Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Razglednice Osijeka Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Razglednice Osijeka Autor: Miss K Post Postano: 02.01.2009. 0:28

Zanima me gdje se u Osijeku može pronaći poštena razglednica grada koju me
neće biti sramota poslati nekome? Oni primjerci koji se mogu pronaći u
većini HP ureda su toliko grafički sramotno odrađeni da me prođe volja za
životom.

Hvala.

#2:   Autor: Frost Post Postano: 02.01.2009. 2:10

Evo ideja - zašto ne napraviti svoju?

#3:  Re: Razglednice Osijeka Autor: Callistemon Post Postano: 02.01.2009. 9:17

U knjizari Nova ima za kupiti set od 6 razglednica staroga Osijeka... jako dobro uradjeno (MIT) a moze se i poslati kao razglednica....dok ne nadjes nesto adekvatno!

Zadnja promjena: Callistemon; 02.01.2009. 11:50; ukupno mijenjano 1 put.

#4:   Autor: Miss K Post Postano: 02.01.2009. 10:47

Frost je napisao/la: ›
Evo ideja - zašto ne napraviti svoju?


Razmišljala sam o tome, ali nemam dovoljno kvalitetan printer za to. Također sam mislila odnijeti neke od svojih fotografija u neki grafički studio da mi oni izrade par komada no niti je njima isplativo tiskati par komada niti je meni do toga da imam 100 razglednica.

A mislim da je generalno sramotno to što Osijek ima kroničan nedostatak reprezentativnih (a cijenom pristupačnih) tiskanih materijala u posljednjih 20 godina.

Callistemon je napisao/la: ›
U knjizari Nova ima za kupiti set od 6 razglednica staroga Osijeka... jako dobro uradjeno (MIT) a moze se i posalti kao razglednica....dok ne nadjes nesto adekvatno!


Hvala Smile

#5:   Autor: mala_ramona Post Postano: 02.01.2009. 10:48

i svoju je jednostavno napraviti, skineš si fotoscape i ubaciš koju slikicu osijeka, imaš tu, pročačkaj na galeriji, i to tije to... bude fora

#6:   Autor: ix ox Post Postano: 02.01.2009. 14:45

mala_ramona je napisao/la (Pogledaj post): › i svoju je jednostavno napraviti, skineš si fotoscape i ubaciš koju slikicu osijeka, imaš tu, pročačkaj na galeriji, i to tije to... bude fora

dali čitaš ti šta je napisala?
Miss K je napisao/la (Pogledaj post): ›
Frost je napisao/la: ›
Evo ideja - zašto ne napraviti svoju?


Razmišljala sam o tome, ali nemam dovoljno kvalitetan printer za to. Također sam mislila odnijeti neke od svojih fotografija u neki grafički studio da mi oni izrade par komada no niti je njima isplativo tiskati par komada niti je meni do toga da imam 100 razglednica.

A mislim da je generalno sramotno to što Osijek ima kroničan nedostatak reprezentativnih (a cijenom pristupačnih) tiskanih materijala u posljednjih 20 godina.

#7:   Autor: mala_ramona Post Postano: 02.01.2009. 14:48

kasnije se to pojavilo, pogledaj vrijeme, dok sam ja pisala, ona je već postavila,kad sam počela pisat nije bila to rekla

#8:   Autor: exHOP3on Post Postano: 02.01.2009. 14:52

Idi slikaj osijek, odi nek ti izrade slike koje želiš i zalijepi ih na razglednicu Very Happy

#9:   Autor: Miss K Post Postano: 02.01.2009. 16:22

exHOP3on je napisao/la: ›
Idi slikaj osijek, odi nek ti izrade slike koje želiš i zalijepi ih na razglednicu Very Happy


Vjeruj mi, već sam i o tome razmišljala s obzirom da sam jedno vrijeme nailazila na razglednice na kojima je fotografija kulenove seke, čvaraka i brlje i/ili nepreglednih polja žita. Nije da mi smetaju kulenova seka, čvarci, brlja ili žito, ali zaboga, zar ni u TZ-u ne možeš pronaći modernu, urbanu i oku ugodnu razglednicu grada Osijeka?

#10:   Autor: Miss K Post Postano: 02.01.2009. 16:23

mala_ramona je napisao/la: ›
kasnije se to pojavilo, pogledaj vrijeme, dok sam ja pisala, ona je već postavila,kad sam počela pisat nije bila to rekla


Nema beda Wink

#11:   Autor: faktor-x Post Postano: 02.01.2009. 17:13

isprintaš na tvrdi karton jednostavno.imaš kod rokove print studio, možeš i u mit-u u županijiskoj.oko 6 kn list

#12:   Autor: ruana Post Postano: 04.01.2009. 2:39

evo jedne koju sad ja napravila pa ako ti se svidi odes kod onih cika da ti isprintaju ko razglednicu, radim i po narudbi za daba


os.jpg
 Opis:
 Veličina:  97.6 KB
 Pogledano:  253 put(a)

os.jpg



#13:   Autor: Miss K Post Postano: 04.01.2009. 12:15

ruana je napisao/la: ›
evo jedne koju sad ja napravila pa ako ti se svidi odes kod onih cika da ti isprintaju ko razglednicu, radim i po narudbi za daba


Hvala @ruana. Stvar je u tome što meni nije jasno zašto općenito nema lijepih (profesionalno odrađenih) razglednica koje će predstavljati grad Osijek kad ih ja pošaljem, recimo u SAD ili Australiju. Nije meni problem sjesti i par se sati zabaviti u Photoshopu, nego me ljuti činjenica što ja, ako želim dostojno prikazati svoj grad, moram sama složiti grafičko rješenje, odnijeti da mi to čiko otiska i tek onda poslati. Razglednice bi po defaultu trebale istaknuti sve ljepote nekog mjesta i navesti te da poželiš otići tamo. Ove razglednice koje se kod nas nude samo me navode na to da odem u neki drugi grad.

#14:   Autor: gaap Post Postano: 04.01.2009. 12:48

ma ne možeš ti kupiti razglednicu koja će reći sve o našem gradu...



#15:   Autor: peggy Post Postano: 05.01.2009. 14:12

gaap, bahahahahahahahha
umrla sam!
ovo je predivan primer osjecke razglednice. heheheeh predobro.
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Razglednice Osijeka Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::