Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Najbolji nogometni igrač(i)/trener(i) po vašem mišljenju Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:
Poll :: Gdje se po vama igra najjači nogomet?

Engleska
60%
 60%  [ 9 ]
Španjolska
20%
 20%  [ 3 ]
Ništa od navedenog (ne vidim drugi odgovor pored ova dva ponuđena :))
20%
 20%  [ 3 ]
Ukupno glasova : 15



#1: Question Najbolji nogometni igrač(i)/trener(i) po vašem mišljenju Autor: Mladjo Post Postano: 30.03.2009. 19:22

unaprijed se ispričavam ako je tema već bila.
znam da sam sa legosima kroz život često sastavljao idealne sastave i take sheme pa eto da vidim malo kako vi razmišljate
počet ću od sebe
formacija 4 - 4 - 2

casillas
(buffon, cech, van der saar, frey, julio cesar)

dani alves, pepe, terry, clichy
(maicon, srna) (carragher) (vidić) (evra, chiellini)


messi, gerrard, (fabregas) kaka, ribery
(ronaldo,arshavin) (essien, de rossi) (xavi, iniesta) (young, giovincio)


torres, ibrahimović
(rooney, villa, etoo, aguero, klose, henry, raul, luis fabiano)

trener: guus hiddink (bilić, lippi)

u srednjem redu nemogu odlučiti koga bi od trojca kaka, gerrard, fabregas izbacio iz prvog sastava
al u napadu je u biti najveće sranje, ibrahimović je definitivno unutra a za preostalo mjesto svi rangiraju podjednako, ipak prednost crvenoj devetki radi osobnih razloga Smile

#2:   Autor: Bojo Post Postano: 30.03.2009. 19:47

------------------------van der saar

dani alves------------ferdinand-----------------šimunić------------ramos


--------------------------gerrard------------------xavi
messi--------------------------------------------------------------------nasri

--------------------eto'o-----------------ibišević


...to je sastav po sadašnjoj formi...a u zadnjih par godina...o tom bi se dalo raspravljat.... Smile

#3:   Autor: nake_rado Post Postano: 30.03.2009. 20:00

Morat ću sad malo upalit lampicu osijek031.com smile
Eto da imam par bilijona viška, dok ja gledam s tribina kao predsjednik utakmicu ovakva bi mi ekipa trčala po terenu(i na klupi bila).
Julio Cesar
(Petr Cech, Iker Casillas)

Douglas Maicon ----- Carles Puyol ----- John Terry ----- Eric Abidal
(Sergio Ramos) (Rio Ferdinand) (Nemanja Vidić) (Patrice Evra)

---------------------Esteban Cambiasso - Steven Gerrard
(Ricardo Kaka) (Frank Lampard)

Andres Iniesta ---------------------------------------------------- Lionel Messi
(Robinho) (Franck Ribery)

--------------------------Ronaldinho - Zlatan Ibrahimović
(Sergio Aguero) (Nikola kalinić)
Trener : Jose Mourinho (Slaven Bilić)
eto to je to, samo napomena, ne Kalinić zato što je dobar nego zato da vidi šta je nogomet a ne samo penale pucat jebogaja
stavljao sam i rezerve samo po jednog, da stavljam još bilo bi nekih poput santonea, nasria, i takvih mladih

#4:   Autor: tux Post Postano: 30.03.2009. 20:06

Evo ovako mislim da je najjača konkurencija u Engleskoj i da je tamo najkvalitetniji nogomet no osobno draži su mi Španjolci jer smatram da igraju lijepše od Engleza.
pa evo da počnem i ja sa svojom ekipom iako ću možda neke i izostavit,treba se sjetit ipak.
formacija neka bude 4-1-3-2(1 vezni i 3 ofenzivna vezna kao nekakve poluspice)

casillas
(buffon)

dani alves,puyol,caragher,lahm
(bosingwa,srna)(pepe)(vidic)

xavi
(fabregas,de rossi)

messi,gerrard,ronaldinho
(kaka,iniesta,ribery)

torres,eto'o
(villa,aguero,raul,henry)

Eto ovako sam ja to posložio.
U zadnjoj liniji nisam znao koga bi stavio desno pa sam eto stavio lahma iako mi je on u toj obrani nekako najslabiji.
Vezni Xavi,zamjene Fabregas i u slučaju da treba defenzivni De Rossi.
Polušpice Messi,Gerrard(iako je tu i Xavi mogao a Gerrad nazad) i Ronaldinho kojeg i dalje smatram vrhunskim znalcem iako ne igra u nekoj formi.
Napad Eto i Torres iako i Messi može igratu u napadu.
Iz sastava se vidi da ima dosta Barceloninih igrača i njihov stil igre mi je stvarno vrh nogometa pa onda i trener moze biti sadasnji Pep Guardiola.

#5:  Re: Najbolji nogometni igrač(i)/trener(i) po vašem mišljenju Autor: Ajkula Post Postano: 30.03.2009. 21:50

GK - Buffon
(Casillas)

RB - Dani Alves CB - Carragher CB - Ferdinand LB - Evra
(Bosingwa) (Puyol) (Toure) (Chiellini)

RW - Messi CM - Kaka CM - Gerrard LW - Ribery
(C.Ronaldo) (Fabregas) (Diego) (Robben)

ST - Torres ST - Benzema
(Etoo) (Aguero)

Eto, iako sam propustio puno dobrih igraca po meni su ovi ako ne najbolji onda medju 5 najboljih. Tesko je odrediti sustav jer se igra drugacije u svakoj od liga 5, zato sam uzeo klasicni 442 iako sve vise trenera preferira samo jednog napadaca. Namjerno nisam uvrstio nijednog defenzivnog veznog jer volim napadacki nogomet, a ne onu sprdacinu koju forsira npr. Mourinho sa 7-8 igraca defenzivne orijentacije.

#6:   Autor: Mladjo Post Postano: 21.04.2009. 23:13

jel ima joško da misli kako engleski nogomet nije najbolji na svijetu nakon ove dvije 4 : 4 tekme engleskih ekipa? i oba puta moj liverpool ispadne malerozan. jebem ti reinu, arbelou, aurelia i mascherana. dođe mi žao torresa, čovjeka kolko čudesnih poteza napravi po tekmi i onda ovi "pavoni" sve useru. i jebem ti arsenal koji 5 piuta pređe centar i ono malo rusko pijano govno nam zabije 4 komada. strašno! ode prvenstvo

#7:   Autor: kyx Post Postano: 21.04.2009. 23:35

istina !! premiership ubija sve,jos ako im se pridruze Celtic i Rangersi...nema im konkurencije...

arsenal stvarno nema srece, tj. liverpool je ima previse.

manutd lagano pada,liverpool je poceo primat jeftine golove,Che prvak! Very Happy

#8:   Autor: Mladjo Post Postano: 22.04.2009. 9:12

kyx je napisao/la (Pogledaj post): › istina !! premiership ubija sve,jos ako im se pridruze Celtic i Rangersi...nema im konkurencije...

arsenal stvarno nema srece, tj. liverpool je ima previse.

manutd lagano pada,liverpool je poceo primat jeftine golove,Che prvak! Very Happy
nadam se da je ovo bio čisto lapsus, ništa drugo Very Happy

#9:   Autor: kyx Post Postano: 22.04.2009. 12:55

hehe a moram malo zajebavat Razz

#10:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 22.04.2009. 16:36

Jebiga Liverpool nažalost nije pobjednička momčad osim 2005. kad su bili prvaci

#11:   Autor: dino_bno Post Postano: 20.07.2009. 13:31

torres-aguero
simao-gerrard-xavi-iniesta
lahm-carragher-terry-maicon
casillas

#12:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 04.08.2009. 11:47

Di su ti Messi, Kaka, Cristina........bar netko od njih?

#13:   Autor: dino_bno Post Postano: 04.08.2009. 11:48

NinjaTurtle je napisao/la (Pogledaj post): › Di su ti Messi, Kaka, Cristina........bar netko od njih?


Sta ce mi? pogotovo crstina, messi jos da al ovi ne

#14:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 04.08.2009. 12:09

Messi i Cristina se smatraju dvojicom najboljih igrača na svijetu.

#15:   Autor: dino_bno Post Postano: 04.08.2009. 12:19

Smatraju...nema ju svi isto misljenje, ja da sam trener cristina mi ne bi igro ni da mi plati
Osijek031.com » Sport » Najbolji nogometni igrač(i)/trener(i) po vašem mišljenju Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::