Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Filozofija i religija » velečasni Jurić protiv medija Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  velečasni Jurić protiv medija Autor: vilim Post Postano: 01.02.2008. 11:26

Komentirajući nedavne napise Slavonskog doma o o tome kako se nalazi "pod prismotrom Biskupije", velečasni Ivan Jurić, župnik župe Preslavnog Imena Marijina u donjem gradu, danas je pred desetak svjedoka izjavio:

"Nadam se kako će novinarku koja je to napisala muž dobro istući. Poručite joj kako ću se moliti da se to dogodi."

Sličnu je izjavu ponovio nekoliko puta.

Bez komentara. Žalosno i sramota.

#2:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.02.2008. 11:40

Koji su njegovi grijesi?!

Hoce li, nakon sto Bog uslisi njegove molitve i muz istuce zenu, zupnik odgovarati za nagovaranje na pocinjenje kaznenog djela, ili ce se sve rijesiti pod skutima Crkve, koja ce ovog svecenika, kao i sve pedofile do sada, samo premjestiti u drugu zupu?

#3:   Autor: Poppy Post Postano: 01.02.2008. 11:44

vilim je napisao/la: ›

"Nadam se kako će novinarku koja je to napisala muž dobro istući. Poručite joj kako ću se moliti da se to dogodi."



Ovo zaista ne bi smjelo proć nekažnjeno.

E da bar oće taj muž njega izpizdit! Evil or Very Mad

#4:   Autor: Circa Post Postano: 01.02.2008. 11:51

Vlč. Jurić je ovisnik o cigaretama, alkoholu i svojoj "domaćici"

#5:   Autor: gaap Post Postano: 01.02.2008. 12:29

crna misa i jebanje u guzicu!

#6:   Autor: morgan Post Postano: 01.02.2008. 13:03

imam dojam da bi on to vrlo rado sam učinio ali,eto, nije zgodno da se prijeti.igra na utjecaj crkve na debile pa možda mu se i posreći pa žena popije koji šamar.
da se bar i nama posreći pa ga pošalju nekamo gdje će propovijedati medvjedima i pticama te ponekoj nezainteresiranoj sovi i ovci

#7:   Autor: mali_ivica Post Postano: 01.02.2008. 16:22

Največi je problem u tome što novinar ko novinar je svemoguć i on smije pisati što god poželi bez da zato snosi ikakve posljedice, a kad se spominje to šnošenje posljedica onda se dignu 382 novinarska društva, 580678 udruga babe rode i ostale životinje, udruga za zaštitu buva iz razloga dok se to odvijalo dvije buve su slušale razgovor i povrijeđen im je time ponos. Wink

#8:   Autor: Circa Post Postano: 01.02.2008. 16:27

mali_ivica je napisao/la: ›
Največi je problem u tome što novinar ko novinar je svemoguć i on smije pisati što god poželi bez da zato snosi ikakve posljedice, a kad se spominje to šnošenje posljedica onda se dignu 382 novinarska društva, 580678 udruga babe rode i ostale životinje, udruga za zaštitu buva iz razloga dok se to odvijalo dvije buve su slušale razgovor i povrijeđen im je time ponos. Wink

Zbog ovakvih ispada inteligencije mi jos nisi na ignore...
Prekrasno...

#9:   Autor: mali_ivica Post Postano: 01.02.2008. 16:34

Circa je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Največi je problem u tome što novinar ko novinar je svemoguć i on smije pisati što god poželi bez da zato snosi ikakve posljedice, a kad se spominje to šnošenje posljedica onda se dignu 382 novinarska društva, 580678 udruga babe rode i ostale životinje, udruga za zaštitu buva iz razloga dok se to odvijalo dvije buve su slušale razgovor i povrijeđen im je time ponos. Wink


Da nedođe do zabune ja nebranim ovim postom vlč. nego samo komentiram stanje stvari...
glede ove izjave:
Circa je napisao/la: › Zbog ovakvih ispada inteligencije mi jos nisi na ignore...
Prekrasno...

Hvala na komplimentu

#10:   Autor: mariox Post Postano: 01.02.2008. 16:38

vlč. jurić mi je u srednjoj predavao vjeronauk i činio mi se kao pristojan čovjek, no ako je to zaista rekao trebao bih se sramiti takvih izjava...

#11:   Autor: aethur Post Postano: 01.02.2008. 18:41

mali_ivica je napisao/la: ›
Največi je problem u tome što novinar ko novinar je svemoguć i on smije pisati što god poželi bez da zato snosi ikakve posljedice, a kad se spominje to šnošenje posljedica onda se dignu 382 novinarska društva, 580678 udruga babe rode i ostale životinje, udruga za zaštitu buva iz razloga dok se to odvijalo dvije buve su slušale razgovor i povrijeđen im je time ponos. Wink

Ivice, osuđuješ li ti ispad navedenog svećenika ili ne?

#12:   Autor: mali_ivica Post Postano: 01.02.2008. 19:10

aethur je napisao/la: ›
mali_ivica je napisao/la: ›
Največi je problem u tome što novinar ko novinar je svemoguć i on smije pisati što god poželi bez da zato snosi ikakve posljedice, a kad se spominje to šnošenje posljedica onda se dignu 382 novinarska društva, 580678 udruga babe rode i ostale životinje, udruga za zaštitu buva iz razloga dok se to odvijalo dvije buve su slušale razgovor i povrijeđen im je time ponos. Wink

Ivice, osuđuješ li ti ispad navedenog svećenika ili ne?
Nisam pročitao što je novinarka napisala, te neznam na koji način je svečenik rekao to što je rekao.
Ni tebe ne osuđujem. Wink

#13:   Autor: gaap Post Postano: 01.02.2008. 20:25

mali_ivica je napisao/la: ›
Največi je problem u tome što novinar ko novinar je svemoguć i on smije pisati što god poželi bez da zato snosi ikakve posljedice, a kad se spominje to šnošenje posljedica onda se dignu 382 novinarska društva, 580678 udruga babe rode i ostale životinje, udruga za zaštitu buva iz razloga dok se to odvijalo dvije buve su slušale razgovor i povrijeđen im je time ponos. Wink


je novinari su debili koji palamude šta hoće i treba ih jebat u guzicu zbog toga... pop po meni nije niš kriv, to je normalno popovsko razmišljanje i to narod pase... lizači oltara i babe koje arlauču na večernjim misama su zakon! nije to više do vjere u boga nego u vjere u popa, prklet bio ko ne vjeruje!

#14:   Autor: cane Post Postano: 02.02.2008. 4:26

Jurić je stvarno super svećenik. U koju god da je župu došao ljudi su ga zavolili. Ponajprije zato što je prvo čovjek a tek onda svećenik.

#15:   Autor: Circa Post Postano: 02.02.2008. 9:32

cane je napisao/la: ›
Jurić je stvarno super svećenik. U koju god da je župu došao ljudi su ga zavolili. Ponajprije zato što je prvo čovjek a tek onda svećenik.

A iznad svega je sirovina...
Osijek031.com » Filozofija i religija » velečasni Jurić protiv medija Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::