Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » GPS uredjaj i Google maps

#1:  GPS uredjaj i Google maps Autor: Leteci mungos Post Postano: 02.09.2008. 14:24

Postoji li GPS uredjaj (tracker) koji u sebi ima mogucnost spremanja putovanja u nekom formatu koji se onda lako prebaci u format koji je citljiv u Google Earthu (KML) ili Google Mapsu (GeoRSS, ili nesto drugo...)?

Samo da napomenem da mi ne trebaju auto-navigatori i slicno, vec obicni mali GPS trackeri koji eventualno prikazuju trenutne koordinate i imaju mogucnost pamcenja putovanja (spremanja koordinata), te njihovog exporta u neki format koji se kasnije moze prebaciti u Google Maps/Earth.

Vjerujem da ima, samo me zanimaju iskustva drugih ljudi i optimum u jednadzbi ulozeno/dobiveno.

Tnx.

#2:   Autor: francika Post Postano: 20.04.2012. 16:58

I mene zanima ???

#3:   Autor: Frost Post Postano: 21.04.2012. 1:25

Baci pogled na ovo.

#4:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 24.04.2012. 20:05

Uh, ovo je stara tema. U medjuvremenu je izaslo mnosto alata.

Odgovor na moje staro pitanje je: My Tracks - napravili su joj programeri iz Googlea, jednostavno za koristenje, jednostavan export na GoogleMaps racun.

Naravno, postoje i mnoga druga rjesenja, slozenija i s vise funkcionalnosti, ali mali GPS tracker s jednostavnim exportiranjem - My Tracks je apsolutni pobjednik.

#5:   Autor: Ingo Post Postano: 24.04.2012. 20:50

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Uh, ovo je stara tema. U medjuvremenu je izaslo mnosto alata.

Odgovor na moje staro pitanje je: My Tracks - napravili su joj programeri iz Googlea, jednostavno za koristenje, jednostavan export na GoogleMaps racun.

Naravno, postoje i mnoga druga rjesenja, slozenija i s vise funkcionalnosti, ali mali GPS tracker s jednostavnim exportiranjem - My Tracks je apsolutni pobjednik.


hahaha ... ja sam sad imao jedno 20 upitnika iznad glave ... odakle mungos to nezna ? ... pa citam 3 puta post u nadi da ipak nesto drugo pitas ... jer my tracks napravi upravo ono sto si pitao Smile osijek031.com smile ... kad netko iskopa 4 godine staru temu Smile
Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » GPS uredjaj i Google maps


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::