Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Filozofija i religija » Ovo je sve samo ne religija! Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  Ovo je sve samo ne religija! Autor: 123456 Post Postano: 13.11.2009. 0:10



Nije problem u onima koji takve baljezgarije seru iz sebe, nego u onoj stoci koja to guta...

#2:   Autor: Mladjo Post Postano: 13.11.2009. 0:20

oh my god it is a lupus!!!

#3:   Autor: Frost Post Postano: 13.11.2009. 1:04

Mladjo je napisao/la: ›
oh my god it is a lupus!!!

OMG OMG WTF

šta ć'mo sad?

#4:   Autor: Kodrann Post Postano: 13.11.2009. 1:21

kill the priest. vomit on god's child.
raspela mogu poslužiti kao kvalitetni dildosi. uzbuđeno "oh my god!" stenjanje dobiva onda sasvim novu dimenziju. cure probajte! paćte moć posle se hvalit kolegicama i govorit: i've been touched by jesus.

P.S. ako se netko našao uvrijeđen ovim, zaboli me pišo

#5:   Autor: 123456 Post Postano: 13.11.2009. 1:51

Kodrann je napisao/la: ›
kill the priest. vomit on god's child.
raspela mogu poslužiti kao kvalitetni dildosi. uzbuđeno "oh my god!" stenjanje dobiva onda sasvim novu dimenziju. cure probajte! paćte moć posle se hvalit kolegicama i govorit: i've been touched by jesus.

P.S. ako se netko našao uvrijeđen ovim, zaboli me pišo


kao ateist se nisam našao uvrijeđenim, ali nisi ništa bolji od ovih gore, dapače...

#6:   Autor: Frost Post Postano: 13.11.2009. 2:04

po posljednji put na ovom forumu:



#7:   Autor: MissTake Post Postano: 13.11.2009. 7:14

i onda mene netko pita zašto sam ja nevjernik i zašto se ne želim vjenčat i crkvi i bla bla bla

bolje je da ne počnem tipkati, ali za sada ću samo napisati da je njima pamet na razini ispod srednjeg vijeka
a takve treba spaliti ko' vještice


Zadnja promjena: MissTake; 13.11.2009. 8:37; ukupno mijenjano 1 put.

#8:   Autor: akis Post Postano: 13.11.2009. 7:33

fra Miroslav je na nekim zescim drogandusima... Kakvi mikrocipovi, mislim ono - cista paranoja

#9:   Autor: MissTake Post Postano: 13.11.2009. 7:41

nabubao se Poppers-om

#10:   Autor: nake_rado Post Postano: 13.11.2009. 9:02

Frost je napisao/la: ›
po posljednji put na ovom forumu:




But he loves you, he loves you and he needs money.
hahaha predobar je

#11:   Autor: pavijan Post Postano: 13.11.2009. 11:54

kaže cjepivo izaziva masovnu histeriju, a šta je tek onda ovaj njegov ispad...

#12:   Autor: Mother Earth Post Postano: 13.11.2009. 12:27

Kodrann je napisao/la: ›
kill the priest. vomit on god's child.
raspela mogu poslužiti kao kvalitetni dildosi. uzbuđeno "oh my god!" stenjanje dobiva onda sasvim novu dimenziju. cure probajte! paćte moć posle se hvalit kolegicama i govorit: i've been touched by jesus.

P.S. ako se netko našao uvrijeđen ovim, zaboli me pišo


Moj post sa dobronamjernim savjetom onom Liku da se ubije je bio obrisan, a ovak šta ostaje, baš krasno, divno!

#13:   Autor: exHOP3on Post Postano: 13.11.2009. 12:37

a to na martinju propovjedo... oće to nekad i od alkohola halucinacije i "urote" razne...

#14:   Autor: mali_ivica Post Postano: 13.11.2009. 12:38

Mother Earth je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kodrann je napisao/la: ›
kill the priest. vomit on god's child.
raspela mogu poslužiti kao kvalitetni dildosi. uzbuđeno "oh my god!" stenjanje dobiva onda sasvim novu dimenziju. cure probajte! paćte moć posle se hvalit kolegicama i govorit: i've been touched by jesus.

P.S. ako se netko našao uvrijeđen ovim, zaboli me pišo


Moj post sa dobronamjernim savjetom onom Liku da se ubije je bio obrisan, a ovak šta ostaje, baš krasno, divno!

U ovom tekstu iz Jutarnjeg piše KAZAO JE NAVODNO, a u tekstu sa net.hr
piše kako su nazvali župu te da su u župi sve demantirali, dajte pa ovo se vidi da je
napisano zbog nekakve tiraže. Smile

To ti je isto kao da ja napišem u novine Mlađo je navodno radio proste stvari sa MissTake, a onda izbacimo jednu temu u kojoj svatko ponaosob napiše:
"Mlađo sram te bilo" Very Happy

#15:   Autor: eseker Post Postano: 13.11.2009. 12:45

mali_ivica je napisao/la: ›
Mother Earth je napisao/la (Pogledaj post): ›
Kodrann je napisao/la: ›
kill the priest. vomit on god's child.
raspela mogu poslužiti kao kvalitetni dildosi. uzbuđeno "oh my god!" stenjanje dobiva onda sasvim novu dimenziju. cure probajte! paćte moć posle se hvalit kolegicama i govorit: i've been touched by jesus.

P.S. ako se netko našao uvrijeđen ovim, zaboli me pišo


Moj post sa dobronamjernim savjetom onom Liku da se ubije je bio obrisan, a ovak šta ostaje, baš krasno, divno!

U ovom tekstu iz Jutarnjeg piše KAZAO JE NAVODNO, a u tekstu sa net.hr
piše kako su nazvali župu te da su u župi sve demantirali, dajte pa ovo se vidi da je
napisano zbog nekakve tiraže. Smile

To ti je isto kao da ja napišem u novine Mlađo je navodno radio proste stvari sa MissTake, a onda izbacimo jednu temu u kojoj svatko ponaosob napiše:
"Mlađo sram te bilo" Very Happy


Vidi ti malog što je pametan.

Nema veze, kad odraste prestat će branit svećenike.
Osijek031.com » Filozofija i religija » Ovo je sve samo ne religija! Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::