Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Golden globe

#1:   Autor: morgan Post Postano: 13.01.2008. 21:53

pogledah nekoliko trailera filmova nominiranih za Golden Globe i Brave One (sa Jodie Foster) mi se učinio zanimljivim.trenutno ga skidam...

#2:   Autor: cane Post Postano: 14.01.2008. 1:31

morgan je napisao/la: ›
pogledah nekoliko trailera filmova nominiranih za Golden Globe i Brave One (sa Jodie Foster) mi se učinio zanimljivim.trenutno ga skidam...

A jel nije Golden Globe otkazan ove godine?

#3:   Autor: aethur Post Postano: 14.01.2008. 10:58

cane je napisao/la: ›
morgan je napisao/la: ›
pogledah nekoliko trailera filmova nominiranih za Golden Globe i Brave One (sa Jodie Foster) mi se učinio zanimljivim.trenutno ga skidam...

A jel nije Golden Globe otkazan ove godine?

Svečani dio je otkazan, održat će se samo konferencija za novinare na kojoj će se pročitati dobitnici.

#4:   Autor: morgan Post Postano: 14.01.2008. 14:03

aethur je napisao/la: ›
Svečani dio je otkazan, održat će se samo konferencija za novinare na kojoj će se pročitati dobitnici.

siroti ameri ni dodijelu nagrada ne mogu napravit bez da im netko ne napiše scenarij...

#5:   Autor: cane Post Postano: 14.01.2008. 23:00

morgan je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
Svečani dio je otkazan, održat će se samo konferencija za novinare na kojoj će se pročitati dobitnici.

siroti ameri ni dodijelu nagrada ne mogu napravit bez da im netko ne napiše scenarij...

hahahahahahahahahahahahahaha.......
Osijek031.com » Film i TV » Golden globe


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::