Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Arhitektura i gradnja Cro-style

#1:  Arhitektura i gradnja Cro-style Autor: Monstrum Post Postano: 08.07.2008. 12:08

ZAGREB - Na gradilištu zagrebačke Arene u utorak oko 9,30 sati srušila se dizalica teška 500 tona koja je prenosila jedno od krila rukometne dvorane u izgradnji. Dizalica je pala pored skele na kojoj su se nalazili radnici, a oni su u strahu za život počeli skakati s visine od tri, četiri metra. Jedan od radnika slomio je nogu i prevezen je u bolnicu.

rtl.hr

e sad ja vas pitam s obzirom na ovo, da li je moguće ili nemoguće sve ono o čemu ja pričam na različitim topicima, da mi nismo ništa u stanju napraviti kako spada i kada kažem da je recimo pravljenje podzemne garaže 15 metara od drave u Osijeku (nažalost) nemoguće, i da se usralo kada se pravio eurodom i škafiškafnjak

#2:   Autor: snaša Post Postano: 08.07.2008. 14:45

Izgleda da jesmo..Sad
jednostavno nam ide sve naopčke.

#3:   Autor: nake_rado Post Postano: 08.07.2008. 15:00

svijet se okrenuo naopačke...
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Arhitektura i gradnja Cro-style


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::