Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » ženski nogomet Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1: Warning ! ženski nogomet Autor: JASNA Post Postano: 09.10.2005. 22:34

Hej ljudi! Bila sam danas na Mačkami i djevojke su igrale nogomet. Izvanredno. Pun stadion, navijanje, Iso sa špicama. Kao u neka stara vremena. Igrale neke purgerice (kažu prvaci) i naše djevojke. To je bila utakmica. Naše djevojke jesu izgubile, ali su mlade i i graju sa puno srca i duše. Dođite i pogledajte. Gušt za druženje, i za pravo navijanje. Bravo cure!

#2:   Autor: Miss K Post Postano: 10.10.2005. 11:51

Cure igraju svake nedjelje. Ovog puta su igrale (i nažalost izgubile) od Maksimira ali redovito svojim protivnicama uvale pristojam broj golova. Prijateljica mi trenira u osječkom klubu i često odlazim na utakmice. Cure igraju ko zmajevi. Šteta što svaki put ne bude puno gledatelja.

#3:   Autor: Leon Post Postano: 10.10.2005. 12:20

Miss K je napisao/la: ›
Cure igraju svake nedjelje. Ovog puta su igrale (i nažalost izgubile) od Maksimira ali redovito svojim protivnicama uvale pristojam broj golova. Prijateljica mi trenira u osječkom klubu i često odlazim na utakmice. Cure igraju ko zmajevi. Šteta što svaki put ne bude puno gledatelja.


Ako se ne varam, one su par godina zaredom bile najbolje prvoligasice.

Zivio stadion na Bosutskom. ;-)

#4:   Autor: JASNA Post Postano: 28.10.2005. 22:28

Dođite na tekme. super je.

#5:   Autor: Gost Post Postano: 24.11.2005. 16:43

A zašto bi itko normalan i pri zdravoj svjesti trošio vrijeme gledajući ženski nogomet?
Teško mi je dokučiti odgovor.
Ženski prvoligaški nogomet na razini je poluozbiljnog muškog kadetskog nogometa, a to zanima samo mame i tate klinaca koji igraju.
Slično je i sa ženskim nogometom.
I ženskim sportom uopće.

#6:   Autor: Miss K Post Postano: 25.11.2005. 18:09

Gost je napisao/la: ›
A zašto bi itko normalan i pri zdravoj svjesti trošio vrijeme gledajući ženski nogomet?
Teško mi je dokučiti odgovor.
Ženski prvoligaški nogomet na razini je poluozbiljnog muškog kadetskog nogometa, a to zanima samo mame i tate klinaca koji igraju.
Slično je i sa ženskim nogometom.
I ženskim sportom uopće.


"Patuljci pojma nemaju."

#7:   Autor: Gost Post Postano: 25.11.2005. 18:53

Može par natuknica Peri?

- Janica Kostelić
- Blanka Vlašić
- Ivana Brkljačić

U njihovim sportskim kategorijama, možeš li imenovati hrvatske sportaše koji im pariraju te su jednako slavni?

#8:   Autor: Gost Post Postano: 26.11.2005. 0:10

ahaaaaaaaa...opakooooo!!!!
go, bebE, go!
heheheh

#9:   Autor: Gost Post Postano: 29.11.2005. 15:10

Gost je napisao/la: ›
Može par natuknica Peri?

- Janica Kostelić
- Blanka Vlašić
- Ivana Brkljačić

U njihovim sportskim kategorijama, možeš li imenovati hrvatske sportaše koji im pariraju te su jednako slavni?


Da, one su dobre u svojoj kategoriji. Kategoriji ženskog sporta.
Koji je generalno smješan.
Profesionalno bi se sportom trebali baviti samo mušakrci, jer je ženski profi sport besmislen.
Žena koja je najbolja na svijetu u svojoj sportskoj disciplini ne bi bila u prvih 500 ili 5000, ovisno o sportu, da postoji otvorena muško-ženska konkurencija.
Pitanje je: želim li gledati ženu koja bi u otvorenoj konkurenciji bila 577. najbolji skijaš na svijetu? Ja ne želim. Zato ne gledam ženski sport.

#10:   Autor: Miss K Post Postano: 30.11.2005. 15:05

Gost je napisao/la: ›
Gost je napisao/la: ›
Može par natuknica Peri?

- Janica Kostelić
- Blanka Vlašić
- Ivana Brkljačić

U njihovim sportskim kategorijama, možeš li imenovati hrvatske sportaše koji im pariraju te su jednako slavni?


Da, one su dobre u svojoj kategoriji. Kategoriji ženskog sporta.
Koji je generalno smješan.
Profesionalno bi se sportom trebali baviti samo mušakrci, jer je ženski profi sport besmislen.
Žena koja je najbolja na svijetu u svojoj sportskoj disciplini ne bi bila u prvih 500 ili 5000, ovisno o sportu, da postoji otvorena muško-ženska konkurencija.
Pitanje je: želim li gledati ženu koja bi u otvorenoj konkurenciji bila 577. najbolji skijaš na svijetu? Ja ne želim. Zato ne gledam ženski sport.


Jasno je da svatko ima pravo na svoje mišljenje. O tome koliko je to mišljenje ispravno može se raspravljati u nedogled. Iako, tvoja pretpostavka je suviše generalna a generalizacija je inače korijen većine problema u svijetu.

#11:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 04.12.2005. 20:24

Smrtz... a je vec mislio da ce ovo biti neki zesci musko-zenski okrsaj... a ono, muskarci saptom popadali... tctc...

Negdje sam procitao da je sintagma "zenski sport" oksimoron... ;-)

#12:   Autor: Miss K Post Postano: 05.12.2005. 11:13

"Oksimoron" je tak šašava riječ. Laughing

#13:   Autor: kromosom Post Postano: 20.05.2007. 13:20

kad je danas tekma ? zadnja ove sezone, čuo sam neka 'pučka veselica' poslije, pa ak neko zna mal više o tome nek napiše Wink

#14:  Re: ženski nogomet Autor: lufus Post Postano: 20.05.2007. 13:45

http://www.glas-slavonije.hr/rubrika.asp?rub=6&ID_VIJESTI=74513

#15:   Autor: odbojkashica Post Postano: 20.05.2007. 15:05

Gost je napisao/la: ›
Gost je napisao/la: ›
Može par natuknica Peri?

- Janica Kostelić
- Blanka Vlašić
- Ivana Brkljačić

U njihovim sportskim kategorijama, možeš li imenovati hrvatske sportaše koji im pariraju te su jednako slavni?


Da, one su dobre u svojoj kategoriji. Kategoriji ženskog sporta.
Koji je generalno smješan.
Profesionalno bi se sportom trebali baviti samo mušakrci, jer je ženski profi sport besmislen.
Žena koja je najbolja na svijetu u svojoj sportskoj disciplini ne bi bila u prvih 500 ili 5000, ovisno o sportu, da postoji otvorena muško-ženska konkurencija.
Pitanje je: želim li gledati ženu koja bi u otvorenoj konkurenciji bila 577. najbolji skijaš na svijetu? Ja ne želim. Zato ne gledam ženski sport.


da, da, da ,sad pljuješ po ženama...a kad se zaljubiš i ta ti neka rodi dijete, dizat ćeš ih u nebesa...
Osijek031.com » Sport » ženski nogomet Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::