Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Gdje izlaze četrdesetogodišnjaci i stariji u Osijeku? Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1: Question Gdje izlaze četrdesetogodišnjaci i stariji u Osijeku? Autor: Daj5 Post Postano: 17.11.2009. 15:33

malo sam ispala iz štosa, unazad 13 godina nisam uopće izlazila u Osijeku, a čitajući vaše postove shvatila sam da ima mjesta ili gdje se slušaju cajke ili ona druga koja muku muče s preživljavanjem.......ova prva me uopće ne zanimaju i da dolaze fosili poput mene, znači, molila bih ako netko zna ili je čuo za okupljalište starih rokera, bikera i slične populacije da me uputi.........

#2:   Autor: punk urac Post Postano: 17.11.2009. 15:42

izlaze ? oni izlaze ? ne bi reko ... al ajde Very Happy

#3:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 17.11.2009. 15:51

punk urac je napisao/la (Pogledaj post): › izlaze ? oni izlaze ? ne bi reko ... al ajde Very Happy


da
izlaze
čovjek ne hoda sa štapom kad prijeđe 30tu
niti umire kad prijeđe 40

@Daj5, činjenica je da izlaze manje i obično budu pomiješani sa vršnjacima svoje djece, ali, nađe se...moji prijatelji preko 40 dođu u Amsterdam i Voodoo, po koncertima i tako...

#4:   Autor: svinjor Post Postano: 17.11.2009. 15:56

Uglavnom nigdje,bar što se tiče noćnih klubova. Smile
A i kada bi izlazili svi bi ih gledali čudno.

#5:   Autor: Daj5 Post Postano: 17.11.2009. 16:01

u Voodoo sam izlazila davnih godina, još je uvijek u Sunčanoj ili se varam?
Amsterdam ne znam gdje je

(izlaze ? oni izlaze ? ne bi reko ... al ajde Very Happy)
nisam mislila na svakodnevno izlaženje kao što to rade mladi, nego samo povremeno....pa kad izađem da se baš ne osjećam kao da sam pala s Marsa

#6:   Autor: Ingo Post Postano: 17.11.2009. 16:15

old bridge pub, siesta, hotel osijek, calilac, valentino, excalibur, magis, galerija, luna itd. itd. Smile ... imas koliko hoces mjesta na kojima se neces osjecati neugodno ...

#7:   Autor: anakonda Post Postano: 17.11.2009. 16:22

Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › old bridge pub, siesta, hotel osijek, calilac, valentino, excalibur, magis, galerija, luna itd. itd. Smile ... imas koliko hoces mjesta na kojima se neces osjecati neugodno ...


...grozan si, @Ingo, ponekad znaš?...nije poanta da se čovjek ne osjeća neugodno, jer je upola stariji od ostalih gostiju, nego da se opusti i dobro zabavi, baš kao što i vi mladi to dobro znate Twisted Evil ...

#8:   Autor: Ingo Post Postano: 17.11.2009. 16:30

anakonda je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ingo je napisao/la (Pogledaj post): › old bridge pub, siesta, hotel osijek, calilac, valentino, excalibur, magis, galerija, luna itd. itd. Smile ... imas koliko hoces mjesta na kojima se neces osjecati neugodno ...


...grozan si, @Ingo, ponekad znaš?...nije poanta da se čovjek ne osjeća neugodno, jer je upola stariji od ostalih gostiju, nego da se opusti i dobro zabavi, baš kao što i vi mladi to dobro znate Twisted Evil ...


anakondice draga, hvala ti sto si me smjestila u 'mlade' ... iako je moja mladost odavno prosla.

sva ova mjesta koja sam nabrojao su 'old ppl friendly' ... i u svakom od njih se mozes ugodno osjecati i zabaviti ... pogotovo ako si jos u ugodnom drustvu.

Naravno, da mjesta poput Boe, Calipsa i Tufne vise ne postoje. Za takvom mladosti mozemo samo sa ceznjom sanjariti ... ali to vise nije ni zabava koju zelim i za koju imam energije.

#9:   Autor: Daj5 Post Postano: 17.11.2009. 16:34

e baš fino, jer tu vidim neka mjesta na koja sam prije izlazila, poput Valentina, Cadillaca...to je jedino ostalo, čini mi se, od poznate Beogradske ulice davnih dana....oni stariji će znati o čemu pričam......
nadam se da je i mjuza ostala ista, ekipa sigurno nije ista ali možda se nađe koji zalutali poput mene ;-))

#10:   Autor: Mladjo Post Postano: 17.11.2009. 16:45

ja bi na prvo mjesto stavio old bridge pub i amsterdam u kojem ekipa nije opterećena apsolutno ničim. ipak, ja bi vam preporučio baranjska sela; turizam tamo u zadnje vrijeme strahovito jača, u svakom drugom restoranu/krčmi/konobi/whatever petkom i subotu nastupaju cigoši i bude fantastično. evo baš sam u petak bio kod josića u zmajevcu i oduševio se. ogroman prostor ali domaćinska atmosfera uz finu klopu, normalne cijene i dobru vinsku kartu (cuve crna čigra otkida). dovoljno je stoga da vas se skupi manja ekipa, malo napunite novčanike i zabava je zagarantirana.

#11:   Autor: Daj5 Post Postano: 17.11.2009. 16:56

Mladjo, hvala na savjetu, ali imam kuću na selu tako da mi toga stvarno ne manjka, čak dapače, zaželila sam se malo urbanog skitaranja po zadimljenim čumezima...šalu na stranu, eto mene u četvrtak u Excaliburu na tattoo partiju, možda budem imala sreću pa dobijem bespla tattoo.......

#12:   Autor: nake_rado Post Postano: 17.11.2009. 18:02

Daj5 je napisao/la: ›
Mladjo, hvala na savjetu, ali imam kuću na selu tako da mi toga stvarno ne manjka, čak dapače, zaželila sam se malo urbanog skitaranja po zadimljenim čumezima...šalu na stranu, eto mene u četvrtak u Excaliburu na tattoo partiju, možda budem imala sreću pa dobijem bespla tattoo.......

Onda odma i na Osijek 031 party u Bastion Smile

A za izlaženje pa neznam, kod muških preko 40 kad izlaze to je vjerojatno Oks i Kve pa hvataju curice od 14,15. Fight

#13:   Autor: Daj5 Post Postano: 17.11.2009. 18:29

poslije Excalibura u Matrix na party za Azil, tu moram popiti bar jednu cugu da doniram za male siročiće... i ja sam jednu kujicu udomila prije pola godine..... a i trebala bi do Mignona da vidim i čujem najboljeg drummera...... kud baš svi navalili na taj četvrtak!!!!

#14:   Autor: anakonda Post Postano: 18.11.2009. 9:34

Daj5 je napisao/la (Pogledaj post): › poslije Excalibura u Matrix na party za Azil, tu moram popiti bar jednu cugu da doniram za male siročiće... i ja sam jednu kujicu udomila prije pola godine..... a i trebala bi do Mignona da vidim i čujem najboljeg drummera...... kud baš svi navalili na taj četvrtak!!!!


...eto, a onda još i kukash kako nemaš gdje van....tc-tc-tc...Smile

#15:   Autor: Daj5 Post Postano: 18.11.2009. 10:27

ma internet je majka, da je postojao u doba moje mladosti di bi mi bio kraj!!!!
Osijek031.com » Nightlife » Gdje izlaze četrdesetogodišnjaci i stariji u Osijeku? Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::