Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Teatar EXIT: Kauboji Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1: Great ! Teatar EXIT: Kauboji Autor: Mladjo Post Postano: 09.09.2009. 0:17

predstava u izvedbi teatra exit koja definitivno zaslužuje vlastiti topic. stvarno me dugo ništa nije fasciniralo kao ovo djelo saše anočića. kazalište inače ne posjećujem ali sam na preporuku odlučio izdvojiti ova nešto više od tri sata i uživati kao rijetko kada u životu. sto kuna, koliko je iznosila cijena ulaznice je PREMALO za ono što se dobije. a dobije se vrhunska gluma, imitacija, pjesma, svirka i step u jednom. svi filmovi koje sam pogledao ove godine nisu ni do koljena ovoj predstavi. i zato tople preporuke i velike pohvale osmeročlanoj ekipi koja je posao odradila vrhunski čemu najbolje svjedoči petominutni pljesak po završetku predstave

#2:   Autor: Mother Earth Post Postano: 09.09.2009. 0:29

I ja sam čuLa da je odLična, nadam se da ću ih ić gLedat Smile

#3:   Autor: bulja** Post Postano: 09.09.2009. 2:27

savršena.

#4:   Autor: MissTake Post Postano: 09.09.2009. 7:26

hm
mislila sam ih gledati, ali karte su rasprodane još u 4mj, ostala je jedino galerija, a tamo ne bi ni besplatno išla.
pa jel' ima netko možda informaciju kad će opet igrati Smile

#5:   Autor: DonQuijote Post Postano: 09.09.2009. 8:48

bijah i ja sinoć, i mogu reći da je predstava nadmašila sva moja očekivanja! predstava koja te uvuče u sebe, prvo te nasmije, pa te, dok ti je na licu još grimasa smijeha, navede na minu negativnih emocija, tako da zastaneš i osjećaš se blesavo što ti na licu još titra osmijeh, a kroz glavu prolaze nametnute slike raznih zvjerstava! tada imaš taman dovoljno vremena da posložiš stvari u glavi i razmisliš malo i o "teškim" temama, a onda opet slijedi smijeh... sve to s dozom sjete i nostalgije te porukom o pravim životnim i ljudskim vrijednostima. osim svega toga, prvi sam puta doživio step kao nešto zabavno. BRAVO!

#6:   Autor: bulja** Post Postano: 09.09.2009. 11:09

MissTake je napisao/la: ›
hm
mislila sam ih gledati, ali karte su rasprodane još u 4mj, ostala je jedino galerija, a tamo ne bi ni besplatno išla.
pa jel' ima netko možda informaciju kad će opet igrati Smile


Ima još karata,ja prekjučer kupila za danas..Znači 9.9. i to u loži Very Happy

#7:   Autor: Mladjo Post Postano: 09.09.2009. 12:21

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › bijah i ja sinoć, i mogu reći da je predstava nadmašila sva moja očekivanja! predstava koja te uvuče u sebe, prvo te nasmije, pa te, dok ti je na licu još grimasa smijeha, navede na minu negativnih emocija, tako da zastaneš i osjećaš se blesavo što ti na licu još titra osmijeh, a kroz glavu prolaze nametnute slike raznih zvjerstava! tada imaš taman dovoljno vremena da posložiš stvari u glavi i razmisliš malo i o "teškim" temama, a onda opet slijedi smijeh... sve to s dozom sjete i nostalgije te porukom o pravim životnim i ljudskim vrijednostima. osim svega toga, prvi sam puta doživio step kao nešto zabavno. BRAVO!
pa nevidjeh te sinko. ljudi iskoristite priliku ako ikako možete još ova dva dana. misstake kontam da ni u galeriji nije toliko loše, gore mi je bilo par prijatelja, donijeli su im stolice i kontam da se lijepo vidjelo.

#8:   Autor: DonQuijote Post Postano: 09.09.2009. 12:31

Mladjo je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › bijah i ja sinoć
pa nevidjeh te sinko.

ups... otkrio si me! zapravo nisam bio, samo se foliram! Smile

#9:   Autor: MissTake Post Postano: 09.09.2009. 14:13

bulja** je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
hm
mislila sam ih gledati, ali karte su rasprodane još u 4mj, ostala je jedino galerija, a tamo ne bi ni besplatno išla.
pa jel' ima netko možda informaciju kad će opet igrati Smile


Ima još karata,ja prekjučer kupila za danas..Znači 9.9. i to u loži Very Happy

eeeem na koju foru
???
ja sam u prošlu srijedu išla kupiti karte za bilo koje mjesto i dan i nudili su mi samo galeriju, a to ne bi ni besplatno išla

#10:   Autor: Mladjo Post Postano: 09.09.2009. 14:16

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): ›
bulja** je napisao/la (Pogledaj post): ›
MissTake je napisao/la: ›
hm
mislila sam ih gledati, ali karte su rasprodane još u 4mj, ostala je jedino galerija, a tamo ne bi ni besplatno išla.
pa jel' ima netko možda informaciju kad će opet igrati Smile


Ima još karata,ja prekjučer kupila za danas..Znači 9.9. i to u loži Very Happy

eeeem na koju foru
???
ja sam u prošlu srijedu išla kupiti karte za bilo koje mjesto i dan i nudili su mi samo galeriju, a to ne bi ni besplatno išla
možda zato što su se predstave trebale održati u šestom mjesecu pa su im ljudi sada tražili povrat novca i oslobodio se određeni kontigent karata. ko zna

#11:   Autor: MissTake Post Postano: 09.09.2009. 14:18

hm, možda
jer je i meni teta prodavačica karata rekla da su to sve predstave od 6mj i da je rasprodano u 4mj

sad jel' ima opet neka repriza

#12:   Autor: Mother Earth Post Postano: 09.09.2009. 16:10

I jeL danas zadnja iLi? JeL se mogu još karte nabavit?

#13:   Autor: bulja** Post Postano: 09.09.2009. 16:14

MissTake je napisao/la: ›
hm, možda
jer je i meni teta prodavačica karata rekla da su to sve predstave od 6mj i da je rasprodano u 4mj

sad jel' ima opet neka repriza



Ma kak to?
Prebacivale su se karte one što su ljudi kupili u šestom da vrijede i sad u devetom.
Al ja nisam to imala.
Nazvala blagajnu, pitala za pon ili sri,kaže u pon samo galerija, a za srijedu ima,i to još ložu dobili..Probaj sad nazvat. Smile

#14:   Autor: c-192 Post Postano: 09.09.2009. 16:15

Mother Earth je napisao/la: ›
I jeL danas zadnja iLi? JeL se mogu još karte nabavit?


di ćeš danas? i glumci bi gledali tekmu... osijek031.com smile

#15:   Autor: Mother Earth Post Postano: 09.09.2009. 18:48

Hehe,a baš Very Happy
Pa kad ne nađem nigdje ništa, jedni pišu jedno, negdje drugdje piše nešt deseto i tak...
Osijek031.com » Art, glazba, kultura » Teatar EXIT: Kauboji Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::