Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Poslije veze samo sex.. Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  Poslije veze samo sex.. Autor: honey Post Postano: 29.09.2008. 11:22

Da li biste poslije duge veze mogli ostati u odnosu u kojem se samo sexate...

i ako da, znači li to da ste prestali voljeti dotadašnjeg partnera? Rolling Eyes

#2:   Autor: Monstrum Post Postano: 29.09.2008. 11:31

nemoguće prvenstveno zato što sam takva osoba da bi bivšu mogao jedino vidjeti na slici nakon godinu dvije, a ne da ju guzim nakon što smo prekinuli.
nema teorije.
pitanje je da li bi bivšu uopće pozdravio na ulici, dobro to ovisi sve o vrsti prekida, da li je uzajamno ili je u pitanju bila prevara ili nešto slično ali sex nakon prekida ne dolazi u obzir

#3:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 29.09.2008. 12:37

hm...govoriš li ti tu o kontinuiranom sexsanju ili samo povremenom, tu i tamo?

Ovisno o razlogu i načinu prekida, povremeno je moguće, dapače. Tu si na sigurnom, znaš s kim/čim imaš posla.Samo je gadno ako su emocije još uvijek jake, onda to nije užitak, nego mučenje.

Znam i za slučajeve gdje takva "veza" nakon veze traje već skoro dvije godine i ljudi se bolje slažu nego dok su bili u vezi.
Istina, malo je blesavo, ali ako njim a tako paše...

#4:   Autor: deer_hunter Post Postano: 29.09.2008. 12:52

khm.... recimo da je moguće osijek031.com smile

ne bih u detalje, al bolje je sad nego prije, dakako - jer se rjeđe viđamo osijek031.com smile

#5:  Re: Poslije veze samo sex.. Autor: Elena_Os Post Postano: 29.09.2008. 13:26

honey je napisao/la (Pogledaj post): › Da li biste poslije duge veze mogli ostati u odnosu u kojem se samo sexate...

Nema teorije..
Zavisno od načina prekida i naravno razloga, sa zadnjim bivšim recimo nemam potrebe izmjeniti niti "Bok", a pogotovo ne tjelesne sokove...


honey je napisao/la (Pogledaj post): ›
i ako da, znači li to da ste prestali voljeti dotadašnjeg partnera? Rolling Eyes

Ako sam prestala nekoga voljeti onda je sex između mene i te osobe nemoguć..
na takav način funkcioniram, tako da niti ONS kod mene ne prolazi..

#6:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 29.09.2008. 13:41

Monstrum je napisao/la: ›
nemoguće prvenstveno zato što sam takva osoba da bi bivšu mogao jedino vidjeti na slici nakon godinu dvije, a ne da ju guzim nakon što smo prekinuli.
nema teorije.


Zasto ne? Ako je ona jebala mene, ja cu nju - poslije veze. A i kontam da je bivse lakse nagovorit na trpanje u dupe, nema vise onoga "Boze, tko zna sto misli o meni?", jer ionako mislimo (vecinom) o bivsim ono najgore Very Happy

#7:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 29.09.2008. 15:27

bazooka_joe je napisao/la: › "Boze, tko zna sto misli o meni?", jer ionako mislimo (vecinom) o bivsim ono najgore Very Happy
Kad to ovako nakaradno postavis netko bi mogao pomisliti da i trpanje u dupe spada u "ono najgore". Posebno one koje jos nisu probale.

A nije... ;-)

Sto se tice teme - IMHO, moguce samo u slucaju kad nisu bili ukljuceni dublji osjecaji ni na jednoj strani. Ako je makar i jedna strana imala razvijene osjecaje i ako oni nisu u potpunosti izblijedjeli - trpanje nakon prekida je samo mamuzanje mrtvog konja i produljivanje agonije.

honey je napisao/la: › i ako da, znači li to da ste prestali voljeti dotadašnjeg partnera? Rolling Eyes
Ovo je najgluplji dio pitanja, bez uvrede. Potpuno izokrenuta logika. Odgovor na pitanje volis li ili ne volis nekoga znas, odnosno osjecas. Ne vidim zasto bi pokazatelj ljubavi trebali biti hladna Drava, leminzi samoubojice (koji to uopce nisu) ili seks nakon veze.

#8:   Autor: fairy Post Postano: 29.09.2008. 15:41

Ne prakticiram sex s bivšima, ne vidim razloga zašto bih...tko voli neka izvoli, meni to uopće nije film...da mi se sexa s njima onda bih i dalje bila u vezi s njima...

#9:   Autor: Monstrum Post Postano: 29.09.2008. 16:49

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
nemoguće prvenstveno zato što sam takva osoba da bi bivšu mogao jedino vidjeti na slici nakon godinu dvije, a ne da ju guzim nakon što smo prekinuli.
nema teorije.


Zasto ne? Ako je ona jebala mene, ja cu nju - poslije veze. A i kontam da je bivse lakse nagovorit na trpanje u dupe, nema vise onoga "Boze, tko zna sto misli o meni?", jer ionako mislimo (vecinom) o bivsim ono najgore Very Happy


ja sam reko iz moje perspektive kako bi se postavio jer kao prvo u vezu nikad ne ulazim ako nema osjećaja bar nekih i kako onda poslje takve veze u kojoj su bili prisutni osjećaji da guzim tu istu osobu, ma nema teorije nek se jebe s kim god hoće al samnom više neće Smile

#10:  Re: Poslije veze samo sex.. Autor: bondgirl Post Postano: 29.09.2008. 17:11

Zanimljivo pitanje.....
Prije pola godine sam se distancirala iz odnosa s muškarcem za kojeg sam shvatila da nije za mene i da s njime nikada neću biti sretna. Pola godine nismo imali nikakav kontakt, nismo se ni čuli ni vidjeli.I sad prije par tjedana,ponovno se nađemo oči u oči,kemija je još uvijek jednako jaka,o požudi i strasti da i ne govorim...i da,ponovno smo završili u krevetu i bilo je bolje nego ikad prije....
Mislim da više ni on ne voli mene ni ja njega, samo su na površinu isplivali požuda i strast, akemija očito još uvijek nije nestala jer je doista bilo divno.
Jedini je problem u svemu tome što je on svo to vrijeme u vezi pa mi nije baš jasno kako se opet vratio na staru stazu...ja sma se u tom post-prekidu pokušavala oporaviti od njega....vidim da baš i nije bilo uspješno...

#11:   Autor: ruana Post Postano: 29.09.2008. 18:45

ja smatram da sex nakon prekida je zato sto se ljudi boje izgubi tu osobu, pa onda ramisljaju, bolje ista nego nista, ili to je jos jedan od nacina da se pomirite, dajete si nade, ja u tome ne vidim bit. kad jednom prekinem s nekim necu se sigurno nalazit s njim radi sexa, a i razlika je jel si ti s tom osobom bio 3 mj, 2 god ili 5 god. seks bez emocija-fuj

#12:  Re: Poslije veze samo sex.. Autor: 1step2far Post Postano: 29.09.2008. 19:01

Veza zbog nečega nije funkcionirala i zato je prekinuta. Ne vrijedi uludo trošiti dragocjeno vrijeme (koje možete provesti seksajući se sa nekim novim/nekom novom) seksajući se sa bivšom curom ili bivšim dečkom. To ste već probali, zašto sada kad ste slobodni ne krenete dalje?

#13:   Autor: Frost Post Postano: 29.09.2008. 19:46

ruana je napisao/la: › seks bez emocija-fuj

au contraire Very Happy

#14:   Autor: hyppolita Post Postano: 29.09.2008. 19:54

Definitivno ne! Ne vidim svrhu toga a ni zadovoljstvo!

#15:  Re: Poslije veze samo sex.. Autor: MacaPapucharica Post Postano: 29.09.2008. 20:04

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › To ste već probali, zašto sada kad ste slobodni ne krenete dalje?


možda baš zato? Wink Embarassed

šalu na stranu, mogu postojati sasvim legitimni razlozi i za i protiv...stvar je od osobe do osobe i od situacije do situacije...
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Poslije veze samo sex.. Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::