Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » HP Ekspres

#1:  HP Ekspres Autor: Frost Post Postano: 19.02.2009. 20:43

Može li mi netko objasniti kao malom djetetu kako ovo funkcionira?

Imam jedan paket koji trebam poslat naručitelju koji plaća cijenu paketa i dostavu. E sad - po onom što sam ja skužio, ja sutra nazovem HP Ekspres, kažem im da dođu do mene po paket, ja ga predam i riješim sve s tim čombom koji to odnese, i kažem mu da naručitelj plaća otkupninu koja treba ić meni.

E sad 2 - kako ide taj dio s otkupninom? Znači, da se preko HP Ekspresa riješi naplata (prodo sam dijelove za mob u vrijednosti 150 kn).

Zbunjen Very Happy

#2:   Autor: gum099 Post Postano: 19.02.2009. 23:09

dobit ćeš mali papirić za ispuniti i na njemu se nalazi sve što ti treba. za svaki slučaj naglasi čovjeku da prvi put šalješ i pomoći će ti.

na papiru ćeš označiti kolika je otkupnina, i da primatelj plaća poštarinu. i to je to. tebi će za dva-tri dana doći novci poštom. krajnje je jednostavno.

#3:   Autor: Frost Post Postano: 20.02.2009. 0:44

gum, hvala ti puno Smile imaš pivkana Very Happy

#4:   Autor: Nave Post Postano: 20.02.2009. 13:34

evo malo preciznije upute :
http://podrska.aukcije.hr/index.php?_m=knowledgebase&_a=viewarticle&kbarticleid=81

Wink

#5:   Autor: Frost Post Postano: 20.02.2009. 14:58

Hvala, Nave. Gospođica pri telefonu (na koji sam ih jedva dobio, psmtr) mi je rekla ovo, što mi je nedostajalo:

Citat: › Ako šaljete HP Express paket s otkupninom onda morate navesti i koliko je otkupnina i MORATE imati ispunjenu poštansku uputnicu koju ćete dati poštaru zajedno sa paketom. Uputnice možete kupiti (najbolje više komada) u svakoj pošti.


Smile
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » HP Ekspres


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::