Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Viđen štakor u pizzeriji Lyra! Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  Viđen štakor u pizzeriji Lyra! Autor: bubamara9911 Post Postano: 08.09.2009. 12:15

Nećete vjerovati ali neki sam dan vidjela ni manje ni više nego ŠTAKORA u pizzeriji Liri u samom centru grada! Vjerojatno zato tamo nikad nema ljudi, jer se to već otprije znalo...pa da ne bude više naivaca ova tema je više nego potrebna! Osim štakora kojeg sam vidjela kako prolazi ljudima ispod nogu dok jedu (što se treba javiti inspekciji, jer to stvarno nije normalno) , usluga im je loša (konobari psuju, glasno puštaju techno pjesme koje ubijaju svaku misao dok tamo sjediš i pokušavaš "uživati" u hrani) a da ne pričam da se na najobičniju pizzu čeka sat vremena. Zanimaju me vaša iskustva....ovo je prevršilo svaku granicu! Ne bi me nitko tamo više natjerao!!!!! Užas!

#2:   Autor: anakonda Post Postano: 08.09.2009. 12:23

...pa javi onda inspekciji....

#3:   Autor: c-192 Post Postano: 08.09.2009. 12:30

...a tko te tjerao i prvi puta...

#4:   Autor: kyx Post Postano: 08.09.2009. 12:37

nadam se da nisi ostavila tanjur pun...

#5:  Re: Viđen štakor u pizzeriji Lyra! Autor: Zašećerena Brusilica Post Postano: 08.09.2009. 13:02

Ja isto više neidem tamo neko vrijeme , konobari se žele međusobno klati , zaboravljaju narudžbe pa donesu nešto sasvim krivo , još i ovo sa štakorima

PRIJAVI IH

#6:   Autor: PowerPuff Post Postano: 08.09.2009. 13:10

Stvarno skandalozno.
A i taj tehno...bljak.

#7:   Autor: PEGY Post Postano: 08.09.2009. 13:53

Nekoliko puta godišnje odem u Lyru, pizza je najbolja u gradu.
No, nije mi jasno to sa zaposlenima, nestignem ih popamtiti koliko se brzo izmjenjuju


Zadnja promjena: PEGY; 23.01.2013. 13:57; ukupno mijenjano 1 put.

#8:   Autor: anakonda Post Postano: 08.09.2009. 14:02

PEGY je napisao/la (Pogledaj post): ›

Često puta vidim i nekog ćelavog tipa-valjda gazda-koji je svaki put sve deblji i deblji, pa on bi valjda trebao voditi računa o djelatnicima i njihovim međuljudskim odnosima.



...Širkan??? Shocked ...debeo i ćelav??? ....možda je taj lik samo voditelj birtije...

#9:   Autor: audiworld Post Postano: 08.09.2009. 14:15

e ja više ne idem u lyru.. meni je tamo bilo ok... ona tjestenina... njoki sa slaninom:-d mljac,mljac.. al da...konobari se kolju..laju itd.... štakor? po danu? weee. stvarno ih je onda ajme... Ima i puno boljih mjesta za jest u gradu za istu ili manju lovu

#10:   Autor: sokrat Post Postano: 08.09.2009. 15:41

..jebe se širkanu za štakore..... Lyra je i tako samo paravan za neke druge "poslove"
..al u svakom slučaju...prijaviti

#11:   Autor: bubamara9911 Post Postano: 10.09.2009. 1:17

sokrat je napisao/la (Pogledaj post): › ..jebe se širkanu za štakore..... Lyra je i tako samo paravan za neke druge "poslove"
..al u svakom slučaju...prijaviti
sokrat je napisao/la: ›
..jebe se širkanu za štakore..... Lyra je i tako samo paravan za neke druge "poslove"
..al u svakom slučaju...prijaviti


Slažem se potpuno, ali svejedno, ljudi tamo jedu, a mjesto je nakaradno. Meni je pizza tamo nekad znala biti super, a nekad me od nje stomak tri dana bolio, nakon ovoga sa štakorom me neće više vidjeti. Naplate ti debelo i šta dobiješ...
Gdje ima štakora ima i zaraze, boleštine....Boga pitaj šta se događa tamo dolje, a smjer štakora je vodio iz kuhinje, tako da...
Slažem se s tim o zaposlenicima, svi se čudno ponašaju, zadnji put sam pizzu čekala 1 sat...s tim da je konobar cijelo vrijeme govorio "sad će, sad će" a pizze niotkud...ma užas.....totalno sam razočarana i bijesna....ljudi bi trebali znati da tamo ne odlaze.

#12:   Autor: Dylan Post Postano: 10.09.2009. 9:05

bubamara9911 je napisao/la: ›
Nećete vjerovati ali neki sam dan vidjela ni manje ni više nego ŠTAKORA u pizzeriji Liri u samom centru grada! Vjerojatno zato tamo nikad nema ljudi, jer se to već otprije znalo... Osim štakora kojeg sam vidjela kako prolazi ljudima ispod nogu dok jedu...

Znači nema nikada tamo ljudi, a ti si vidjela da štakor prolazi ljudima ispod nogu? Onim ljudima kojih nikada tamo nema?

bubamara9911 je napisao/la: ›
smjer štakora je vodio iz kuhinje, tako da...

Ma jel imao GPS? Ostavljao komadiće kruha iza sebe? Kamencice?

#13:   Autor: audiworld Post Postano: 10.09.2009. 10:42

ti možda radiš u lyri? koda je bitno otkud je izašao jebeni štakor.. bitno da je bio tamo.. tebi to nije dosta? a sad tvoj odgovor: otkud znaš da je bio tam

#14:   Autor: bubamara9911 Post Postano: 10.09.2009. 11:57

audiworld je napisao/la (Pogledaj post): › ti možda radiš u lyri? koda je bitno otkud je izašao jebeni štakor.. bitno da je bio tamo.. tebi to nije dosta? a sad tvoj odgovor: otkud znaš da je bio tam


Vi ljudi ste zaista čudni, pa očito sam bila tamo ako sam ga vidjela...a gdje bi bila???!!!! Bilo je još nekoliko ljudi, konkretno 4....i taman je pored njih dvoje prošao....mislim, šta se ja imam tu opravdavati, stvar je u tome da sam ga vidjela u pizzeriji, zar to nije dovoljno, da sam ga vidjela u nekoj drugoj isto bi napisala ime, mislila sam da će vas to potaknuti da razmislite prije nego negdje idete jesti a ne da kujete teorije zavjere....jbt stvarno ima nepovjerljivih ljudi...ono ajme...

#15:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 10.09.2009. 12:21

ajde šta jedan dobro da nije više
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Viđen štakor u pizzeriji Lyra! Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::