Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Cruiser bicikl

#1:  Cruiser bicikl Autor: kyx Post Postano: 28.02.2008. 19:08

zapeo mi za oko ovaj Cruiser bajk,cijena 800 kn u pevecu,pa ajd ako netko ima cruisera neka malo napise on njemu,mislim da cu ga kupit ovaj vikend


#2:   Autor: saba Post Postano: 28.02.2008. 19:32

imam ja kruzera al ne toga i inaće biciklić do jaja fino foteljica i lagana vožnica nema boljega...

#3:   Autor: goose Post Postano: 28.02.2008. 20:11

ne bih ja baš kupovala takve žnj bicikle. bolje se strpi,skupi novaca i kupi si na ljeto nesto normalno sto ce te sluziti par godina.

zašto ljudi uopce kupuju u pevecu kad su im proizvodi uzasno losi!?!? Sad

#4:   Autor: saba Post Postano: 28.02.2008. 20:18

ja kupio u vinkulji neki tres isto za male pare i vozi ko pravi Very Happy

#5:   Autor: nake_rado Post Postano: 28.02.2008. 22:01

pevec kupujte s osmijehom, NE
sve što tamo kupiš možeš bacit nakon mjesec dana ili će ti se samo pokidati

#6:   Autor: Kugla Post Postano: 29.02.2008. 15:34

goose je napisao/la (Pogledaj post): › ne bih ja baš kupovala takve žnj bicikle. bolje se strpi,skupi novaca i kupi si na ljeto nesto normalno sto ce te sluziti par godina.

zašto ljudi uopce kupuju u pevecu kad su im proizvodi uzasno losi!?!? Sad


Slažem se, ti bicikli su jeftini s razlogom. Jednom naletiš na bankinu i baj, baj točak. A ako se i ne dogodi tako što, sto posto će mu za pol godine otpast pedala ili ispasti žbice (prijatelju se to dogodilo). Ma... Bicikl treba kupovati u specijaliziranom bike shopu.

#7:   Autor: Pašće Post Postano: 29.02.2008. 16:30

Ja kupio mtb sa amortizerima u Pevecu,služiome bez problema 2 godine,onda ga mangupi maznuli

#8:   Autor: tonya Post Postano: 29.02.2008. 16:36

I ja kupila bajs u Pevecu, dobro me služio dok mi mangupi nisu maznuli sic.

#9:   Autor: gaap Post Postano: 29.02.2008. 17:20

kad smo kod cruisera, toplo preporučam poučen osobnim iskustvom


bibliobus.JPG
 Opis:
 Veličina:  599.41 KB
 Pogledano:  223 put(a)

bibliobus.JPG



#10:   Autor: tonya Post Postano: 29.02.2008. 18:48

Što se netko voli hvaliti... Wink

#11:   Autor: aethur Post Postano: 02.03.2008. 14:18

@gaap, nabavio sam kacigu, sada ima da me provozaš

#12:   Autor: paperje Post Postano: 03.03.2008. 14:35

imam ja cruiser. obožavam ga. kao i onoga koji mi ga je kupio. bog nek mu da sreće, zdravlja i para. to je najudobniji bajk na kojem je moja pozadina sjedila.

#13:   Autor: sale car Post Postano: 03.03.2008. 17:22

ne znam ništa u vezio s tim biciklom... imam osjećaj da je fin bicikl za ugodnu nedjeljnu vožnjicu po promenadi po sunčanom toplom vremenu... ALI... slažem se s većinom ljudi ovdje... strpi se i odi u neku kvalitetniju trgovinu sa biciklima... promjenio sam dva; tri bicikla iz peveca... trajali su po dva do maximum tri mjeseca i moš ga bacit...

Toplo preporučam trgovinu Rog-yoma... to je trgovina gdje je prije bila sawa ... tam kod chipoteke... Prije dvije godine ( nešto malo manje ) kupio sam si mtb marke trek... nema tih stepenica niz koje ne silazim... jucram po gradu.. zabijam se u bankine i sve što možeš zamisliti... Mogu reći kako mu točak uopće ne ide u osmicu... što bi se dogodilo nakon dva dana takve vožnje biciklu iz peveca... Planiram ovo proljeće odvest ga na servis... ali ne zbog kvara već zbog zatezanja i podmazivanja svih dijelova... vjerovatno promjena nekih potrošnih dijelova...

Dakle... moj savjet... kupi bicikl drugdje... nikako ne u trgovinama tipa pevec, getro, emezeta itd...
Osijek031.com » Sport » Cruiser bicikl


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::