Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Policija naša svagdašnja

#1:  Policija naša svagdašnja Autor: rizla Post Postano: 06.11.2009. 12:22

Čudim se ali se ne mogu načuditi našoj policiji. Uvijek sam mislila da policija treba biti u službi građana, štititi građane, pomagati i tako to.
Kad ono: sjede u zasjedi i samo čekaju priliku da nekog kazne.Policija se svela samo na represiju i punjenje državne blagajne. Znam ja da smo u banani, ali ljudi moji, deru nas sa svih strana, pa još i policija. Upravo se s njima naganjam po prekršajnom sudu. Policajac ne mora predočiti nikakve dokaze za svoje tvrdnje, ja tražim vještačenje, sudac odbija, tražim da se saslušaju svjedoci, sudac odbija.
Toliko o sprezi pravosuđa i policije, a bome i blagajne
http://www.osijek031.com/images/smiles/icon_idea.gif

#2:  Re: Policija naša svagdašnja Autor: Ingo Post Postano: 06.11.2009. 12:43

rizla je napisao/la (Pogledaj post): › Čudim se ali se ne mogu načuditi našoj policiji. Uvijek sam mislila da policija treba biti u službi građana, štititi građane, pomagati i tako to.
Kad ono: sjede u zasjedi i samo čekaju priliku da nekog kazne.Policija se svela samo na represiju i punjenje državne blagajne. Znam ja da smo u banani, ali ljudi moji, deru nas sa svih strana, pa još i policija. Upravo se s njima naganjam po prekršajnom sudu. Policajac ne mora predočiti nikakve dokaze za svoje tvrdnje, ja tražim vještačenje, sudac odbija, tražim da se saslušaju svjedoci, sudac odbija.
Toliko o sprezi pravosuđa i policije, a bome i blagajne
http://www.osijek031.com/images/smiles/icon_idea.gif


Krivo si mislila.

Oni ne da sjede u zasjedi i cekaju da nekoga kazne na nekim opasnim mjestima. Oni se ko hajduci i drumski razbojnici skrivaju po grmovima na mjestima gdje su prometni propisi postavljeni izvan svake logike, gdje su prometni znakovi zaklonjeni drvecem pa ih se teze uocava, u nekim sporednim ulicicama koje su izivljavanjem nekih 'strucnjaka' postale jednosmjernima ... itd itd.

#3:   Autor: PEGY Post Postano: 06.11.2009. 13:10

Najbolje je kad policija zaustavi u prometu auto ispred tebe, a na kolniku puna crta, pa ti misli što ćeš!

#4:   Autor: rizla Post Postano: 06.11.2009. 13:28

A sudac savjetuje: priznaj, priznaj! Pa šta da priznam čovječe?

#5:   Autor: Frost Post Postano: 06.11.2009. 14:29

rizla je napisao/la: ›
A sudac savjetuje: priznaj, priznaj! Pa šta da priznam čovječe?

"Priznajem, spolno sam općio s majkama svih vas ovdje"

recimo

#6:   Autor: audiworld Post Postano: 06.11.2009. 14:35

to je hrpa debila. Tri puta sam ih zvao da pošalju nekoga i da označe ulegnuće ceste u RTF. Nalazi se 20 cm od šahta, cesta probada..naravno da mulci nisu došli.. al ovih dana idu u novine... bitno da gledaju maloljetnice po tvrđi

#7:   Autor: josephine01 Post Postano: 06.11.2009. 23:03

Frost je napisao/la (Pogledaj post): ›
rizla je napisao/la: ›
A sudac savjetuje: priznaj, priznaj! Pa šta da priznam čovječe?

"Priznajem, spolno sam općio s majkama svih vas ovdje"

recimo


Uuuu! osijek031.com smile

#8:   Autor: rizla Post Postano: 09.11.2009. 11:12

I to samo gledaju maloljetnice po Tvrđi. Ne daj bože da nešto poduzmu. A zašt i bi, lova kaplje ako ne curi kad se ništa ne vidi.
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Policija naša svagdašnja


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::