Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Nemam karticu za bodove!!!

#1: Idea Nemam karticu za bodove!!! Autor: ljilja Post Postano: 10.06.2008. 17:40

Svako jutro dok kupujem kruh i mlijeko (u Konzumu), prodavačica me pita imam li karticu za bodove. Ja joj svaki dan odgovaram da nemam. I priča se ponavlja iz dana u dan. Priča se proširila i na ostale dućane. Kartica za bodove postala je svakodnevnica.
Krasan opis današnjeg društva očituje se u činjenici da se pozdrav kod prodavača neprimjetno traformirao iz: „Dobar dan, kako ste?" u „Dobar dan, imate li karticu za bodove?".


Đuro Gavran iz udruge Priroda i društvo- za promicanje prirodnih, kulturnih i drustvenih vrijednosti iz Bjelovara osmislio je vrlo "angažiranu" majicu "Nemam karticu za bodove".

"Pod krinkom povoljnije kupnje i nagradnih igrara trgovački lanci uveli su kartice kao novu tehniku snimanja potrošačkih navika kupaca. Ovim monitoringom Veliki brat uspješno prati svaki naš korak, analizira podatke i djeluje u smjeru smanja troškova odnosno povećanja profita,"kaže aktivist Đuro, poručujući da se majice mogu kupiti po cijeni od 30 kuna u njihovoj udruzi, ili narudžbom na kontakt:

e-mail: [email protected] , / skype: djurogavran
ured tel/fax: +385 (0)43 220 650
skype: pidbjelovar
PRIRODA I DRUSTVO - udruga za promicanje prirodnih, kulturnih i drustvenih vrijednosti, Jakova Gotovca 50,43000 Bjelovar



NEMAM KARTICU ZA BODOVE zelena slova.jpg
 Opis:
Crvena majica " Nemam karticu za bodove"
 Veličina:  39.95 KB
 Pogledano:  202 put(a)

NEMAM KARTICU ZA BODOVE zelena slova.jpg



#2:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 11.06.2008. 12:56

nemam vremena komentirati...
ali, ako neću karticu za bodove, zašto bih potrošila 30kn na njihovu majicu?
Da bi on zaradio?!
glupa sam što se ja ranije nisam tako nečega sjetila...

#3:   Autor: Kugla Post Postano: 11.06.2008. 13:33

Al pazi frajera, još on kao prodaje spiku o promicanju društvenih vrijednosti...

#4:   Autor: DonQuijote Post Postano: 11.06.2008. 13:38

Kugla je napisao/la: ›
Al pazi frajera, još on kao prodaje spiku o promicanju društvenih vrijednosti...

da, to je najjače!

a i ovo je vrlo dubokoumno:
Citat: ›
Krasan opis današnjeg društva očituje se u činjenici da se pozdrav kod prodavača neprimjetno traformirao iz: „Dobar dan, kako ste?" u „Dobar dan, imate li karticu za bodove?".[/i]

#5:  Re: Nemam karticu za bodove!!! Autor: njabist Post Postano: 17.06.2008. 11:34

Pozdrav!

Samo da ispravim par netočnih navoda.

1. Majca nema nikakve veze s Udrugom priroda i društvo iz Bjelovara, već sam ja kao osoba autor majce

2. Majca se ne prodaje u udruzi, vec ce se moci kupiti u Galeriji Nova, teslina 7, Zagreb za vrijeme istoimene izložbe koja se otvara u petak 20.06. te vas ovim putem sve pozivam da dodjete na otvaranje

3. Majca se ne prodaje po cijeni od 30 kn, vec po nabavnoj cijeni koju ćenam reći tiskara, a do danas smo i to saznali. Dakle cijena majce je 22,90.

Svo ostali komentari su dobrodošli.

pozdrav

njabist

#6:   Autor: MissTake Post Postano: 17.06.2008. 12:29

4. ne kaže se MAJCA

#7:   Autor: game Post Postano: 17.06.2008. 18:08

da...dobro...smiješno mi je komentirati tko bi kupio majicu...ali...
jbš mi sve, ako mi tako nešto nije palo na pamet...
svaki dan, za svaku glupost koju kupim...
da želim karticu, tražila bih ju!!!!
žalim te trgovkinje koje moraju svakog kupca pitati za jbnu karticu....:-I

#8:   Autor: MissTake Post Postano: 17.06.2008. 19:03

ima više psolova gdje moraš staln o ponavlajati jedne te iste fraze

#9:   Autor: Dylan Post Postano: 17.06.2008. 19:15

"Dobar dan XY na telefonu, kako vam mogu pomoći?"
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » Nemam karticu za bodove!!!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::