Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Mjesta za izlazak za ljude 30+

#1:   Autor: jasnica Post Postano: 26.08.2008. 7:48

Hej. ljudi, jel netko ide u onaj irski pub u tvrđi? Kak je tam i kakva populacija ljudi tam ide? Ne živim više u Osijeku, NA MOJU PREEEEEEEVELIKU ŽALOST, pa me zanima kak je tamo. Bila sam samo preko dana, ali ne znam kako je navečer.

#2:   Autor: jasnica Post Postano: 26.08.2008. 7:53

I gdje mogu u Osijeku izaći ljudi mojih godina Embarassed a da nisu cajke i mjuza tipa trance, dance... Embarassed

#3:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 26.08.2008. 8:58

jasnica je napisao/la: › Hej. ljudi, jel netko ide u onaj irski pub u tvrđi?
Postoje dva puba. Jedan se zove "irski", drugi "old bridge".

Ovaj "irski" se jos naziva i "last chance pub". Dakle, kao sto se moze zakljuciti iz ovog kolokvijalnog naziva - radi se o mjestu u kojem se covjek moze lako ozenit', a zena lako udat' ;-)

Shalu na stranu, i jedan i drugi pub su ok mjesta za izaci za ljude od 25+ mainstream svjetonazora.

#4:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 26.08.2008. 20:12

kao što je @mungos rekao, oba Puba su ti OK... Smile

jasnica je napisao/la (Pogledaj post): › I gdje mogu u Osijeku izaći ljudi mojih godina Embarassed a da nisu cajke i mjuza tipa trance, dance... Embarassed


oprosti, a koje su to godine???pa nismo umrle, ako smo preko 30...ajmo, curo...idemo van!ne opterećuj se Smile
Osijek031.com » Nightlife » Mjesta za izlazak za ljude 30+


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::