Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Max Payne The Movie

#1:  Max Payne The Movie Autor: cane Post Postano: 10.07.2008. 23:34

Konačno i jedan od najpoznatijih junaka među gamerima dobiva svoj film. Jednu od najpopularnijih igrica svih vremena u svom žanru ekranizirao je John Moore (Behind Enemy Lines, Omen 2006...). Iako će svi pomisliti nakon iznimno loših ekranizacija nekih drugih igrica poput Resident Evil ili Alone In The Dark, da je i Max osuđen na propast Mark Wahlberg se ne bi složio s njima. Naime Marky Mark utjelovljuje detektiva istraumatiziranog obiteljskim masakrom koji je nakon ovisničke krize postao osvetnički raspoložen. Uz Marka tu je i iznenađujuće super sexy Mila Kunis. Prema traileru bi se dalo naslutiti da Max Payne The Movie neće razočarati kao ostali. U Američkim kinima se očekuje 17. listopada a za Hrvatsku još nema nikakvih službenih najava. Nadajmo se da najbolje scene nisu samo one u traileru i da će nam Mark dočarati Maxa kakvog svi znamo!

Uživajte u traileru!





Zadnja promjena: cane; 11.07.2008. 1:01; ukupno mijenjano 1 put.

#2:   Autor: Frost Post Postano: 11.07.2008. 0:45

i ja čekam nestrpljivo da dođe taj film, 2008. je puna dobrih filmova

#3:   Autor: cane Post Postano: 12.07.2008. 2:54

Frost je napisao/la: ›
i ja čekam nestrpljivo da dođe taj film, 2008. je puna dobrih filmova

A prije Maxa ne mogu dočekat Step Brothers s Will Ferrellom i John C. Reilleyom. Prema traileru očekuje nas još jedna urnebesna komedija.

http://www.imdb.com/title/tt0838283/

#4:   Autor: Kodrann Post Postano: 14.07.2008. 18:12

Frost je napisao/la (Pogledaj post): › i ja čekam nestrpljivo da dođe taj film, 2008. je puna dobrih filmova


kojih to? ja jedino što je ispunilo očekivanja mogu navesti novog indianu

inače, film koji lepo dočarava max payne atmosferu mi je hellraiser 5
od ovog filma očekujem malo manje sranje od hitmana al opet sranje
štaš od novih filmova očekivat uopće

#5:   Autor: cane Post Postano: 14.07.2008. 22:17

Kodrann je napisao/la: ›
Frost je napisao/la (Pogledaj post): › i ja čekam nestrpljivo da dođe taj film, 2008. je puna dobrih filmova


kojih to? ja jedino što je ispunilo očekivanja mogu navesti novog indianu

inače, film koji lepo dočarava max payne atmosferu mi je hellraiser 5
od ovog filma očekujem malo manje sranje od hitmana al opet sranje
štaš od novih filmova očekivat uopće

Sumnjam da će ovaj film proći kao Hitman. Ipak je tu Mark Wahlberg. A i redatelj nije loš.
Jedino mi žao onih entuzijasta koji su pokušavali godinama progurat nezavisnu produkciju Max Paynea pa im je Fox nakon što je otkupio prava zabranio korištenje imena i ostalih stvari. Film se trebao zvati Payne and Redemption. Evo i linka na njiho web:

PAYNE AND REDEMPTION
Osijek031.com » Film i TV » Max Payne The Movie


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::