Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Westie traži ženku!!

#1:  Westie traži ženku!! Autor: ViVian05 Post Postano: 03.01.2008. 20:50

Ima jedan preeslatki mali westie pod imenom Eddy, koji je trenutno jako usamljen i traži westie ženku s kojom se može "zabavaljati" ovih tmurnih hladnih zimskih dana Wink Eddy je još djevac (tako tvrdi vlasnica) stoga prednost daje iskusnim ženkama Razz
I da, ako slučajno bude potomaka( tomu se nadamo Smile ), jedno štene rezervirajte za mene Very Happy

#2:   Autor: malecka Post Postano: 03.01.2008. 21:26

iz kojeg dijela grada je taj eddy<*? jer ja mislim da znam vlasnicu..haha

#3:   Autor: toni Post Postano: 04.01.2008. 8:58

ViVian05 je napisao/la: ›
Ima jedan preeslatki mali westie pod imenom Eddy, koji je trenutno jako usamljen i traži westie ženku s kojom se može "zabavaljati" ovih tmurnih hladnih zimskih dana Wink Eddy je još djevac (tako tvrdi vlasnica) stoga prednost daje iskusnim ženkama Razz
I da, ako slučajno bude potomaka( tomu se nadamo Smile ), jedno štene rezervirajte za mene Very Happy


Hmm.. ocemo sparit dva muska ? mozda bude pederluka ! Smile) a ako mali voli interacial.. imam jednu malterezer ženku na lageru.. nema paprire, al ima sisu do jaja Smile)

#4:   Autor: MissTake Post Postano: 04.01.2008. 12:38

malecka je napisao/la (Pogledaj post): › iz kojeg dijela grada je taj eddy<*? jer ja mislim da znam vlasnicu..haha

vlasnica bi eddya
boleeeesnoooo

#5:   Autor: malecka Post Postano: 04.01.2008. 13:28

MissTake je napisao/la: ›
malecka je napisao/la (Pogledaj post): › iz kojeg dijela grada je taj eddy&lt;*? jer ja mislim da znam vlasnicu..haha

vlasnica bi eddya
boleeeesnoooo




HA*?

#6:  Re: Westie traži ženku!! Autor: ViVian05 Post Postano: 04.01.2008. 18:42

@ malecka
Znaš vlasnicu i znaš mene Wink tak da... yup Martinin pas Razz

#7:   Autor: malecka Post Postano: 04.01.2008. 18:49

haha... pa i bilo je vrijeme da mu neđe ženku...onak da prekine silovat onog medvjeda.... haha

#8:   Autor: ruana Post Postano: 04.01.2008. 19:14

imam ja maltezerku, al goluba, hehe

#9:  Re: Westie traži ženku!! Autor: ViVian05 Post Postano: 05.01.2008. 10:31

A dajte ljudi pomozite Eddyu! Nije gay(navodno Wink )... učinite dobro djelo i nemojte dopustiti da Eddy umre kao djevac Crying or Very sad Laughing (maa nee ćee,nije tako star )
hmm, za interracial s maltezer ženkom, hmm...ako se nitko ne javi sa westy ženkom onda se možda možemo nešto i dogovoriti Smile
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Westie traži ženku!!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::