Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Gdje se baviti sportom - zimi? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Gdje se baviti sportom - zimi? Autor: Stella1989 Post Postano: 13.10.2009. 20:23

Dolazi zima. Tako i ljudi odlaze s vanjskih sportskih terena. Ne znam da li u Osijeku postoji nekakva dvorana u kojoj bi ti isti rekreativci mogli zaigrati košarku, nogomet i sl., a da pritom ne moraju trenirati za neki klub. Već, kad žele igrati, da dogovore termin. Bilo bi super ako ima, a ako nema, bilo bi odllično tako nešto napraviti i možda da se plaća mjesečno neka svota pa da se ljudi mogu i zimi rekreirati.

Smatram da je to ljudima zaista potrebno, jer kako se vrijeme iz dana u dan pogoršava, manje je ljudi na igralištima i vanjski tereni zamiru do proljeća, a rekreativci nemaju gdje igrati.

#2:  Re: Gdje se baviti sportom - zimi? Autor: dino_bno Post Postano: 13.10.2009. 20:51

Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Dolazi zima. Tako i ljudi odlaze s vanjskih sportskih terena. Ne znam da li u Osijeku postoji nekakva dvorana u kojoj bi ti isti rekreativci mogli zaigrati košarku, nogomet i sl., a da pritom ne moraju trenirati za neki klub. Već, kad žele igrati, da dogovore termin. Bilo bi super ako ima, a ako nema, bilo bi odllično tako nešto napraviti i možda da se plaća mjesečno neka svota pa da se ljudi mogu i zimi rekreirati.

Smatram da je to ljudima zaista potrebno, jer kako se vrijeme iz dana u dan pogoršava, manje je ljudi na igralištima i vanjski tereni zamiru do proljeća, a rekreativci nemaju gdje igrati.


moze se iznajmit neka dvorana(dvorane osnovnih skola vecinom) na par sati, ne znam kolko se placa

#3:   Autor: Stella1989 Post Postano: 13.10.2009. 20:53

A zna li tko otprilike koja je cifra?

#4:   Autor: dino_bno Post Postano: 13.10.2009. 21:03

e ja to ne bih znao

#5:   Autor: sokrat Post Postano: 13.10.2009. 21:04

Stella1989 je napisao/la: ›
A zna li tko otprilike koja je cifra?

100-300 kn po satu...

#6:   Autor: Stella1989 Post Postano: 13.10.2009. 21:25

sokrat je napisao/la: ›
100-300 kn po satu...

U...to je malo dosta skupo...

#7:  Re: Gdje se baviti sportom - zimi? Autor: MacaPapucharica Post Postano: 13.10.2009. 21:33

dino_bno je napisao/la (Pogledaj post): ›
Stella1989 je napisao/la (Pogledaj post): › Dolazi zima. Tako i ljudi odlaze s vanjskih sportskih terena. Ne znam da li u Osijeku postoji nekakva dvorana u kojoj bi ti isti rekreativci mogli zaigrati košarku, nogomet i sl., a da pritom ne moraju trenirati za neki klub. Već, kad žele igrati, da dogovore termin. Bilo bi super ako ima, a ako nema, bilo bi odllično tako nešto napraviti i možda da se plaća mjesečno neka svota pa da se ljudi mogu i zimi rekreirati.

Smatram da je to ljudima zaista potrebno, jer kako se vrijeme iz dana u dan pogoršava, manje je ljudi na igralištima i vanjski tereni zamiru do proljeća, a rekreativci nemaju gdje igrati.


moze se iznajmit neka dvorana(dvorane osnovnih skola vecinom) na par sati, ne znam kolko se placa


može i dvorana vrtića, par stotina kuna mjesečno po 2 sata tjedno ili tako nešto...u biti po dogovoru, ali mislim da su već sve dvorane pune u svim terminima

#8:   Autor: russell Post Postano: 13.10.2009. 21:45

nama,Osijek Cannonsima, treba dvorana za zimu,a nie lako nac jer nas je puno a i novaca kosta jel...tesko da bi onda mogli vise od 1 tjedno

#9:   Autor: Frost Post Postano: 13.10.2009. 23:01

russell je napisao/la: ›
nama,Osijek Cannonsima, treba dvorana za zimu,a nie lako nac jer nas je puno a i novaca kosta jel...tesko da bi onda mogli vise od 1 tjedno

Ha ništa, drillat ćemo po snijegu, drugo nam ne preostaje.

#10:   Autor: Stella1989 Post Postano: 13.10.2009. 23:20

russell je napisao/la: ›
nama,Osijek Cannonsima, treba dvorana za zimu,a nie lako nac jer nas je puno a i novaca kosta jel...tesko da bi onda mogli vise od 1 tjedno

Bilo bi predobro da se američki nogomet može igrati po zimi u dvorani...stavrno...bio bi pravi potez!

Al sve košta...

#11:   Autor: russell Post Postano: 13.10.2009. 23:35

aposlutno,snijeg je najmanji problem,neg kisa vjetar i sranja ostala po neadekvatnim terenima znaju ubiti volju

#12:   Autor: Stella1989 Post Postano: 13.10.2009. 23:39

russell je napisao/la: ›
aposlutno,snijeg je najmanji problem,neg kisa vjetar i sranja ostala po neadekvatnim terenima znaju ubiti volju

Zato mi se i ne ide van po tom vjetru...znam kako je tamo kod stadiona, hehe Smile

#13:   Autor: Bojo Post Postano: 14.10.2009. 0:46

ako se ne varam....dvorana od emše je 400 kn/sat...možeš iznajmit a da nisi klub...al brate mili...prvo podigni masne pare na kladionici Smile

#14:   Autor: MissTake Post Postano: 14.10.2009. 6:54

teretana, kao i svake godine

#15:   Autor: [email protected] Post Postano: 14.10.2009. 11:28

znam da je ovo problem i to veliki....ali žalosno je što tolke dvorane zjape prazne ili ih unajmljuju neki ljudi pereko veza i vezica a nama malima ostane ništa.....mi dok nismo našli sebi ovu malu dvoranicu koju imamo već 3 godine isto smo se jebavali okolo po nekakvim kvazi dvoranam i podrumimam za velke pare....zato kažem trebao bi grad osigurat jednu od ovih praznih dvorana za nas malene....bilo bi lijepo
Osijek031.com » Sport » Gdje se baviti sportom - zimi? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::