   Autor: MissTake Post Postano: 08.02.2010. 14:42

e a odakle mjerite
jel' od repa ili s toplomjerom
osijek031.com smile



nicoll je napisao/la (Pogledaj post): › ma đaba vama vaši centimetri i milimetri ak vam je ženska sretnija poslije dobrog shopinga nego nakon sexa s vama Smile

KIKIRIKI

#13:   Autor: fukalot Post Postano: 08.02.2010. 15:05

MissTake je napisao/la: ›
e a odakle mjerite
jel' od repa ili s toplomjerom
osijek031.com smile



nicoll je napisao/la (Pogledaj post): › ma đaba vama vaši centimetri i milimetri ak vam je ženska sretnija poslije dobrog shopinga nego nakon sexa s vama Smile

KIKIRIKI
mjeri se raznim pomagalima:)uglavnom odabereš onaj koji će ti pokazat najveći broj:))

#14:   Autor: Mother Earth Post Postano: 08.02.2010. 17:13

Anonymous što ti imaš reći na ovu temu?! Very Happy

#15:   Autor: root Post Postano: 08.02.2010. 17:41

Pa ja se baš ne mogu pohvaliti sa centrimetrima samo 18 Smile ,ali
mene to iskreno ne zabrinjava previše.Ja ipak mislim da treba partnericu dobro napaliti ko staru furunu Smile ,a onda u toj extazi tko još razmišlja o nekim tobože bitnim centimetrima Smile .

Pozdrav svima . Smile
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Domaći centimetri? Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::