Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Igre » Heroes of might and magic

#1:  Heroes of might and magic Autor: legica_os Post Postano: 23.08.2008. 12:43

Zna li netko gdje na netu mogu naći dodatne mape za HOMM 3,4 i 5? Imam sve dodatke za ta tri dijela ali ja bi još.....dobila sam od nekoga 900 novih mapa za single player za HOMM 3 pa me zanima jel ima još nekih mapa za kampanje? Inače,zaražena sam tom igrom već godinama osijek031.com smile
Ima li neki zagriženi heroj na portalu ? Very Happy

#2:  Re: Heroes of might and magic Autor: Bojo Post Postano: 23.08.2008. 13:30

legica_os je napisao/la (Pogledaj post): › Zna li netko gdje na netu mogu naći dodatne mape za HOMM 3,4 i 5? Imam sve dodatke za ta tri dijela ali ja bi još.....dobila sam od nekoga 900 novih mapa za single player za HOMM 3 pa me zanima jel ima još nekih mapa za kampanje? Inače,zaražena sam tom igrom već godinama osijek031.com smile
Ima li neki zagriženi heroj na portalu ? Very Happy

nisam veliki fan ovih novijih heroja...trojka je najjača...

#3:   Autor: pankerica666 Post Postano: 23.08.2008. 14:23

ne mislim da nemaš za kampanje
čisto vako singl plejer
da trojka je najbolja

#4:   Autor: empetri Post Postano: 23.08.2008. 15:25

trojka ftw, ajmo neki lan organizirati ;D znam bar 20 ljudi koji bi odma uskocili

#5:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 23.08.2008. 15:56

Imaš Wake of Gods (WoG) inačicu za HOMM3? Ako ne - potraži, to ti je zadnja, neslužbena sa hrpom mapa i još puno jako lijepih stvari Wink

Link za download: http://www.strategyplanet.com/homm/camelot/wog/wogdls.htm

#6:   Autor: legica_os Post Postano: 24.08.2008. 17:28

bazooka_joe je napisao/la: ›
Imaš Wake of Gods (WoG) inačicu za HOMM3? Ako ne - potraži, to ti je zadnja, neslužbena sa hrpom mapa i još puno jako lijepih stvari Wink

Link za download: http://www.strategyplanet.com/homm/camelot/wog/wogdls.htm


imam za trojku armagedons blade,shadow of death i wake of gods....ali sam sve prešla Very Happy
a četvorku baš i ne volim igrati ali kad neam šta onda nju igram
a petica mi je preteška,ne mogu prvu kampanju preći Sad ona zadnja mapa u toj prvoj ubiju me odmah drugi tjedan jer protivnički heroj ima swarm i throng svega a ja neam ništa skoro..utuče me ko malog majmuna....dok sam singlice sve prošla....a ne želim cheatove koristiti...
jučer sam igrala dvojku osijek031.com smile ....
a jedinica mi je prestrašna da ju igram,heroj mi bude pola ekrana osijek031.com smile

#7:   Autor: pankerica666 Post Postano: 26.08.2008. 1:12

jedinica je predobro Smile
sva bića ista samo različite boje

#8:   Autor: Bojo Post Postano: 16.10.2008. 17:37

ja skinio neke heroes 3 gold (complete) ...mislim da je sve jasno iz naslova...da ne objašnjavam bzvz....

#9:   Autor: legica_os Post Postano: 06.01.2009. 10:10

Pošto sam sinoć igrala neku dodatnu mapu koju mi je lega skinio sa neta i glavni grad mi se zvao BELIŠĆE osijek031.com smile a heroj VESNA osijek031.com smile zanima me jell netko zna tko u okolici Osijeka pravi mape za HOMAM?
Osijek031.com » Igre » Heroes of might and magic


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::