Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Osijek031.com - pomoć i savjeti za korisnike » Opcija NOVO i neprocitane teme Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Opcija NOVO i neprocitane teme Autor: legica_os Post Postano: 25.07.2008. 7:22

Kada se logiram na portal i odaberem opciju NOVO na portalu zadnjih par dana mi uopće ne pokazuje teme koje nisam pročitala,nego neke stare od prije tjedan dana.
Moram otići na forum portala i redom gledati jel ima šta novo i naravno uvijek ima!
Također mi se pojavi nekad primjera radi u tom NOVO na portalu tema na koju sam odgovorila i piše vrijeme mog komentara i moje korisničko ime....a nitko nije odgovarao na nju i kad netko odgovori automatski se makne sa ekrana i ne pokaže se kao novo....u čemu je problem?

#2:   Autor: legica_os Post Postano: 28.07.2008. 7:11

hvala adminu na odgovoru Sad

#3:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 28.07.2008. 7:45

legica_os je napisao/la: ›
Kada se logiram na portal i odaberem opciju NOVO na portalu zadnjih par dana mi uopće ne pokazuje teme koje nisam pročitala,nego neke stare od prije tjedan dana.
Moram otići na forum portala i redom gledati jel ima šta novo i naravno uvijek ima!


ovdje su najaktivnije teme stare par godina...

legica_os je napisao/la: ›
Također mi se pojavi nekad primjera radi u tom NOVO na portalu tema na koju sam odgovorila i piše vrijeme mog komentara i moje korisničko ime....a nitko nije odgovarao na nju i kad netko odgovori automatski se makne sa ekrana i ne pokaže se kao novo....u čemu je problem?


ugrađeni filter kvalitete postova na djelu Very Happy

#4:   Autor: legica_os Post Postano: 28.07.2008. 7:53

evo ovo tvoje što si odgovorio nije mi bilo na popisu kao nepročitano.

#5:   Autor: Leon Post Postano: 28.07.2008. 11:10

Legice, jel' se svaki put odjavis i prijavis, ili ta jedna prijava traje?

U bazi sessiona postoji 5 otvorenih sessiona koji glase na tebe. Provjerim sto se da napraviti. ;-)

#6:   Autor: legica_os Post Postano: 28.07.2008. 11:34

ta jedna prijava traje.nikad se ne odlogiram...
Leon je napisao/la: ›
U bazi sessiona postoji 5 otvorenih sessiona koji glase na tebe. Provjerim sto se da napraviti. ;-)

a ovo ne kontam jer ne znam sta je session?! osijek031.com smile ako misliš da se logiram sa 5 različitih id adresa to je moguće.od kuće,na poslu i gdje stignem Very Happy ali samo ovdje(tj na poslu) na ovoj id adresi sam uvijek logirana i nikad se ne odjavljujem dok se svagdje negdje uvijek odlogiram...

#7:   Autor: toni Post Postano: 28.07.2008. 13:41

legica_os je napisao/la: ›
hvala adminu na odgovoru Sad


izgleda da ni adminu ne radi taj feature ! Laughing

#8:   Autor: legica_os Post Postano: 29.07.2008. 7:22

Baš me nervira uf
Svaki put moram na Forum031 i onda redom provjeravati čavrljanje,offtopice itd itd...
mislim da ću odustati od ovog portala...
inače ću poludjeti.... Sad

#9:   Autor: heart3 Post Postano: 29.07.2008. 8:56

legica_os je napisao/la: › mislim da ću odustati od ovog portala...

Ako ti se ne sviđa...samo naprijed...nitko te ne drži. Very Happy

legica_os je napisao/la: › inače ću poludjeti.... Sad

Davnih dana si ti poludila... Very Happy

BTW ja nemam nikakvih problema.

#10:   Autor: legica_os Post Postano: 29.07.2008. 9:42

kad sam sad otišla na novo nije mi pokazalo da je netko odgovorio na ovu temu..i ošla sam na forum031 i eto našla da ipak ima novosti

#11:   Autor: Elena_Os Post Postano: 29.07.2008. 10:40

S čim se ti opterećuješ...

#12:   Autor: legica_os Post Postano: 29.07.2008. 10:43

tebi bi kao bilo zanimljivo svaki puta tražiti teme na koje si odgovarala po forumu.pola ne znam ni gdje se točno nalaze osijek031.com smile

#13:   Autor: Elena_Os Post Postano: 29.07.2008. 10:51

Pa šta imam tražiti teme u kojima sam već izrazila svoje mišljenje..ono što naleti i što je oku odnosno mozgu zanimljivo, "vrti" se s desne strane.. Smile

#14:   Autor: Tra-la-la xD Post Postano: 29.07.2008. 13:19

A i moš si aktivirati opciju da ti javi na mail kada ti netko odgovori na tvoj post...tj. kada netko poslije tebe posta.
Tako da... samo malo snalažljivosti i strpljivosti ;-)

#15:   Autor: legica_os Post Postano: 29.07.2008. 13:32

i onda moram svaki čas mail otvarati Very Happy
ma ništa mi ne paše
bit će da je pms a ne portal 031
Osijek031.com » Osijek031.com - pomoć i savjeti za korisnike » Opcija NOVO i neprocitane teme Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::