Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Dok mi post čeka odobrenje (Prehrambeno tehnološki fakultet)

#1:  Dok mi post čeka odobrenje (Prehrambeno tehnološki fakultet) Autor: vlale Post Postano: 27.01.2006. 9:39

Dragi studenti Ptf-a i ostali koji bi danas možda krenuli tamo...
Prehrambeno tehnološki fakultet je poplavljen...noćas je pukla cijev na tavanu, dio stropa se urušio, fakultet je pun vode pa su sva predavanja i ispiti odgođeni do daljnjeg...tako da se možete vratiti u toplinu svog doma kao ja i nastaviti učiti Smile

#2:   Autor: nevia Post Postano: 27.01.2006. 18:51

Strašno!!! Ne mogu vjerovati! To je moj fax! Moram priznati da mi je stvarno žao, pogotovo asistenta iz biokemije jer je vrlo moguće da mu je doktorat zbog ovoga propao, a s njime i diplomski radovi nekolicine kolega koji su marljivo istraživali u tom labosu!
Također ne mogu vjerovati da jedna profa nije odgodila ispit nego je dvoje studenata odvela u kafić i ispitivala ih! Katasrofa! Dok su ostali zaposlenici, pa čak i neki studenti skupljali njezine ostatke labosa!
Neki ljudi zaista nemaju obzira!

#3:   Autor: deltaos Post Postano: 27.01.2006. 19:47

nevia je napisao/la: ›
Strašno!!! Ne mogu vjerovati! To je moj fax! Moram priznati da mi je stvarno žao, pogotovo asistenta iz biokemije jer je vrlo moguće da mu je doktorat zbog ovoga propao, a s njime i diplomski radovi nekolicine kolega koji su marljivo istraživali u tom labosu!
Također ne mogu vjerovati da jedna profa nije odgodila ispit nego je dvoje studenata odvela u kafić i ispitivala ih! Katasrofa! Dok su ostali zaposlenici, pa čak i neki studenti skupljali njezine ostatke labosa!
Neki ljudi zaista nemaju obzira!


pa da stvarno ...žicat cugu od siromašnih studenata..ma dajjj osijek031.com smile
Osijek031.com » Čavrljanje » Dok mi post čeka odobrenje (Prehrambeno tehnološki fakultet)


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::