Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Coca Cola kao kontracepcija

#1:  Coca Cola kao kontracepcija Autor: Elena_Os Post Postano: 21.10.2008. 10:01

O Coca-Coli je već puno toga rečeno: od njezinih nezdravih svojstava pa do onih korisnih – za čišćenje kamenca i zagorenih tava. A neki su je koristili i protiv neželjene trudnoće.

Vjerojatno ste već naišli na savjet da zagorenu tavu najbolje možete očistiti ako u nju ulijete Coca-Colu i prokuhate. Coca-Cola je dobra i za čišćenje kamenca, za želučane tegobe...

Ali jeste li čuli da su neke žene Coca-Colu koristile i kao kontracepcijsko sredstvo?

cijeli članak


Ja se bojim teta Yasmin i druženja s njom koje donosi (za neke) smrtne posljedice, a colu imam u fridžu Laughing

#2:   Autor: ruana Post Postano: 21.10.2008. 11:31

aha. onda nek muski zalijevaju 3 puta dnevno jaja, pa nek oni to koriste ko kontracepcijsko sredstvo.lol

#3:   Autor: Janis Post Postano: 21.10.2008. 11:35

Hehe, koja sprdacina... ali nije losa ideja da to muski koriste, samo bi mozda bolje bilo da sipaju colu u neku posudu pa umoce testise i drze tako umocene bar pola sata...
Od sada cu ce i kupat u coca-coli... nije na odmet... osijek031.com smile

#4:   Autor: sokrat Post Postano: 21.10.2008. 12:00

jedna starija gospođa je meni rekla da je njoj najbolje kontracepcijsko sredstvo da ostavi upaljeno svjetlo....
...kada ju muž vidi,odmah izgubi volju za seksom.....

#5:   Autor: ruana Post Postano: 21.10.2008. 12:24

sokrat je napisao/la: ›
jedna starija gospođa je meni rekla da je njoj najbolje kontracepcijsko sredstvo da ostavi upaljeno svjetlo....
...kada ju muž vidi,odmah izgubi volju za seksom.....


predobro

#6:   Autor: Circa Post Postano: 21.10.2008. 12:42

Ovo su dezinformacije koje siri Vlada RH, a propaganda za cilj ima povecanje nataliteta...

#7:   Autor: Janis Post Postano: 21.10.2008. 13:59

Ali dajem glavu da ce biti genijalki koje ce ovaj clanak shvatit ozbiljno... ono: "Pa kako trudna?! Pa prala sam se colom!!!!"
Ne bi ovako nesto trebali objavljivati...
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Coca Cola kao kontracepcija


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::