Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Forum 031: Biseri BEST OF Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  Forum 031: Biseri BEST OF Autor: Evil Poodingh Post Postano: 26.10.2008. 11:09

Evo ja napokon odlučio otvoriti zlata vrijednu temu u koju bi unosili bisere nama dragih i manje dragih forumaša Laughing

Evo nešto za početak :

Ovo je klasik, nalazi se u ovoj temi : http://www.osijek031.com/viewtopic.php?p=195945#195945

nika je napisao/la (Pogledaj post): › daj ljudi ostavite na miru narodnjake i ljude koji ih slušaju. dobro znamo da svako okupljalište rock house techno i ostalih drmavaca je leglo narkomana. ali svatko ima svoj ukus i izbor. a sto se tiče te izbušene djevojke sa miljun nausnica. ona ni ne zna tko ju je subeknuo jer je bila toliko NADROGIRANA I PIJANA.zasto nije odmah otisla na policiju ili je cekala da sve ispari iz nje. i onda se njen pametni tatica sjetio- pa vidis mogli bi mi nekom uzet pare za tu masnicu ispod oka... a cula sam da se ta djevojka skidala u rublje pred hrpom ljudi I plesala...PA BOLJE BI BILO NJENOM STAROM DA JE SUBEKNE I SA DRUGE STANE


Zadnja promjena: Evil Poodingh; 26.10.2008. 11:16; ukupno mijenjano 1 put.

#2:  Re: Biseri BEST OF Autor: Evil Poodingh Post Postano: 26.10.2008. 11:16

Evo jedan noviji, tema o Pukaniću : http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=15848&start=45

magy je napisao/la (Pogledaj post): › Citam komentare vase i malo sam zacudzena sto niko nije rekao ili pomislio da bi to mogao uciniti KOS ILI MI-6...hmm...kako sam pratila njemacke vjesti i malo prostudirala vijesti ,dosla sam do zakljucka sljedeceg...ZASTO JE SADA BAS AUTO BOMBA U ZAGREBU ,zasto nisu ga ubilu prije 4 mjeseca,ZASTO JE PRVI-ZNACI PRVI OVU VJEST PRENIO ENGLESKI BB-C ?????Zasto bas englezi koji stalno usporavaju Hrvatsku u EU....eee,da...samo pametni i inteligentni njemci su dobro svatili poruku LONDOSNKE KUHINJE I SRPSKOG SAVEZA U BEOGRADU,i dosli do jasnog zakljucka...HRVATSKA TREBA OVAJ MJESEC OTVORIT GLAVNA POGLAVLJA ZA EU,,odjednom panika,strah...i EU salje signal,sa ovakvom hrvatskom nema pregovora dok se nesrede SUD,Policija i ostala sredstva....AL DZABA VAM ENGLEZI,,procitani ste odavno...SAMO I TA LONDONSKA KUHINJA JE POCELA STARITI...a ivi..neka je laka zemlja,,,o pokojniku sve najbolje pa makar i....NAPRIJED HRVATSKA!!!!! GAZI SRPSKO ENGLESKU ZAVJERU...a imaju dosta arapa u samom Londonu koji cekaju svoj poziv...GADE MI SE ENGLEZI ODUVIJEK.

#3:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 26.10.2008. 11:19

ne mogu naci onaj Axeov, da je više ustaša bilo u ustašama nego u partizanima, pa ako netko može bilo bi mi drago da ga objavi Wink

#4:   Autor: justice Post Postano: 26.10.2008. 11:34

evo ovaj od mog najomiljenijeg forumaša

axe je napisao/la: ›

u ustašama je bilo 28 generala koji su bii židovi.

a više ustaša je bilo u ustašama nego u partizanima.



http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=14546&start=16


Zadnja promjena: justice; 26.10.2008. 17:41; ukupno mijenjano 2 put/a.

#5:   Autor: Moira Post Postano: 26.10.2008. 11:45

Jebote život.... Shocked
Ponekad me strah kad uvidim koliko i kakvih psihijatrijskih slučajeva kroči slobodno ulicama..

#6:   Autor: Andrea Zuckerman Post Postano: 26.10.2008. 11:55

magy je napisao/la: ›
E * neznas opce skim pises...A ti gastarbajteri imaju vise smisla za kuce graditi od tebe i tvojih "poznatih arhitekata" iz Osijeka.Ti isti gastarbajteri mogu kupiti i tebe i tvoje * ponasanje,pokazala si kojim jezikom pricas i sa kakvim naglaskom,ne,nisam * ,cak sta vise,veca sam gradjanka od tebe i vise svjeta proputovala 100%,ako zelis * MOZEMO PISATI NA francuskom,njemackom??kada sam obilazila Luzern,Lugano,Zürich,Frankfurt,Bec...ti si po Josipovcu i Sarvasu se igrala u blatu *,imam uz put i vise para od tebe 100%,i vise skole i jezika znam..a sto se tice gastarbajtera?ti isti gastarbajteri imaju kuce i po Osijeku,Cepinu,Brijescu,a svi su iz Posavine ,a zive ljudi u Ch,Njemackoj...bila sam na arizoni i JA SAM ODUSEVLJENA ONIM ZGRADAMA-KUCAMA-nisi bila u Brckom,nisi vidila kakav je tamo autobusni kolodvor,nisi vidila da jedan gradic u Bosni ima bolje shoping centre nego Osijek,benziske crpke,motele,vile,sve imaju ti gastarbajteri koje cjenim jel su posteni i marljivi ljudi,rade po Europi,bore se i nisu kao ti komplexna osoba koja je zavidna(vidim da si to odma)nego su posteni i fini ljudi,nisi dalje bila od Harkanja * ,ti ces meni reci da sam *, od danas pisi mi na Francuskom ,Talijanskim, njemackim jezikom da te bolje razumijem..posto sam te jezike savladala u ZÜRICHU,a ne na nekoj skoli u Osijeku gdje se dobra ocjena dobie za sex sa profesorom,za tisucu eura...posto sam zivjela u Luganu,gradu gdje je pozelio ziviti i Majkl Dzekson,gdje se vidi ljepota Italije,gdje se alpe prelijevaju sa jezerom...* na pogresnu si osobu naletila....rekla sam ti,pisi mi na ova 3 jezika koja perfekt znam...adio *,jos moras graha jesti da bi mi se javila.* to samo jos kod tebe i vecine u ovom djelu zemlje pije vode...nezelim te ni pozdraviti *.

#7:   Autor: Mladjo Post Postano: 26.10.2008. 13:34

o moj bože

#8:   Autor: Uma Post Postano: 26.10.2008. 14:54

Lesi je napisao/la: ›
Pa recimo da sam ih nabrojo jednom 8 sa svojom curom sto je bilo prilicno puno.. Inace bude od 2 do 3, pa me zanima (nemojte me krivo shvatiti, nehvalim se, nekad nebude ni jedan). A jedan sex podrazumjeva jedan snosaj, nikake pauze! I dali volite da traje satima ako je dobar? Ono sat dva tri??(iako nevjerujem ni da moze netko tolko u jednom snosaju)

#9:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 26.10.2008. 17:19

MOLIM LJUDE DA NAVEDU I LINK NA TEMU GDJE SE NALAZI POST, da možemo vidjeti i o cemu je rasprava Wink

#10:   Autor: tux Post Postano: 26.10.2008. 17:43

na pitanje clana heart o razlijevanju boje na monitoru rado odgovara
nake_rado je napisao/la: ›
Možda se nije umio Smile
Ajde napravi screenshoot pa da vidimo kako to izgleda.


meni definitivno jedan od boljih u posljednje vrijeme Very Happy

#11:   Autor: nake_rado Post Postano: 26.10.2008. 17:46

tux je napisao/la: ›
na pitanje clana heart o razlijevanju boje na monitoru rado odgovara
nake_rado je napisao/la: ›
Možda se nije umio Smile
Ajde napravi screenshoot pa da vidimo kako to izgleda.


meni definitivno jedan od boljih u posljednje vrijeme Very Happy

i meni osijek031.com smile osijek031.com smile

#12:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 10.12.2008. 22:14

magy je napisao/la: ›
peti stup je da ti isti ZIDOVI ubijaju i maltretiraju üalestince,egipcane i ostale narode godinama,to si momak namjerno zaboravio jel da??


Tema je :

http://osijek031.com/viewtopic.php?t=16809&highlight=

uskoro cemo moci ovaj topic preimenovati u "magy the anthology" Laughing

#13:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 10.12.2008. 22:21

ajmo dalje

magy je napisao/la: ›
Ovi koji drze Ameriku,gospodarstvo cjelog svjeta,od Holandije do Svedske,da ,ti zidovi,ti koji one jadne palestince gaze tenkovima,ogradzuju ih velikim zidom od 5 metara(jel to poznato zid...)da oni "ugrozeni"Zidovi koji na racun "kemiskog oruzja" Sa sestricnom amerikom napali Irak,uskoro i Siriju,Iran,a jadni ti zidovi bas mi ih zao.,da su valjali nebi ih Isus prokleo,toliko o toj naciji,ako se opce mogu zvat nacija


tema ostaje ista kao u prethodnom postu

#14:   Autor: mali_ivica Post Postano: 11.12.2008. 10:21

Evil Poodingh je napisao/la: ›
Evo jedan noviji, tema o Pukaniću : http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=15848&start=45

magy je napisao/la (Pogledaj post): › Citam komentare vase i malo sam zacudzena sto niko nije rekao ili pomislio da bi to mogao uciniti KOS ILI MI-6...hmm...kako sam pratila njemacke vjesti i malo prostudirala vijesti ,dosla sam do zakljucka sljedeceg...ZASTO JE SADA BAS AUTO BOMBA U ZAGREBU ,zasto nisu ga ubilu prije 4 mjeseca,ZASTO JE PRVI-ZNACI PRVI OVU VJEST PRENIO ENGLESKI BB-C ?????Zasto bas englezi koji stalno usporavaju Hrvatsku u EU....eee,da...samo pametni i inteligentni njemci su dobro svatili poruku LONDOSNKE KUHINJE I SRPSKOG SAVEZA U BEOGRADU,i dosli do jasnog zakljucka...HRVATSKA TREBA OVAJ MJESEC OTVORIT GLAVNA POGLAVLJA ZA EU,,odjednom panika,strah...i EU salje signal,sa ovakvom hrvatskom nema pregovora dok se nesrede SUD,Policija i ostala sredstva....AL DZABA VAM ENGLEZI,,procitani ste odavno...SAMO I TA LONDONSKA KUHINJA JE POCELA STARITI...a ivi..neka je laka zemlja,,,o pokojniku sve najbolje pa makar i....NAPRIJED HRVATSKA!!!!! GAZI SRPSKO ENGLESKU ZAVJERU...a imaju dosta arapa u samom Londonu koji cekaju svoj poziv...GADE MI SE ENGLEZI ODUVIJEK.

Nekužim zašto si ovo citirao kao biser, pošto ima svoju radnju, ima čak i logike i kao takvo još nije dokazno da nije istina.
PS: Biser je nešto što mi generalno nazivamo proserom, ali nebih rekao da je ovdje bilo što izasrano u ovom tekstu bez neke veze.

#15:   Autor: justice Post Postano: 11.12.2008. 13:46

@ivice jel to neka zajebaja il šta?
pa nisi valjda toliko ispalio da ti ono što @magy napiše ima logike...
Osijek031.com » Čavrljanje » Forum 031: Biseri BEST OF Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::