Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » Rad preko STUC-a Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Rad preko STUC-a Autor: dreamer Post Postano: 13.07.2009. 22:26

Svi vi koji ste studenti, ili ste to nekoć bili, radite li što preko studentskog servisa, ili ste pak radili? Što ste radili, kakva su vam iskustva, koliko ste bili plaćeni po satu... i sve to tako nešto?

Također na ovaj topik možete napisati i ako znate za neki natječaj gdje traže studente/ice za rad...

#2:  Re: Rad preko STUC-a Autor: keka Post Postano: 14.07.2009. 0:06

radila.radim.radit ču
plača se zavisi di šta imaš cjenik na njihovoj stranici i ponudu poslova tj što možeš radit ne i gdje možeš. Smile

#3:   Autor: Frost Post Postano: 14.07.2009. 8:29

Pa da, satnica je više manje u dogovoru s poslodavcem.

#4:  Re: Rad preko STUC-a Autor: dreamer Post Postano: 16.07.2009. 0:56


Što... a ostali... nitko... ništa...? osijek031.com smile ...a ja mislila da sam samo ja lijena Smile

#5:   Autor: josephine01 Post Postano: 16.07.2009. 9:51

Pitanje je preopširno. Smile Specificiraj što te točno zanima. Vjerojatno se nikome ne da pisati od Poncija do Pilata.

#6:   Autor: Frost Post Postano: 16.07.2009. 10:27

dreamer je napisao/la: ›

Što... a ostali... nitko... ništa...? osijek031.com smile ...a ja mislila da sam samo ja lijena Smile


Moraš konkretno reć što te zanima.

#7:   Autor: unLog!c Post Postano: 20.07.2009. 9:51

Ja radim u t-comu preko stuca... plača redovna, satnica fiksna onakva kakvu je t-com odredio...

fleksibilan i to jebeno fleksibilan raspored... meni kul Wink

#8:   Autor: seven-of-nine Post Postano: 20.07.2009. 18:34

Ja sam radila svašta:anketiranje,call-centri, hostesiranje po Konzumima...radila sam svih pet godina studiranja-bilo mi je okej jer sam si tako mogla sama priuštiti hrpu stvari...jedini bed je što se lova čeka po 2-3 mjeseca. Ali definitvno samtram da bi svaki student to trebao proći.

#9:   Autor: asko Post Postano: 20.07.2009. 20:27

http://savjet-mladih.com/
desno imaš ponudu poslova u STUC-u

#10:   Autor: dreamer Post Postano: 27.08.2009. 18:21

unLog!c je napisao/la (Pogledaj post): › Ja radim u t-comu preko stuca... plača redovna, satnica fiksna onakva kakvu je t-com odredio...

fleksibilan i to jebeno fleksibilan raspored... meni kul Wink


super, hej, a kako si se tamo zaposlio...nikad nisam vidjela u stucu da traže studente (možda baš to propustim)... a kako čujem stalno se netko tamo zapošljava...netko tko već tamo radi, preporuči te ili?

#11: Funny  Autor: redlady6 Post Postano: 02.09.2009. 0:00

dreamer je napisao/la: ›
unLog!c je napisao/la (Pogledaj post): › Ja radim u t-comu preko stuca... plača redovna, satnica fiksna onakva kakvu je t-com odredio...

fleksibilan i to jebeno fleksibilan raspored... meni kul Wink


super, hej, a kako si se tamo zaposlio...nikad nisam vidjela u stucu da traže studente (možda baš to propustim)... a kako čujem stalno se netko tamo zapošljava...netko tko već tamo radi, preporuči te ili?



http://www.t.ht.hr/posao/
ides na link ovdje desno "Prijavljujem se za rad preko studentskog servisa"
ali ti nije na odmet da pošalješ zamolbu i CV na mail nekome tko tamo već radi, npr meni Smile i onda samo čekaš poziv!

#12:   Autor: sokrat Post Postano: 02.09.2009. 7:09

..radio u Saponiji, T-comu....na arheološkim iskapanjima, testiranju zemlje, podučavanju djece.....selidbama, anketiranju,......ima posla...možda sada malo manje,ali se uvijek nađe...

#13:   Autor: bulja** Post Postano: 02.09.2009. 8:49

redlady6 je napisao/la: ›
dreamer je napisao/la: ›
unLog!c je napisao/la (Pogledaj post): › Ja radim u t-comu preko stuca... plača redovna, satnica fiksna onakva kakvu je t-com odredio...

fleksibilan i to jebeno fleksibilan raspored... meni kul Wink


super, hej, a kako si se tamo zaposlio...nikad nisam vidjela u stucu da traže studente (možda baš to propustim)... a kako čujem stalno se netko tamo zapošljava...netko tko već tamo radi, preporuči te ili?



http://www.t.ht.hr/posao/
ides na link ovdje desno "Prijavljujem se za rad preko studentskog servisa"
ali ti nije na odmet da pošalješ zamolbu i CV na mail nekome tko tamo već radi, npr meni Smile i onda samo čekaš poziv!


hehe..a kolko često zovu ljude koji su samo poslali CV preko neta? jer svi koje je znam su pogurali poznanici Very Happy
a ja ne znam nikog da radi u t-comu pa da znam dal da uopće čekam poziv ili ne Very Happy

#14:   Autor: redlady6 Post Postano: 03.09.2009. 8:49

bulja** je napisao/la: ›
redlady6 je napisao/la: ›
dreamer je napisao/la: ›
unLog!c je napisao/la (Pogledaj post): › Ja radim u t-comu preko stuca... plača redovna, satnica fiksna onakva kakvu je t-com odredio...

fleksibilan i to jebeno fleksibilan raspored... meni kul Wink


super, hej, a kako si se tamo zaposlio...nikad nisam vidjela u stucu da traže studente (možda baš to propustim)... a kako čujem stalno se netko tamo zapošljava...netko tko već tamo radi, preporuči te ili?



http://www.t.ht.hr/posao/
ides na link ovdje desno "Prijavljujem se za rad preko studentskog servisa"
ali ti nije na odmet da pošalješ zamolbu i CV na mail nekome tko tamo već radi, npr meni Smile i onda samo čekaš poziv!


hehe..a kolko često zovu ljude koji su samo poslali CV preko neta? jer svi koje je znam su pogurali poznanici Very Happy
a ja ne znam nikog da radi u t-comu pa da znam dal da uopće čekam poziv ili ne Very Happy



Što se tiče prijave preko neta - od viška glava ne boli (bar u ovom slucaju)! što se tiče CV-a i zamolbe preko maila, za to imaš PM Smile Nema tu nekog poguravanja, pošalju se podaci i onda je sve na tebi! imaš razgovor i testiranja, i svatko ko ima bar malo mozga, moze to sve proc..

#15:   Autor: zkozul Post Postano: 09.02.2010. 17:21

seven-of-nine je napisao/la: ›
Ja sam radila svašta:anketiranje,call-centri, hostesiranje po Konzumima...radila sam svih pet godina studiranja-bilo mi je okej jer sam si tako mogla sama priuštiti hrpu stvari...jedini bed je što se lova čeka po 2-3 mjeseca. Ali definitvno samtram da bi svaki student to trebao proći.
hej ja nisam nikad radila preko studentskog pa i te htjela pitat jel imas kakovog isustva sa poslom tipa spremaje uredskih prostorija'? bila bi ti zahvalna, jel mi mozes sto preporucit hvala
Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » Rad preko STUC-a Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::