Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » porezna prijava

#1: Question porezna prijava Autor: PopCornStar Post Postano: 13.02.2008. 14:17

help! zna li netko tko se bavi uslugom popunjavanja poreznih prijava (profesionalno),jer rok polako blijedi a ja pojma nemam Embarassed nisam obrtnik...hmmm,i da možda neko zna i za cijenu takve usluge. hvala!

#2:   Autor: Uma Post Postano: 13.02.2008. 14:25

cijena ti je 200 kn, a za uslugu možeš pitati u poreznoj ko se time bavi i oni ce ti reci di da odeš.

#3:   Autor: cane Post Postano: 14.02.2008. 5:04

Ma imaš hrpu žena koje rade u nekakvim računovodstvima, pa rade fuš porezne prijave građane. Cijena je oko 50kn.

#4:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 14.02.2008. 9:45

pa ja sam sam sebi to napravio
nije ništa strašno imaš sve na web

#5:   Autor: kyx Post Postano: 15.02.2008. 10:33

ma i ja sam sebi to sam napravio za 5 min.

sta na prvoj stranici upises osnovne podatke(ime prezime,bankovni racun itd)

na drugoj prepises cifre s IP obrazca

i gotovo...

odes u poreznu,oni ti pregledaju,ako nes nevalja isprave

#6:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 15.02.2008. 13:47

kyx je napisao/la: ›
ma i ja sam sebi to sam napravio za 5 min.

sta na prvoj stranici upises osnovne podatke(ime prezime,bankovni racun itd)

na drugoj prepises cifre s IP obrazca

i gotovo...

odes u poreznu,oni ti pregledaju,ako nes nevalja isprave


Nije to baš tako jednostavno - ako imaš dopunsko zdravstveno, životno osiguranje, kamate na stambene kredite, honorarni posao i bla,bla,bla ostalo...
Ali, nije preteško, jedino što za neke stavke nije sasvim jasno kuda se upisuju...

No, ako nema kompliciranih stvari, treba samo slijediti upute i sve čovjek može i sam napraviti..

Samo, pazite da imate sve potrebne potvrde - mene su zadnje godine jebali s ugovorom o kreditu koji je od prije 4 godine - nije mi jasno šta će im to svake godine iznova...pa izvod iz gruntovnice pa bla,bla...

najbolje da se svi okupimo pa zajedno to rjesavamo k'o zadaću iz matematike (otprilike se svede na isto)

A onaj tko prima samo plaću (a radio je tijekom cijele kalendarske godine), nema nikakvih dodatnih prihoda i olakšica, ne mora prijavu ni podnositi - j
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » porezna prijava


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::