Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Osijek - Rijeka Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Osijek - Rijeka Autor: _Jimmy_ Post Postano: 12.04.2008. 22:06

eto pobijeda našeg kluba Smile
baš mi je drago što smo na tablici sustigli Rijeku i dali najbolji poklon kohorti za 20. rođendan

#2:   Autor: DonQuijote Post Postano: 12.04.2008. 22:15

_Jimmy_ je napisao/la: ›
eto pobijeda našeg kluba Smile
baš mi je drago što smo na tablici sustigli Rijeku i dali najbolji poklon kohorti za 20. rođendan

subjekt je isti kod oba predikata, pa pretpostavljam da imamo čast komunicirati s nekim od igrača osobno! Smile

btw, čestitke igračima na pobjedi i kohorti na okrugloj obljetnici!

#3:   Autor: Mikro Post Postano: 12.04.2008. 22:37

Bravo dečki samo tako i dalje!Uvijek smo uz vas.

#4:   Autor: gaap Post Postano: 13.04.2008. 6:50

taman sam prebacio na HTV2 kad su seljačine slaveći 20 godina Kohorte pobacali baklje na teren i prekinuli utakmicu. Sramota!

#5:   Autor: marrai Post Postano: 13.04.2008. 10:18

gaap je napisao/la (Pogledaj post): › taman sam prebacio na HTV2 kad su seljačine slaveći 20 godina Kohorte pobacali baklje na teren i prekinuli utakmicu. Sramota!


Ma ajd ne seri! prekinuli na minutu,moš' mislit...trebali su malo žešću bakljadu napraviti Smile (to sve ide uz slavljeničku koreografiju:)

#6:   Autor: gaap Post Postano: 13.04.2008. 10:59

marrai je napisao/la: ›
gaap je napisao/la (Pogledaj post): › taman sam prebacio na HTV2 kad su seljačine slaveći 20 godina Kohorte pobacali baklje na teren i prekinuli utakmicu. Sramota!


Ma ajd ne seri! prekinuli na minutu,moš' mislit...trebali su malo žešću bakljadu napraviti Smile (to sve ide uz slavljeničku koreografiju:)

u tom je slučaju slavljenička koreografija seljačka.

#7:   Autor: wendy Post Postano: 13.04.2008. 12:06

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Ma ajd ne seri! prekinuli na minutu,moš' mislit...trebali su malo žešću bakljadu napraviti Smile (to sve ide uz slavljeničku koreografiju:)


A ti si trebala skinuti gaće i dati svakome 20godišnjem kohortašu, da se još dostojnije proslavi ovaj veliki pir.

#8:   Autor: DonQuijote Post Postano: 13.04.2008. 12:18

istina, bacanje baklji na teren se ne može opravdati nikakvom koreografijom, pa makar tekma bila prekinuta samo na minutu. bakljada da, ali bez bacanja baklji na teren! a pod bakljadom ne mislim sporadično i "na svoju ruku" paljenje tu i tamo pokoje baklje, nego organizirani čin.

#9:   Autor: marrai Post Postano: 13.04.2008. 12:51

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Ma ajd ne seri! prekinuli na minutu,moš' mislit...trebali su malo žešću bakljadu napraviti Smile (to sve ide uz slavljeničku koreografiju:)


A ti si trebala skinuti gaće i dati svakome 20godišnjem kohortašu, da se još dostojnije proslavi ovaj veliki pir.


netko je malo nervozan danas... osijek031.com smile

#10:   Autor: ix ox Post Postano: 13.04.2008. 12:53

gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la: ›
gaap je napisao/la (Pogledaj post): › taman sam prebacio na HTV2 kad su seljačine slaveći 20 godina Kohorte pobacali baklje na teren i prekinuli utakmicu. Sramota!


Ma ajd ne seri! prekinuli na minutu,moš' mislit...trebali su malo žešću bakljadu napraviti Smile (to sve ide uz slavljeničku koreografiju:)

u tom je slučaju slavljenička koreografija seljačka.

ko i inače samo pljuvat znate ništa drugo
to vam najlakše ide..
bravo samo tako
pljuj po svemu što stigneš
ništ nikad ne valja

#11:   Autor: marrai Post Postano: 13.04.2008. 13:01

Jebote kao da je stadion gorio pa se sad "pljuvači" našli držati lekcije o lijepom ponašanju! Smile

#12:   Autor: ix ox Post Postano: 13.04.2008. 13:03

ahahahahahhaaaa
tenks što si me nasmijala
osijek031.com smile
...

#13:   Autor: gaap Post Postano: 13.04.2008. 13:08

ix ox je napisao/la: ›
gaap je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la: ›
gaap je napisao/la (Pogledaj post): › taman sam prebacio na HTV2 kad su seljačine slaveći 20 godina Kohorte pobacali baklje na teren i prekinuli utakmicu. Sramota!


Ma ajd ne seri! prekinuli na minutu,moš' mislit...trebali su malo žešću bakljadu napraviti Smile (to sve ide uz slavljeničku koreografiju:)

u tom je slučaju slavljenička koreografija seljačka.

ko i inače samo pljuvat znate ništa drugo
to vam najlakše ide..
bravo samo tako
pljuj po svemu što stigneš
ništ nikad ne valja


aplauz na tvojim "argumentima". Razmišljanje "mi smo navijači i nas svi mrze nabijem na kurki". Dio Kohorte (kao i oni koji "vode" tu navijačku skupinu i dopušataju da ih sramoti nakupina kretena koji bacaju baklje u teren) još je jednom pokazala da im nije do kluba i sporta nego do toga da se napravi što više pizdarija. E zato mi idete na kurac!

#14:   Autor: lavic Post Postano: 13.04.2008. 14:02

bravo kohortasi jos jednom se pokazali svoje divljastvo....

Dvojica maloljetnika završila u bolnici
Nestručno rukovanje pirotehničkim sredstvima na utakmici sinoć je skupo koštalo 17-ogodišnjeg navijača iz Osijeka, kojemu je teško ozlijeđena desna šaka, dok je 14-godišnjak koji je stajao pored njega zadobio lakše opekotine na obrazu

Policija je imala još posla na sinoćnjem nogometnom susretu u gradu na Dravi. Zbog izazivanja nereda, protiv četiri osobe koje su bacale pritoehnička sredstva slijedi optužni prijedlog.

svaka cast huligani jadni...

#15:   Autor: tux Post Postano: 13.04.2008. 14:45

ma znas kako je cool i kakav si frajer ako napravis neko sranje ili tako nesto..kupis lijepo baklju ozljedis dvojicu pokraj sebe,policija podnese kaznenu prijavu zbog toga i jos tu baklju bacis na teren i prekines susret da budes sav vazan...i to ti je ponos nekog nogometnog kluba,i to ti je proslava rodendana..joj jedva cekam 50.rodendan kad bude 5-6 puta vise baklji u terenu pa da vidis kako ce to onda lijepo izgledat..koreografija za 5 ako ne i za 5+
Osijek031.com » Sport » Osijek - Rijeka Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::